Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel

Windows 11 si boxa portabila - de...

Angajarea unei persoane de 18 ani...
 Depunere declaratie unica PFA - i...

Situatie mostenire

Inlocuit/upgrade placa video Nvid...

Google tv si open vpn
 Vot europarlamentare

Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania
 AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului
 

BAC2006

- - - - -
  • Please log in to reply
581 replies to this topic

#73
Psilocybe

Psilocybe

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 19.08.2005
Inca 9 zile si eu nu am invatat ABSOLUT nimic. Deci, am toata materia la geografie + romana. La mate si informatica sper sa ma descurc de-un 8 macar.

#74
BNG

BNG

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 776
  • Înscris: 07.03.2005

 Psilocybe, on Jun 16 2006, 21:43, said:

Inca 9 zile si eu nu am invatat ABSOLUT nimic. Deci, am toata materia la geografie + romana. La mate si informatica sper sa ma descurc de-un 8 macar.

Si nu esti singura... :console:

#75
Psilocybe

Psilocybe

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 19.08.2005
Asta ma consoleaza :)

#76
alexei

alexei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,073
  • Înscris: 11.06.2005
pune pana pe carti  :P

#77
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005

 r0bber, on Jun 16 2006, 01:25, said:

mie imi este frica decat la romana pt ca momentan stiu doar basmul :D pe care il stie juma` de populatie ca e prima opera din 'Eseul'  ...
tocim dupa aceeasi carte  :death:

#78
kraMMer

kraMMer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,931
  • Înscris: 23.04.2005
succes tuturor! :)

#79
Psilocybe

Psilocybe

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 19.08.2005
Eh, macar nu o sa avem aceeasi comisie la corectura :)

#80
Bogdan!

Bogdan!

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 718
  • Înscris: 28.06.2005
si credeam ca eu  stau prost cu materia  :console: La-nvatat ostenii mei! :w00t:

#81
adryyan

adryyan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 883
  • Înscris: 17.03.2006

 Psilocybe, on Jun 16 2006, 23:43, said:

Inca 9 zile si eu nu am invatat ABSOLUT nimic. Deci, am toata materia la geografie + romana. La mate si informatica sper sa ma descurc de-un 8 macar.
Sunt mai multi, si eu printre voi.

#82
alin_ro

alin_ro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 426
  • Înscris: 08.01.2005
ca tot veni vorba de neinvatat....mai am o groaza...toata biologia( nu stiu cum ii dau de cap)   si poezia la romana :|

#83
proxxxy

proxxxy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,078
  • Înscris: 15.07.2003
si eu tot poeziile le mai am de invatat la romana;
mai prost stau cu mate :(

#84
Tzepi

Tzepi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,986
  • Înscris: 04.08.2003
m-am apucat si eu azi de citit...doar la romana. maine cred k tre putin si prin istorie...

#85
trito

trito

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 18.06.2006
sa va zic eu ce mai tare faza!
dau bacu anu asta si nici makr acum nu mam apucat de invatat calumea!!!!!!!!!ma dispera k de fiecare data knd ma apuc de invatat ma iau si cu alte lucruri de exemplu cu compu!!!! si uitea asa mai trece o zii!!!!!eu dau la rom, eng,oral ; mate, rom, economia intreprinderii si sport!!vreau sa treaca odata si sa plec cu prietena la mare !!!!!!!!!!!!!!bafta tuturor care dau bacu anu asta !!!!!!!!!!!!succes!!!!!!!!!!!!poate sunt si ei mai indulgenti k au facut o gramada de timp greva!!!!!!!!!!!!!!! :coolspeak:  :peacefingers:  B)

#86
*Victor*

*Victor*

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 31.01.2006

 trito, on Jun 18 2006, 10:03, said:

sa va zic eu ce mai tare faza!
dau bacu anu asta si nici makr acum nu mam apucat de invatat calumea!!!!!!!!!ma dispera k de fiecare data knd ma apuc de invatat ma iau si cu alte lucruri de exemplu cu compu!!!! si uitea asa mai trece o zii!!!!!eu dau la rom, eng,oral ; mate, rom, economia intreprinderii si sport!!vreau sa treaca odata si sa plec cu prietena la mare !!!!!!!!!!!!!!bafta tuturor care dau bacu anu asta !!!!!!!!!!!!succes!!!!!!!!!!!!poate sunt si ei mai indulgenti k au facut o gramada de timp greva!!!!!!!!!!!!!!! :coolspeak:  :peacefingers:  B)
Ar trebui sa te pui serios cu burta pe carte. In primul rand la limba romana.

#87
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005
De ce vi se pare voua poezia grea? :huh: Mie mi se pare ca e cea mai simpla (ca se repeta unele elemente)....ma rog, aia a lu' Barbu e infecta  :closedeyes:

Edited by Jaqueline, 18 June 2006 - 09:19.


#88
trito

trito

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 18.06.2006
eu zic ca o sa fie bine si ca nu vor fii probleme!!!examenele astea sunt facute doar de oameni pt oameni si nu pt roboti tocilari :P astia la oral vor sa vada daca ai ceva in cap si ca nu il tii degeaba!!!!asa k ganditi si fiti pe faza !
nu va lasa-ti intimidati de profii batrani si cu gandire de comunoist\!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :w00t:

 *Victor*, on Jun 18 2006, 10:06, said:

Ar trebui sa te pui serios cu burta pe carte. In primul rand la limba romana.
stiu ca e asa !
ma apuc si azi de exempl mai fac la romana !
vreau sa invat teoria k doar prima data dam oral romana !

#89
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005
Profii aia batrani sunt de obicei mai indulgenti decat aia tineri. Unii au si copii si stiu cum e. Cei tineri sunt insa mai fricosi si nu te lasa sa te "inspiri"  <_<  Asa mi s-a intamplat mie la capacitate. Au venit unii din cretacic, dar au fost super de treaba, chiar ne-au rezolvat unele subiecte  :coolspeak:

#90
*Victor*

*Victor*

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 31.01.2006

 trito, on Jun 18 2006, 10:21, said:

eu zic ca o sa fie bine si ca nu vor fii probleme!!!examenele astea sunt facute doar de oameni pt oameni si nu pt roboti tocilari :P astia la oral vor sa vada daca ai ceva in cap si ca nu il tii degeaba!!!!asa k ganditi si fiti pe faza !
nu va lasa-ti intimidati de profii batrani si cu gandire de comunoist\!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :w00t:
stiu ca e asa !

ma apuc si azi de exempl mai fac la romana !
vreau sa invat teoria k doar prima data dam oral romana !
Nu stiu cum te vei descurca la oral, insa la scris tare greu iti va fi. Bafta!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate