Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

S-a lansat The Godfather Game

- - - - -
  • Please log in to reply
122 replies to this topic

#91
DarkGhost

DarkGhost

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 155
  • Înscris: 12.08.2004
Mai joaca cineva acest joc ? Bleah cel mai slab joc aparut in ultimul an  :death:

#92
Grim Reaper

Grim Reaper

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 05.04.2006

View Postjamy, on Jul 9 2006, 00:51, said:

bai care imi spune si mie cum fac si eu 3 stiluri de bataie cum draq de execut !!
1 Grand Slam Execution
2 hard hed execution
3 wallpapered execution

1 Grand Slam Execution: scotzi bata de oina baseball si  :ciocan: il ciocanesti pe freza pana cade in genunchi si apare in josul ecranului "Press V for execute" sau ceva de genul asta si atunci te opresti din bataie si apesi "V"
2 Hard Head Execution: Il iei pe individ de guler, il tragi langa o masa, casa de marcat sau alt obiect de genu' asta si il trantesti cu capu de acel obiect (cu "A" sau "D" in functie de cum esti directionat) pana vede luminitza de la capatul tunelului
3 Wallpapered Execution: asemanator cu "Hard Dead Execution", doar ca in loc de masa folosesti un perete, deci se poate face si pe strada

NOTA: ti se dau puncte doar daca executi un mafiot, deci poate ca ai procedat corect si nu ti-a dat puncte pt ca nu te-ai luat de cine trebuie

Cheers

#93
Shark

Shark

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 27.07.2006
Mie nu m-i se pare cine stie ce ... acceptabil daca ii pot spune asa .
Cred ca Mafia il intrece "la toate" ... mai ales storyline-ul , chiar si grafica !






Nush d c necesita atat de multe resurse ... n prea l-au optimizat doar ca sa scoata banii saracilor oameni !
Apropo : - Pt cei cu probleme ale texturilor si albul acela ... e din cauza placii video , care nu xuporta pixel shader .
              - Jocul functioneaza perfect , si nu ii trebuie adaugat nici un crack dupa instalare . ( cel putin la mine ) > daia apare prob cu "iesitul din masina"

Edited by Shark, 27 July 2006 - 01:42.


#94
printul_3000

printul_3000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 23.03.2006
e dragut jocul , nu putem spune ca e chiar naspa , dar intr-adevar nu intrece mafia

#95
adysab

adysab

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 174
  • Înscris: 15.04.2006
Sunt nou in jocul asta....
Cum fac sa-l omor pe sergent si sa para a fi accident ???? Va tog sa ma ajutati !!!

#96
Grim Reaper

Grim Reaper

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 05.04.2006

View Postadysab, on Jul 29 2006, 12:46, said:

Sunt nou in jocul asta....
Cum fac sa-l omor pe sergent si sa para a fi accident ???? Va tog sa ma ajutati !!!

il iei frumos de guler si il impingi sa stea cu spatele la marginea blocului, respectiv tu sa stai cu fata la ea. De aici, pur si simplu il impingi si cade frumos. E o fufa care arunca o sticla de wiskana dupa el sa para ca a fost beat si a picat singur. Damn, si n-am vrut sa povestesc filmuletu :ewwpu:

#97
MarianCornel

MarianCornel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 298
  • Înscris: 01.04.2006
L-a terminat cineva? Drept e ca nu se compara cu Mafia dar in lipsa de altceva e bun si asta. Ma enerveaza ca incepe sa sacadeze imaginea in momentul in care merg cu masina. Am un FX 5500. Sa fie din cauza placii video? Procesorul e un intel celeron la 3000 + 512 ddr.

Edited by MarianCornel, 09 September 2006 - 18:01.


#98
ad_axel

ad_axel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 797
  • Înscris: 04.09.2004
Mie imi place jocul, dar am o problema. Cum pot vedea harta mai mare?
Cu mini-mapu ala nu ma descurc deloc!

#99
Darth_Alex

Darth_Alex

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 10.06.2006

View PostMarianCornel, on Sep 9 2006, 18:57, said:

L-a terminat cineva? Drept e ca nu se compara cu Mafia dar in lipsa de altceva e bun si asta. Ma enerveaza ca incepe sa sacadeze imaginea in momentul in care merg cu masina. Am un FX 5500. Sa fie din cauza placii video? Procesorul e un intel celeron la 3000 + 512 ddr.

Placa ta e super veche si Celeroanele nu-s facute pentru jocuri.
Da l-am terminat.La sfarsit devi Donul New York-ului dupa ce elimini celelalte familii.

Edited by Darth_Alex, 14 September 2006 - 17:23.


#100
Grim Reaper

Grim Reaper

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 05.04.2006

View PostDarth_Alex, on Sep 14 2006, 18:22, said:

Placa ta e super veche si Celeroanele nu-s facute pentru jocuri.
Da l-am terminat.La sfarsit devi Donul New York-ului dupa ce elimini celelalte familii.

Si eu am FX5500 ultra si merge super bine, n-am probleme (la inceput aveam treaba cu iesitul din masina :P)

#101
stryd3r

stryd3r

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 08.12.2005
mey care vrea sa ma ajute si pe mine cum sa fac sa pot iesi din masina. merci anticipat id-ul meu e msg este stryd3r_ady

#102
vento4ever

vento4ever

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 135
  • Înscris: 08.08.2006
asa si asa...mult mai fain e mafia.

#103
crisskro

crisskro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 10.12.2006
E un joc de kko, EA a dat kix rau de tot.
Grafica: NASPA (pt aia care zic "in GTA era mai naspa" cate vehicole sunt in GTA? 300+? in asta sunt vreo 7... cred. Ca sa nu mai vb de complexitatea san andreasului cu harta aia cat toate zilele si replici amuzante etc etc mult mai bun parerea mea)
In rest nu e absolut nimic iesit din comun, daca e ceva iesit din comun sa zica cineva ca eu nu am gasit absolut nimic, totul e copiat sau plictisitor, nimic inventat, totul reinventat.
Merita incercat, in nici un caz cumparat. :confuzzled:

#104
yeu

yeu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,404
  • Înscris: 14.12.2003
Am jucat si eu jocul dar nu mi se pare prea reusit.Povestea jocului e buna dar grafica e slaba si nu mi-a placut prea mult.

#105
aiimarr

aiimarr

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 10.02.2007
am si  eu o problema la splinter cell double agent..l-am instalat ..am intrat sa joc si imi da o eroare cand se incarca la prima misiune ..in legatura cu ceva de genul runtime nu stiu ce si nu ma lasa sa-l joc..stie cineva ce trebuie sa fac ????

#106
lucas22010

lucas22010

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 715
  • Înscris: 31.01.2007
da, solutia este foarte simpla: cumperi jocul original si iti merge!

#107
Lemmy

Lemmy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,222
  • Înscris: 03.05.2004

View Postcosthin, on May 27 2007, 14:03, said:

salut ..ai reusit sa iesi din masina ????
si eu aceeiasi problema

daca da da-mi si mie un mesaj ceva ..merci frummos

Cumpara jocul  <_<

#108
Grasu150

Grasu150

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 02.03.2007
Salut!
Am si eu o problema cu jocul. Mini Mapul se vede bine doar cind stau pe loc. Daca ma misc se face toata gri/verzui si nu se mai vad decit X-urile misiunii. Strazile nu se vad deloc daca nu ma opresc. Si sint la o misiune cu cronometru si nu pot trece pt ca nu imi dau seama pe unde sa merg. Cu harta mare... este extrem de stresant sa conduci si sa tot dai ESC - MAP si sa te intorci la joc.
Am un Gforce 6200 (  :thumbdown:  ) si detaliile la minim ca sa nu sacadeze. Prefer sa se vada mai rau decit sa sacadeze. Poate stiti care optiune face harta aia sa mearga mai bine.  :worthy:
Multumesc anticipat.

PS:  Sau stiti care optiuni se pot schimba prin vre-un fisier .ini sau un patch sau... ce-o fi, numai sa vad mini mapul ala blestemat. Inca o data multumesc

Edited by Grasu150, 20 June 2007 - 21:12.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate