Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

drepturile copiilor in numele ...
 Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!
 La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...
 Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...
 

Plata paypal.

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
adycoke2

adycoke2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 945
  • Înscris: 03.08.2011
"sti-am" ,
cati ani ai copile?ai scoala primara?tu vorbesti de conturi paypal,carduri bancare, cand tu esti minor si analfabet pe deasupra?

#20
gheara009

gheara009

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 95
  • Înscris: 14.08.2016

View Postadycoke2, on 31 august 2017 - 21:02, said:

"sti-am" ,
cati ani ai copile?ai scoala primara?tu vorbesti de conturi paypal,carduri bancare, cand tu esti minor si analfabet pe deasupra?
am 17 ani, si ca eram grabit trebuie sa imi scoti ochii?. Ce plm e ineregula cu voi astia care corectati orice greseala gramaticala... Pe deasupra nu are nici-o treaba ce mi-ai scris tu cu subiectul acestei discutii.. Sincer esti penibil.

#21
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005

View Postgheara009, on 31 august 2017 - 19:03, said:

Salut, as avea nevoie de ajutor..
Am vandut recet un cont de un joc pe 10 euro paypal, bani mi-au fost trimisi dar faza ca nu am vrun card sau ceva asemanator sa pot sa i bag pe paypal, adica vreau gen dp paypal sa i bag pe steam. Sti-am ca se poate sa fac un ticket sau cv de genu sa le spun ca nu am 18 ani si nu am un card si sa i pot folosi si asa... Imi poate spune cnv cum fac acel ticket sau o metoda sa folosesc bani respectivi?

cv, cnv, dp, etc. am mai intalnit, dar "sti-am" e pentru prima data cand vad despartit in halul asta. Astept ziua cand cineva va desparti un cuvant cu doua cratime.

#22
adycoke2

adycoke2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 945
  • Înscris: 03.08.2011

View Postgheara009, on 31 august 2017 - 21:20, said:

am 17 ani, si ca eram grabit trebuie sa imi scoti ochii?. Ce plm e ineregula cu voi astia care corectati orice greseala gramaticala... Pe deasupra nu are nici-o treaba ce mi-ai scris tu cu subiectul acestei discutii.. Sincer esti penibil.
copile,nu vorbi cu obiectul in gura ,macar pleaca urechea si invata ceva,ai facut greseala aia de 2 ori ,nu face pe matale ca pute.

#23
gheara009

gheara009

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 95
  • Înscris: 14.08.2016

View Postadycoke2, on 31 august 2017 - 22:00, said:

copile,nu vorbi cu obiectul in gura ,macar pleaca urechea si invata ceva,ai facut greseala aia de 2 ori ,nu face pe matale ca pute.
Ce-i cu viata ta omule? te-a bagat cineva in seama sau ? nu inteleg rostul tau aici.

#24
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,195
  • Înscris: 18.04.2008
Ști-a că poate să-ți dea țeapă.
Invoice e un fel de ramburs la poștă, adică decartezi marafeții.

#25
keta

keta

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,834
  • Înscris: 31.12.2007
Tranzactia s-a incheiat ?
Daca DA si i-ai datele contului vandut si toate cele , atunci mai vezi banii NU

Ai vandut ceva si in schimb primesti in loc de chitanta, o factura ca tot tu trebuie sa achiti ceea ce ai vandut.

TEAPA !

Poate ai noroc si cumparatorul este la fel de incepator ca tine si poate are si buna credinta ....

#26
77777-7

77777-7

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 665
  • Înscris: 24.10.2016
Pai pe steam poti plati direct cu paypal.

#27
florinbad

florinbad

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,273
  • Înscris: 14.11.2006

View PostIVANV, on 01 septembrie 2017 - 00:21, said:

Pai pe steam poti plati direct cu paypal.
Asa este, insa la momentul respectiv nu avea cont de Paypal si nu avea nici cei 10 euro in cont.
Imi pare rau ca a luat teapa... Este o invatare de minte si o lectie de viata ca altadata sa fie mai prevazator. Tipul care l-a tepuit are o moralitate egala cu zero si un respect fata de semeni egal cu zero. Tot un zero va fi si in viata.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate