Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 

Vodafone TV.

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
831 replies to this topic

#649
dorindorin10

dorindorin10

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,738
  • Înscris: 20.10.2015

View Postdonmarinica, on 05 noiembrie 2022 - 15:40, said:

Am 5 euro pe cartela. Dar nu îmi dau seama ce și cum să activez cu 3,78 euro. Îmi spune că nu am servicii active momentan. Mă trimite să deschid Vodafone tv, bag User și parolă și nu îmi dă voie să mă loghez.

Nu pot sa te ajut numai dacă am acces la contul tău,dacă mi-l tr in privat pot sa te ajut la  activare.

#650
stiinta_craiova

stiinta_craiova

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,165
  • Înscris: 31.08.2009
am urmat si eu pasii, nu gasesc optiunea activeaza vodafone tv.am dat la servicii imi apare nr de telefon si vodafone tv, dau pe vodafone tv si imi spune nu ai activat vodafone tv pe acest cont, dau pe vezi ofertele si aici am optiuni de mobil si optiuni de internet nu este optiunea de activare vodafone tv

Edited by stiinta_craiova, 06 November 2022 - 12:57.


#651
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,477
  • Înscris: 17.06.2007

View Poststiinta_craiova, on 06 noiembrie 2022 - 12:57, said:

am urmat si eu pasii, nu gasesc optiunea activeaza vodafone tv.am dat la servicii imi apare nr de telefon si vodafone tv, dau pe vodafone tv si imi spune nu ai activat vodafone tv pe acest cont, dau pe vezi ofertele si aici am optiuni de mobil si optiuni de internet nu este optiunea de activare vodafone tv
Ieri m-am chinuit toată ziua să activez Vodafone tv, m-a ajutat colegul Dorin. Activarea se face de pe PC sau laptop, nu merge de pe telefon sau tabletă.

#652
valitv

valitv

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,652
  • Înscris: 11.03.2014

View Postdorindorin10, on 05 noiembrie 2022 - 08:44, said:



Poti dacă îți iei cartela Pre Pay Vodafone o încarci cu 4€ îți faci cont pe My Vodafone și activezi de acolo opțiunea Vodafone tv Go.
Descarci aplicatia Vodafone Tv și gata ai acces pa canale,e simplu.
La cartela Vodafone la cate canale ai acces la Vodafone smart Tv app?

Edited by valitv, 06 November 2022 - 17:45.


#653
_RBT_

_RBT_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,358
  • Înscris: 19.01.2015
Doar la astea din PDF-ul atasat.

In loc de Insight TV acum este Prima Sport 5 HD si pe Comedy Central HD este transmis Comedy Central SD de ceva timp.

Si in rest doar denumiri vechi la anumite posturi.

Attached Files


Edited by _RBT_, 06 November 2022 - 18:37.


#654
Sceleron

Sceleron

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,416
  • Înscris: 05.12.2010
E foarte bine pentru un fel de bonus la o cartela...

#655
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,477
  • Înscris: 17.06.2007

View Post_RBT_, on 06 noiembrie 2022 - 18:32, said:

Doar la astea din PDF-ul atasat.

In loc de Insight TV acum este Prima Sport 5 HD si pe Comedy Central HD este transmis Comedy Central SD de ceva timp.

Si in rest doar denumiri vechi la anumite posturi.
Eu nu am multe din posturile astea (MTV-urile, canalele de desene animate, cele de filme, insight tv). Am cartela Vodafone. Am activat ieri platforma Vodafone tv go.

#656
valitv

valitv

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,652
  • Înscris: 11.03.2014

View Post_RBT_, on 06 noiembrie 2022 - 18:32, said:

Doar la astea din PDF-ul atasat.

In loc de Insight TV acum este Prima Sport 5 HD si pe Comedy Central HD este transmis Comedy Central SD de ceva timp.

Si in rest doar denumiri vechi la anumite posturi.
63 de canale e ok.Nu-i rau.Merci de raspuns.

#657
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,741
  • Înscris: 21.08.2008

View Postdanghetau, on 05 noiembrie 2022 - 07:18, said:

Hai sa punem presiune asupra lor sa implementeze favoritele si vizibilitatea canalelor si pentru laptop/desktop/Windows.
Am trimis acum o saptamana o solicitare in acest sens, am primit raspunsul urmator:

Salut,

Îţi mulţumim pentru mesaj! Ti-am alocat ticketul cu id X. Vom răspunde solicitării tale în 48 de ore lucrătoare, în scris sau telefonic, în funcţie de tipul cererii. Apreciem că ne vei înţelege dacă uneori îţi vom răspunde după acest interval, se întamplă câteodată să fim mai aglomeraţi, însă îţi vei păstra prioritatea.

Stie cineva cate ore lucratoare sunt intr-o zi la Vodafone?

#658
novo_

novo_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,267
  • Înscris: 30.03.2019
Am cotrobait tot site-ul Vodafone incercand sa gasesc optiunea de Vodafone TV Go/TV mobil sau cum au mai numit-o ei. Eram curios sa vad care mai e prețul. Au scos-o de pe site sau care e faza? Menționez că sunt abonat Vodafone telefonie mobila.

#659
petrepescarul

petrepescarul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,021
  • Înscris: 15.02.2012
Trebuie sa intri in myvomafone si sa activezi vomafonetv.
Pentru smartphone trebuie sa descarci aplicatia din magazin play.
In aplicatie trebuie sa te loghezi cu username/parola de la myvomafone.
Pt desktop intri aici https://vodafonetv.ro/#!/watchtv si te loghezi cu username/parola din myvomafone
Ca, abonat doar de telefonie mobila ai acces la un numar limitat de programe tv, pina in 20 programe tv neesentiale.
In vara era optiune pentru prepay, cartela de 5 euro cu oferta de 8 euro in care aveai acces la mult mai multe programe tv, 60-61 programe tv printre ele si 4 primasport, fata de un abonat de telefonie mobila. Pentru acces ulterior trebuia sa incarci cu 8 euro la 28 zile (am vrut sa tastez 1 luna)
Nu stiu daca mai este valabila oferta pentru prepay dar pentru un abonat doar de telefonie mobila, vomafone tv este o mizerie de oferta.

Edited by petrepescarul, 14 November 2022 - 23:20.


#660
novo_

novo_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,267
  • Înscris: 30.03.2019
Am incercat sa intru in MyVDF dar aplicatia o ia pe aratura cand apas pe butonul care ar trebui sa ma duca la ofertele pt Vodafone TV. Posibil sa fie din cauza ca nu-s eu titularul contractului. Oricum, ma dau batut... pacat de aplicație (Vodafone TV), ca pare foarte decenta.

#661
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,741
  • Înscris: 21.08.2008
Baietii de la Vodafone TV nu vor sa mai interactioneze la numarul 0372386077.

#662
valitv

valitv

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,652
  • Înscris: 11.03.2014
Salutare tuturor! Acum 2 zile am cumparat o cartela Vodafone cu acces la aplicatia Vodafone tv GO, faimoasa platesti 5€ in loc de 8€.Am deschis cont pe my vodafone..totul ok ,dar nu pot sa ma loghez nici pe telefon nici pe Smart tv Android.Imi apare mesajul :Autentificare esuata TAA 104.Am intrat si pe laptop cum au zis unii forumisti, am incercat sa activez de acolo dar toate dispozitivele valabile pe lista apare cu 0 Nu se poate conecta nimic de acolo.Am sunat la rel. Clienti si ei au zis ca la ei e ok, dar totusi vor da un reset. Dupa 30 de min, cum au spus ei am incercat din nou si nimic.Nici o aplicatie de smart tv de la provideri de tv nu mi-a facut probleme..dar acest Vodafone tv mi-a mancat ficatii.Nu stiu ce sa mai fac.Cei care aveti cartela cu optiunea Vodafone tv go cum ati reusit,daca ati reusit? Multumesc anticipat!

Edited by valitv, 19 November 2022 - 13:30.


#663
iozsi

iozsi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 293
  • Înscris: 30.05.2008
Este cea mai mare porcarie de aplicatie, Horizon Go era la ani lumina distanta. Asa multe coduri de eroare nu am vazut la nici o alta aplicatie. Am patit-o si eu, cu abonament, am primit acelasi raspuns, la ei totul e in regula. Dupa vreo 6 luni am incercat din nou si am reusit sa ma loghez. Nu ma intreba cum, nu am facut nimic deosebit fata de ce facusem inainte. Acum, dupa ce mi-a mers pe tableta ceva vreme, imi da un alt cod de eroare, cica nu poate rula pe dispozitive nesecurizate. Ce o mai fi si aia ca eu nu am "de-securizat" tableta intre timp...Sincer, sper sa citeasca pe aici si cineva de la vodafone tv, poate transmite felicitarile mele echipei de IT pentru porcaria de aplicatie. Poate vor sa nu functioneze la toti, ca sa mearga streamingul macar la cei putini la care le functioneaza...

#664
valitv

valitv

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,652
  • Înscris: 11.03.2014

 iozsi, on 19 noiembrie 2022 - 13:38, said:

Este cea mai mare porcarie de aplicatie, Horizon Go era la ani lumina distanta. Asa multe coduri de eroare nu am vazut la nici o alta aplicatie. Am patit-o si eu, cu abonament, am primit acelasi raspuns, la ei totul e in regula. Dupa vreo 6 luni am incercat din nou si am reusit sa ma loghez. Nu ma intreba cum, nu am facut nimic deosebit fata de ce facusem inainte. Acum, dupa ce mi-a mers pe tableta ceva vreme, imi da un alt cod de eroare, cica nu poate rula pe dispozitive nesecurizate. Ce o mai fi si aia ca eu nu am "de-securizat" tableta intre timp...Sincer, sper sa citeasca pe aici si cineva de la vodafone tv, poate transmite felicitarile mele echipei de IT pentru porcaria de aplicatie. Poate vor sa nu functioneze la toti, ca sa mearga streamingul macar la cei putini la care le functioneaza...
E clara problema.Deci o aplicatie de 2 lei.Multumesc de raspuns.

#665
anelise

anelise

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 644
  • Înscris: 13.05.2003
a sosit si mondialul si vodafone tv nu are tvr in hd. parca vazusem in trecut tvr 1 si 2 in hd. le-au scos?

#666
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,741
  • Înscris: 21.08.2008
Da, nu mai sunt.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate