Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Neg sau altceva...

Topul normalitatii

Sa incurajam sporturile de contac...

Cum s-au apucat rapperii sa faca ...
 Casa construita la o distanta mai...

Pareri despre eceasuri.ro: cumpar...

Mama Miresii (2024)

Estimare reparatie
 Sterilizare UV apa

Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...

Rezultate firma
 Facultatea de Medicina - a doua f...

Fortat sa imi dau demisia

Nivelare placa + Fisuri

Premierul Slovaciei a fost impuscat
 

Server cs 1.6

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
Trap01

Trap01

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 13.03.2014
Salut,as vrea sa imi fac un server de cs,dar vreau sa stiu daca se mai merita sa investesti in el sau nu.
Nu vreau sa obtin profit gen sa imi iasa bani,doar ca dupa ceva timp sa-mi pot plati din banii de pe server un host bun si boost ul
Modul de joc clasic

#2
User36

User36

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 392
  • Înscris: 07.07.2014
Cs 1,6 cand csgo este baza...

#3
seby318

seby318

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,594
  • Înscris: 23.12.2012
Clasic? Adica modul ala de joc in care daca sunt omorat  stau 10 minute pe tusa?

#4
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,439
  • Înscris: 15.07.2008

View PostTrap01, on 22 martie 2016 - 15:33, said:

Salut,as vrea sa imi fac un server de cs,dar vreau sa stiu daca se mai merita sa investesti in el sau nu.
Nu vreau sa obtin profit gen sa imi iasa bani,doar ca dupa ceva timp sa-mi pot plati din banii de pe server un host bun si boost ul
Modul de joc clasic
Intai iti pui intrebarea cate servere romanesti exista  de CS 1,6 ? uitata-te un pic aici cele cu rank peste 10000 , majoritatea au 0 jucatori pe server. Oare al tau in cat timp crezi ca o sa ajunga intre cei cu rank sub 10000, macar sa ai 2-3 jucatori ?  Poate  ai prieteni care sa se  joace dar nu cred ca o sa stea toata ziua sa joace,deci in restul timpului o sa fie zero jucatori si atunci pentru ce-ti faci server ? Chiar crezi ca merita sa platesti un server pe care nu o sa intre mai nimeni ?

Edited by stlk, 22 March 2016 - 16:12.


#5
Trap01

Trap01

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 13.03.2014
nu prea am prieteni care joaca si nu ma pricep prea bine dar atat timp cat exista boost din romania,si server ul merge bine fara lag etc,cred ca se vor agata playerii care inca mai joaca

#6
seby318

seby318

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,594
  • Înscris: 23.12.2012
Deci nu ai cunostinte, dar vrei sa faci un server de CS. Tipic pentru adminul de 14 ani. Lasa-te de facut servere, cumpara un joc, si joaca pe serverele oficiale ;)

#7
Trap01

Trap01

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 13.03.2014
daca nu ai cunostinte nu inseamna ca e imposibil cum spui tu :))) stai linistit ca imi cumpar si jocuri si as putea sa ma ocup si de server dar doar vreau sa invat,as putea sa cumpar un server deja populat si sa gasesc pe cineva sa aiba grija de el si eu sa fiu 'seful'

#8
seby318

seby318

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,594
  • Înscris: 23.12.2012
Am spus eu ca e imposibil? Si ce anume ai vrea sa inveti tu din hostarea unui server de CS 1.6? Programare?

#9
dani.user

dani.user

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,259
  • Înscris: 24.02.2007
Cred ca in cazul jocului astuia exista mai multe servere decat jucatori. Mai erau unii care intrebau nu doar cum sa tina nu unul, ci cateva zeci de servere odata.

Vrei sa joci cu prietenii ocazional si sa te simti in control asupra jocului? Gazduieste-l pe calculatorul pe care-l joci si-l opresti cand termini.

Edited by dani.user, 22 March 2016 - 18:01.


#10
qwertyuiop123467890

qwertyuiop123467890

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,023
  • Înscris: 08.03.2014

View Postseby318, on 22 martie 2016 - 17:11, said:

Am spus eu ca e imposibil? Si ce anume ai vrea sa inveti tu din hostarea unui server de CS 1.6? Programare?

Pai daca vra sa faca singur asa zisele "plugine", atunci da, cred ca poate invata putina programare (Oricum, pawn, nu e chiar asa puternic, defapt e extrem de slab, parerea mea, care are cunostinte pawn).

Am avut 2 severe cs 1.6, s-au terminat dupa 2 luni. Cei mai multi jucatori on au fost: 12/24, modul de joc: Surf, eu zic ca nu merita. CS:GO e acum baza.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate