Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Obiecte vechi și inutile car...

Mentenanta Acoperis

Cheder deteriorat , zgariat, cum ...

Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...
 Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire

Configurare retea cu modem Vodafo...

Curtea Penala Internationala soli...
 Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...

Ce abonamente aveți?

Cat ar costa acest poster, se poa...
 Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA a dat teapa de 1,...

COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )

Implanturi dentare clinici Consta...
 

S-a lansat The Godfather Game

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
122 răspunsuri în acest subiect

#73
Elfhelm

Elfhelm

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1
  • Înscris: 10.04.2006

Vizualizare mesajbambucha2005, pe Apr 9 2006, 16:16, a scris:

Si cum te dai jos din masina ai ?


mda...pana la urma am rezolvat cu parasirea masinii,acum sa vad poate cumpar si jocul:D...oricum nici unul dintre crack-urile incercate nu au rezolvat problema..alta e smecheria..

#74
Somebody_alx

Somebody_alx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 50
  • Înscris: 14.12.2005

Vizualizare mesajElfhelm, pe Apr 10 2006, 15:58, a scris:

mda...pana la urma am rezolvat cu parasirea masinii,acum sa vad poate cumpar si jocul:D...oricum nici unul dintre crack-urile incercate nu au rezolvat problema..alta e smecheria..

  Daca tot ai asa o idee scapa-te si tu poate ne prindem si noi astia mai nepriceputi...Daca nu spui care e shmecheria macar tie sa-ti die de bine...

#75
Iulliann

Iulliann

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 145
  • Înscris: 22.07.2005
mi'am instalat jokul dar nu am avut timp sa stau pe el mai mult de 30 de minute... nu prea il apreciez dar oricum merita jukat, asta in cazul in care nu aveti altul mai bun si mai captivant. daca aveti dati un post aci sa ma inspirati si pe mine.

#76
Sleeepy

Sleeepy

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 16
  • Înscris: 21.08.2004
mi-am cumparrat si eu de 3 zile jocul... si merge impecabil.

am cautat pe net un patch sa mearga nocd... dar surpriza ... cand misc mouse-ul spre dreapta, eu ma misc spre stanga si invers... si nu e de la mouse invert.  

ati mai intalnit aceasta problema ? cum ati rezolvat-o ? astept un PM sau un raspuns pe yahoo mess pls ;)

multumesc anticipat.

#77
adrian81

adrian81

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.105
  • Înscris: 13.04.2006
am reusit si eu sa fac rost de el. e misto jocul insa mi se pare mai slab ca si mafia

#78
apollo_expert

apollo_expert

    Inactive Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.826
  • Înscris: 12.06.2004
Sincer jocul Mafia mi s-a parut mult mai frumos si ca grafica si ca actiune. Poate va iesi un Mafia 2 cine stie  :naughty: Ciao. B)

#79
WizzBizz

WizzBizz

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 430
  • Înscris: 27.09.2005
Recent am incercat sa instalez jocul The Godfather, numai ca m-am confruntat cu o mica problema. Dupa ce dau Yes la iconita cu License Agreement imi apare urmatoarea eroare: "Installation cannot continue because the game requires DirectX 9.0c or higher to be installed on your system". Eu am aceasta versiune a DirectX-ului instalata pe calculator iar driverele de la placa video (6600 GT) sunt ultima versiune. Ce trebuie sa fac pentru a-l putea instala ?

#80
ady292

ady292

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 160
  • Înscris: 30.08.2005

Vizualizare mesajady292, pe Mar 26 2006, 14:10, a scris:

As puea eu sa-ti spun cum, dar daca as face-o ar fi impotriva regulamentului, pentru ca este ceva "pirat".
CINE VREA SA AFLE CUM SA FACA SA MEARGA THE GODFATHER BINE, CONTACTATI-MA PE YAHOO MESSENGER. ID-ul meu este ady292

Gata, nu mai e valabil. M-am plictisit sa intre lume la mine in lista 24 din 24 de ore... au intrat pana acum peste 50 de persoane. <_<
Asa ca gata! CLOSED. :P

#81
Bulinash

Bulinash

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 188
  • Înscris: 14.01.2006
Marele joc "The Godfather" este cel mai mare esec al EA Games, zic eu....
Execrabil...
Grafica de doi bani, iar control-play-ul este... incredibil.... de jalnic...
Cat iubeam Mafia... acum am ajuns sa dezinstalez Mafia ca sa pierd salvarile si sa il instalez din nou ca sa il joc din nou.
Si simt din nou ca parcurc un joc de super-calitate care siacum dupa ce l-am facut de 3 ori, imi mai da de furca la unele misiuni si mai mult ma face sa fiu foarte nerabdator sa ajung la sfarsit...
Pacat ca mi-am facut foarte multe sperante in acest The Godfather- The Game... mare pacat... uninstall dupa 30 de minute de la instalare.... :puke:
In alta ordine de idei, am auzit ca s-ar fi renuntat la Mafia 2.... voi stiti ceva???

#82
ady292

ady292

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 160
  • Înscris: 30.08.2005

Vizualizare mesajWizzBizz, pe Apr 16 2006, 20:59, a scris:

Recent am incercat sa instalez jocul The Godfather, numai ca m-am confruntat cu o mica problema. Dupa ce dau Yes la iconita cu License Agreement imi apare urmatoarea eroare: "Installation cannot continue because the game requires DirectX 9.0c or higher to be installed on your system". Eu am aceasta versiune a DirectX-ului instalata pe calculator iar driverele de la placa video (6600 GT) sunt ultima versiune. Ce trebuie sa fac pentru a-l putea instala ?
Va rog sa ma lasati in pace! Ma deranjati! :angry:

Editat de Ioan.S, 09 mai 2006 - 10:34.


#83
mihaiomc

mihaiomc

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 8
  • Înscris: 07.02.2006
Salut
Am si eu o intrebare... sunt pe la inceputul jocului... Don imi da o locunita pentru serviciile aduse... cand intru dau de gagica in rosu (sora celui impuscat pe la inceputul jocului).
Tipa imi zice ca pot sa o duc la nus'ce nightclub... cum fac asta?
Cand incerc sa vorbesc cu ea imi zice sa o conduc, dar nu vine dupa mine... ???

Merci

#84
KraveN

KraveN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 175
  • Înscris: 10.03.2006
Parca trebuia sa te mai invarti , sau suna telefonu ceva de genu ... nu mai stiu exact vezi si tu :) , oricum nu trebuie sa o duci in oras  ^_^

#85
RALLYMAN

RALLYMAN

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 270
  • Înscris: 13.09.2004
De unde cumpar si eu niste tzoale mai pe masura functiei ... ca am ajuns la stadiul de DON si tot in camasa aia murdara sant ...

#86
C@tzy

C@tzy

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 296
  • Înscris: 03.09.2005
Nu cred k se poate.Dar dak se poate chiar ar fi misto.

#87
vidi

vidi

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 375
  • Înscris: 26.02.2006
Salut ! Am jucat jocul aproape ca la-m terminat dar am o problema , am "pus mana" pe toate afacerile din N.Y. mi-a mai ramas numai o afacere de luat da la S nuai ca in monentul cand ajung acolo afacerea este in renovare si nu pot sa ii fac nimic . Cum fac sa o preiau ?

#88
KraveN

KraveN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 175
  • Înscris: 10.03.2006
Lol se poate ma , vezi ca ai acolo sus obtiune  si da-i in jos de ea , iti iei costum sport si chestii dinastea :) zuper tare

#89
adslboy

adslboy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 237
  • Înscris: 22.10.2004

Vizualizare mesajKraveN, pe May 23 2006, 23:56, a scris:

Lol se poate ma , vezi ca ai acolo sus obtiune  si da-i in jos de ea , iti iei costum sport si chestii dinastea :) zuper tare


nu e nici o "obtiune" acolo sus si dai jos....

cand dai load game...in josul ecranului se afla un buton edit..acolo iti "tunezi" personajul dupa pofta inimi(ii pui barba,ochelari de geek sau de smecher,costum,apantofi de mafiot samd.)

Editat de adslboy, 25 mai 2006 - 10:42.


#90
KraveN

KraveN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 175
  • Înscris: 10.03.2006
Pacat ca nu mai am jocul instalat , ca iti ziceam exact , da iti zic sigur ca exista optiunea asta

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate