Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS
 Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65
 Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?
 Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7
 

Allview V2 Viper S

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
235 replies to this topic

#55
pastel3005

pastel3005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,379
  • Înscris: 11.08.2006
incarcator mai puternic in amperaj, nu voltaj :)

#56
corsica

corsica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,947
  • Înscris: 13.04.2007

View Postwolf_wolf, on 09 ianuarie 2017 - 11:44, said:

Tot atât.Poate să folosiți un încărcător mai puternic în voltaj,dar exista riscul sa defectati bateria.

Detaliaza, te rog, ce inseamna ''voltaj mai puternic''.
Multumesc.

#57
liberlamare

liberlamare

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,436
  • Înscris: 16.05.2007
amperaj o fi vrut sa zica.

#58
wolf_wolf

wolf_wolf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 354
  • Înscris: 13.01.2012
Da și cei cu scandalul asta?

#59
corsica

corsica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,947
  • Înscris: 13.04.2007
Cu scuzele de rigoare, ne este vorba despre niciun scandal!
Partea proasta este ca ne vom trezi ca detinatori de V2 S vor incarca acumulatorul cu alimentatorul de la Laptop.

#60
wolf_wolf

wolf_wolf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 354
  • Înscris: 13.01.2012
Atât de inteligenți nu cred că sunt! :))

#61
isabelle_abeluta

isabelle_abeluta

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 09.01.2017
Normal trebuie încărcat cu încărcătorul lui dar eu vreau sa stiu cei care aveți v2 S tot așa greu vi se incarca telefonul in 5 ore? Mă gândesc să- l duc la reparat , il am de 5 zile

#62
corsica

corsica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,947
  • Înscris: 13.04.2007
Sincer, eu nu am facut niciodata proba asta. Conteaza foarte mult, ca timp de incarcare, daca in acest interval folosesti telefonul, ai aplicatii deschise, etc.
Cat timp te tine acumulatorul dupa incarcare?

#63
isabelle_abeluta

isabelle_abeluta

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 09.01.2017
Sincer nu am făcut proba dar când l-am  cumpărat era descărcat si atunci am văzut că se incarca foarte greu. După încărcare mă ține aproape două zile

#64
wolf_wolf

wolf_wolf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 354
  • Înscris: 13.01.2012
Este bine.


#65
DonGiulliano

DonGiulliano

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,331
  • Înscris: 08.09.2010
La Digi pe ce varianta de culoare este?

#66
wolf_wolf

wolf_wolf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 354
  • Înscris: 13.01.2012
Ambele,gri și auriu.

#67
Unikool2000

Unikool2000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 80
  • Înscris: 22.02.2012
Custom rom ptr.acest model are careva cu posibilitate 3g pe ambele sim-uri ca pe modelul v1 exista un rom modificat cu specificatie 3g ambele simuri?

#68
RobertGabriel10

RobertGabriel10

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 26.06.2014

View PostUnikool2000, on 24 ianuarie 2017 - 09:55, said:

Custom rom ptr.acest model are careva cu posibilitate 3g pe ambele sim-uri ca pe modelul v1 exista un rom modificat cu specificatie 3g ambele simuri?

Si eu am cautat un rom , de preferat cyanogen , de cand am luat telefonul dar momentan nu am reusit nici sa-l rootez X_X
_+

#69
isabelle_abeluta

isabelle_abeluta

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 09.01.2017
Buna. Eu am dus ieri telefonul la reparat desi il am de  aproape o lunaPosted Image  Am mai scris aici ca se incarca foarte greu asa ca ieri m-am enervat si l-am dus ca si asa este in garantie. Pai in 3 ore abia avea 57 % cu date mobile oprite si fara sa il folosesc . Una peste alta eu sunt tare dezamagita de telefon ...ce naibi in 2017 ce tel se incarca in 6 ore ....mai facea si fite ala cand l-am dus ca vai are si el un samsung care se incarca in 7 ore de zici ca ma interesa pe mine. Sunt tare curioasa cand il primesc ce i-au schimbat , desi mi se parea normal sa primesc alt telefon ca doar nici o luna nu are . Cei care aveti  V2 VIPER S aveti probleme cu incarcarea telefonului?  Am vazut ca a mai zis cineva ca se incarca greu...dar ce inseamna greu?  6 ore? va rog vreau si eu un raspuns mai clar macar sa stiu daca tel meu are probleme

Edited by isabelle_abeluta, 27 January 2017 - 17:04.


#70
RobertGabriel10

RobertGabriel10

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 26.06.2014

View Postisabelle_abeluta, on 27 ianuarie 2017 - 16:51, said:

Buna. Eu am dus ieri telefonul la reparat desi il am de  aproape o lunaPosted Image  Am mai scris aici ca se incarca foarte greu asa ca ieri m-am enervat si l-am dus ca si asa este in garantie. Pai in 3 ore abia avea 57 % cu date mobile oprite si fara sa il folosesc . Una peste alta eu sunt tare dezamagita de telefon ...ce naibi in 2017 ce tel se incarca in 6 ore ....mai facea si fite ala cand l-am dus ca vai are si el un samsung care se incarca in 7 ore de zici ca ma interesa pe mine. Sunt tare curioasa cand il primesc ce i-au schimbat , desi mi se parea normal sa primesc alt telefon ca doar nici o luna nu are . Cei care aveti  V2 VIPER S aveti probleme cu incarcarea telefonului?  Am vazut ca a mai zis cineva ca se incarca greu...dar ce inseamna greu?  6 ore? va rog vreau si eu un raspuns mai clar macar sa stiu daca tel meu are probleme

Si eu cred ca este o problema la telefonul tau. Al meu se incarca complet in aprox. 3-4 ore

#71
corsica

corsica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,947
  • Înscris: 13.04.2007
Al meu se incarca in cca. 5 ore, nu imi fac probleme.

#72
balauru23

balauru23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 208
  • Înscris: 17.08.2008
Al meu s-a incarcat de la 20% in 3 ore.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate