Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?
 cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...
 DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?

Dune: Prophecy (2024 _ ...)
 DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul

Instagram - sunt eu batran, sau...
 

Uniunea Salvati Romania

* * * * - 10 votes
  • This topic is locked This topic is locked
10770 replies to this topic

#9253
ciine

ciine

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,069
  • Înscris: 04.06.2007

View PostTravertin2_0, on 15 noiembrie 2018 - 17:36, said:

Tot stau și mă întreb.

De ce se numește Uniunea Salvați România și nu Uniunea SALVĂM Romania.

Înțeleg că eu trebuie sa ii votez și să și salvez Romania. Nu pricep. Normal și uman era să scrie că salvează ei Romania, că altfel e ca întrebarea aia ciudata de la referendum: sunteți de acord cu modificarea? Adică modificarea cui? Ce?

Așa și cu uniunea asta.
Mai vad ca ai timp berechet sa stai sa te intrebi si nu numai, dar totusi in locul tau as face un exercitiu de imaginatie  cu ce se intampla cind Dragnea intra la puscarie sau pleaca in Brazilia?
Cred ca esti constient ca orice inceput are si un sfarsit ?
Cit despre USR recunosc a va stau in coasta ,dar mai bine ai medita de ce PSD  e sinonim cu partidul srivim democratia  sau stricam democratia?
Sau de ce se trage din FSN (furam saraca natie) ?

#9254
geo76com

geo76com

    Maninc clone fara memorie si stresez userii bugetari

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,035
  • Înscris: 14.09.2004

View Post86-APP, on 15 noiembrie 2018 - 18:41, said:

Amin !😎
Se vede ca te-a scolit furuta in cele sfinte...:P
Bati si matanii ?

#9255
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,554
  • Înscris: 08.10.2015
La cacareze e important cuvantul nu fapta... Important e sa minti frumos, sa manipulezi cu talent, nu sa faci treaba buna!
Pana acum USR nu facea nimic decat scandal, acum li s-a pus pata pe semantica :D

Edited by MembruAnonim, 15 November 2018 - 18:48.


#9256
Travertin2_0

Travertin2_0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,299
  • Înscris: 26.11.2017

View Postgeo76com, on 15 noiembrie 2018 - 18:37, said:


Lasa clonel ca bine si asa. Ca destul s-au batut altii cu caramida in piept ca fac ei ceva. Aici vorba de altceva ce tie iti scapa. Si va scapa la mai multi. Mai ales celor ce sint acum la putere.
Este vorba de a pune osul la treaba si a nu ii mai lasa pe analfabeti sa conduca. Sa nu mai conduca birjarii, vatafii si damele de companie. Sa conduca oamenii. Pentru toti si nu doar pentru ei.

Știi că ești genul care striga "hoții". Am doar un cont. Asta. Atât. Și d.aia văd simplu lucrurile...mă.ntelegi

#9257
86-APP

86-APP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,278
  • Înscris: 01.03.2017
La așa ceva , așa indemn comunist ". Sa conduca oamenii. Pentru toti si nu doar pentru ei"....omul devine mai atent la Dumnezeu ...

#9258
Travertin2_0

Travertin2_0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,299
  • Înscris: 26.11.2017

View Postciine, on 15 noiembrie 2018 - 18:42, said:


Mai vad ca ai timp berechet sa stai sa te intrebi si nu numai, dar totusi in locul tau as face un exercitiu de imaginatie  cu ce se intampla cind Dragnea intra la puscarie sau pleaca in Brazilia?
Cred ca esti constient ca orice inceput are si un sfarsit ?
Cit despre USR recunosc a va stau in coasta ,dar mai bine ai medita de ce PSD  e sinonim cu partidul srivim democratia  sau stricam democratia?
Sau de ce se trage din FSN (furam saraca natie) ?

Din partea mea poate să dispară azi tot pesedeul. Și peneleul și usereul. Nu mă interesează. Dar sa nu veniți și voi cu aceeași gargară. De fapt veniți tot aceleași chestii. De fapt nu veniți cu nimic. Asta e mai grav. Nu ne ziceți ce puneți in loc. Aveți o țintă: jos Dragnea. Ok. Și? Ce pui in loc? Tehnocrați? Pai am avut și d.aia multi ani multi multi ani. Și ei și au dat mana cu PSD. Tu probabil că ești mai micuț și încă nu ai fumat vrajelile astea. Stai sa vezi că tot aia e.

#9259
catalinn

catalinn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,872
  • Înscris: 25.10.2004

View PostMembruAnonim, on 15 noiembrie 2018 - 18:46, said:

La cacareze e important cuvantul nu fapta... Important e sa minti frumos, sa manipulezi cu talent, nu sa faci treaba buna!
....
pai ei sunt ramasi la balanganeala aia cu "indrazneste sa crezi".
faza e ca nici acum n-au inteles ca dracnea e doar un hot. il doare-n pwla de slugi, el trebuie sa stea bine. restul cu...resturi.

#9260
trestie-de-balta

trestie-de-balta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,505
  • Înscris: 24.01.2007

View Postgeo76com, on 15 noiembrie 2018 - 18:37, said:

Lasa clonel ca bine si asa. Ca destul s-au batut altii cu caramida in piept ca fac ei ceva. Aici vorba de altceva ce tie iti scapa. Si va scapa la mai multi. Mai ales celor ce sint acum la putere.
Este vorba de a pune osul la treaba si a nu ii mai lasa pe analfabeti sa conduca. Sa nu mai conduca birjarii, vatafii si damele de companie. Sa conduca oamenii. Pentru toti si nu doar pentru ei.


Bai baiete, toti Barbatii de Stat si toti Oamenii Politici care au facut ceva pentru tara asta, incepand cu Cocuta Vogoride si contemporanii ei,Pasoptistii, si terminand cu cei ce au murit in puscariile comuniste, si-au iubit Tara si au fost Nationalisti.

Arata-mi tu unul care-si iubeste tara in partidul asta de puslamale neomarxiste.
Cand iti iubesti tara n-o denigrezi si nu te bucuri cand ii e rau.

Fura PSD-ul, da, fura si e plin de trantori si de sfertodocti care au doctorate fara sa fi terminat liceul.
Doar ca astia sunt cam singurii de pe scena politica care nu-si urasca tara, nu ca ar iubi-o, dar n-o urasc asa cum fac zdrente de teapa lui Ciolos sau Macovei.

Edited by trestie-de-balta, 15 November 2018 - 18:57.


#9261
ciine

ciine

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,069
  • Înscris: 04.06.2007

View PostTravertin2_0, on 15 noiembrie 2018 - 18:51, said:

Din partea mea poate să dispară azi tot pesedeul. Și peneleul și usereul. Nu mă interesează. Dar sa nu veniți și voi cu aceeași gargară. De fapt veniți tot aceleași chestii. De fapt nu veniți cu nimic. Asta e mai grav. Nu ne ziceți ce puneți in loc. Aveți o țintă: jos Dragnea. Ok. Și? Ce pui in loc? Tehnocrați? Pai am avut și d.aia multi ani multi multi ani. Și ei și au dat mana cu PSD. Tu probabil că ești mai micuț și încă nu ai fumat vrajelile astea. Stai sa vezi că tot aia e.

Pe cuvantul tau de pionier Posted Image  ca sinceritatea ta da pe afara si nu ai un morcov in fund de nu stii cum sa mai speli mortii pe aici 24 ore/zi

#9262
Travertin2_0

Travertin2_0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,299
  • Înscris: 26.11.2017

View Postciine, on 15 noiembrie 2018 - 18:58, said:



Pe cuvantul tau de pionier Posted Image  ca sinceritatea ta da pe afara si nu ai un morcov in fund de nu stii cum sa mai speli mortii pe aici 24 ore/zi

Crede.ma pe cuvânt că azi am avut o zi mai ușoară. Și nu fac parte din nici un partid. Mă dor tastele de când scriu asta.

#9263
ciine

ciine

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,069
  • Înscris: 04.06.2007

View PostTravertin2_0, on 15 noiembrie 2018 - 19:00, said:

Crede.ma pe cuvânt că azi am avut o zi mai ușoară. Și nu fac parte din nici un partid. Mă dor tastele de când scriu asta.
Eu m-am referit de postura de spalator de cadavrePosted Image

#9264
Travertin2_0

Travertin2_0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,299
  • Înscris: 26.11.2017
In realitate nu am cu cine sa vb politica. Daca va vine să credeți. :))) Îmi mai zic și eu oful pe aici.

View Postciine, on 15 noiembrie 2018 - 19:03, said:


Eu m-am referit de postura de spalator de cadavrePosted Image

Ești incredibil :)))

#9265
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,554
  • Înscris: 08.10.2015

View Posttrestie-de-balta, on 15 noiembrie 2018 - 18:54, said:


Fura PSD-ul, da, fura si e plin de trantori si de sfertodocti care au doctorate fara sa fi terminat liceul.

Ai spus si tu odata ceva rational...

#9266
ciine

ciine

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,069
  • Înscris: 04.06.2007

View PostTravertin2_0, on 15 noiembrie 2018 - 19:03, said:

In realitate nu am cu cine sa vb politica. Daca va vine să credeți. Posted Image)) Îmi mai zic și eu oful pe aici.
24 ore /zi , 7 zile pe saptamana , oftezi cam mult baiete, nu mai bine te cauti?

#9267
catalinn

catalinn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,872
  • Înscris: 25.10.2004

View Posttrestie-de-balta, on 15 noiembrie 2018 - 18:54, said:



Bai baiete, toti Barbatii de Stat si toti Oamenii Politici care au facut ceva pentru tara asta, icepand cu Cocuta Vogoride si contemporanii ei,Pasoptistii, si terminand cu cei ce au murit in puscariile comuniste, si-au iubit Tara si au fost Nationalisti.

Arata-mi tu unul care-si iubeste tara in partidul asta de puslamale neomarxiste.
Cand iti iubesti tara n-o denigrezi si nu te bucuri cand ii e rau.

Fura PSD-ul, da, fura si e plin de trantori si de sfertodocti care au doctorate fara sa fi terminat liceul.
Doar ca astia sunt cam singurii de pe scena politica care nu-si urasca tara, nu ca ar iubi-o, dar n-o urasc asa cum fac zdrente de teapa lui Ciolos sau Macovei.
bai baiete, mai taie si tu din foile ale de calendar, un secol jumate macar. azi suntem in 2018 nu 1848. aproape 20-20. lumea a evoluat, de la Bucuresti la Paris nu ma faci 2 saptamani cu trasura, o faci in 2 ore si pana seara iti gasesti si un job. las-o moarta cu nationalismul ca ala e valabil doar la aia care au baut cerneala.

tocmai d-aia fura mafia pesedeasca, pentru ca inca mai gasesc pampalai de pacalit cu "facem noi de toate ca suntem romani buni".
ps
mwiepsd

#9268
Travertin2_0

Travertin2_0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,299
  • Înscris: 26.11.2017

View Postciine, on 15 noiembrie 2018 - 19:04, said:


24 ore /zi , 7 zile pe saptamana , oftezi cam mult baiete, nu mai bine te cauti?

Caută conectările mele. Bănuiesc că poți avea acces la admini ceva. Chiar nu vb prostii.

Să zică un admin cât am stat in ultima săptămână pe aici. Și să mă ia după IP. Că vede și dacă am avut clone așa. Chiar nu vb aiurea.

#9269
ciine

ciine

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,069
  • Înscris: 04.06.2007

View PostTravertin2_0, on 15 noiembrie 2018 - 19:08, said:

Caută conectările mele. Bănuiesc că poți avea acces la admini ceva. Chiar nu vb prostii.

Să zică un admin cât am stat in ultima săptămână pe aici. Și să mă ia după IP. Că vede și dacă am avut clone așa. Chiar nu vb aiurea.

Ai postat aseara pina la aproape de ora 1 , iar de azidimineata de la 8:15  in continu pina acum ./
Ce discutam ???? daca nu esti partizan  atunci ce drak esti????

#9270
Travertin2_0

Travertin2_0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,299
  • Înscris: 26.11.2017

View Postciine, on 15 noiembrie 2018 - 19:16, said:



Ai postat aseara pina la aproape de ora 1 , iar de azidimineata de la 8:15  in continu pina acum ./
Ce discutam ???? daca nu esti partizan  atunci ce drak esti????

Crezi că fac parte din vreun partid?

Adică dacă am macar o legătură cu vreun partid.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate