Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...
 Ce gen de muzica este?

drepturile copiilor in numele ...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!
 Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!
 BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara
 

Laptop-ul mi se restarteaza fara vreun motiv aparent

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
sacrientik

sacrientik

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 28.04.2016

View Postc-daniel, on 30 aprilie 2016 - 15:31, said:

Dar ai grija cu ce il schimbi. Sai aibe neaparat aceeasi grosime, si ideal sa fie cat mai scump, dintre solutiile gasite, avand in vedere ca oricum suma este extrem de mica pt cat iti trebuie tie. Un thermal pad prost, e si tare, si are caracteristici de transfer termic mult mai proaste decat cel original de pe laptop. Astfel, de multe ori, in caz ca nu se rupe, este chiar indicat sa il lasi pe acela.

Salutare, as dori sa te intreb daca acest model http://pc-coolers.ro...mm-19101---3023 este bun, ca si calitate. La acestea chiar nu ma pricep, nu m-am italnit cu ele pana acum. Multuemsc mult.

#20
c-daniel

c-daniel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,058
  • Înscris: 28.05.2014

View Postsacrientik, on 30 aprilie 2016 - 15:54, said:


Salutare, as dori sa te intreb daca acest model http://pc-coolers.ro...mm-19101---3023 este bun, ca si calitate. La acestea chiar nu ma pricep, nu m-am italnit cu ele pana acum. Multuemsc mult.
Fix Phobya folosesc de vreo 2 ani, luate chiar de acolo. Acum doi ani erau gri, dar asta nu are importanta. Sunt foarte multumit de ele. Numai ca vezi ca ala are 12cm lungime, si tie nu'ti trebuie atat. Vezi daca au bucati mai mici pe stoc, atunci cand comanzi. Si atentie la grosime, tu in link ai de 1,5mm, si in laptop-uri se folosesc de 0,5 si de 1mm.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate