Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Estimare reparatie

Sterilizare UV apa

Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...
 Rezultate firma

Facultatea de Medicina - a doua f...

Fortat sa imi dau demisia

Nivelare placa + Fisuri
 Premierul Slovaciei a fost impuscat

RIP imgflip meme generator

V-ati facut sau va veti face Colo...

Imagini generate de Inteligenta A...
 Typo3 - tabel cu HTML

Amorsa inainte de adeziv

Tableta pareri

Musuroi mare
 

Ei nu sunt Illuminati,dar ei controleaza totul !

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#19
LAURENTIUMAR

LAURENTIUMAR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 02.02.2013

View Postdhaneey, on 17 ianuarie 2016 - 15:02, said:

Si Coca Cola, Nestle, P&G si celelalte companii sunt detinute de extraterestrii? sau care e treaba?
Habar nu am cum sa ajuns la extraterestrii :)))

#20
Arayan

Arayan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,040
  • Înscris: 03.12.2012

View PostKevlar111, on 17 ianuarie 2016 - 14:35, said:

Hai sa fim seriosi, ai vazut tu extraterestrii? Nu neg existenta altor fiinte in afara de noi, dar asta cu extraterestrii e o propaganda, mie cel putin asa mi se pare.

-N-ai vazut si nici nu vei vedea vreodata vreun,,extraterestru''si asta nu pentru ca nu ar exista ci pentru ca nu vor sa intervina (inca ) direct convinsi fiind ca daca vor intervenii direct ca in vremurile antice,ne vor dezorienta si destrama idealul liberului arbitru precum si ideia de fiinta libera si suprema pe pamant.Ori fara aceste concepte si idealuri majore de viata libera,omul ar lasa totul pe seama LOR,traind doar clipa precum un animal pe langa casa omului.Cred ca intelegi acum dece se ascund de noi si dece chiar EI alimenteaza zvonurile ca nu exista si ca totul e doar ..propaganda..

Edited by Arayan, 17 January 2016 - 19:55.


#21
Zinus

Zinus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,735
  • Înscris: 23.04.2014

View PostArayan, on 17 ianuarie 2016 - 11:35, said:

-Nu stiu ce crezi tu despre extraterestrii dar ei au existat dintodeauna,cu sau fara incuviintarea,admiterea,cunoasterea si recunoasterea noastra,Iar dupa un timp,atunci cand ne vom mai lumina vom descoperii ca de fapt ei nu sant extraterestrii ci doar o forma superioara a noastra.Din acel moment,specia lui Homo Sapiens va intra in extinctie,se va stinge ca specie primara devenind cu totii direct,,extraterestrii''asa cum au mai fost candva pe Terra ,,extraterestrii antici''si ei o ramura apusa a extraterestrilor ,,moderni''.

N-am zis ca exista sau ca nu exista, doar am zis ca nu sunt recunoscuti oficial de state sau de comunitatea stiintifica

#22
GunMK

GunMK

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 108
  • Înscris: 01.11.2015
Chiar ca cei care detin compani cu mancare fast food ne controleaza.
1. Ne dau dependenta punand o cantitate neobservabila de zahar in mancare
2. Fac economii mai mult de cat trebue de ex: uleiul la cartofi este folosit o luna apoi este mutat la pui apoi la vita si asa mai departe pana la gunoi.
3. Cautati si voi pe google ca mie lene sa adun si alte informatii.

#23
Arayan

Arayan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,040
  • Înscris: 03.12.2012

View PostZinus, on 17 ianuarie 2016 - 23:44, said:

N-am zis ca exista sau ca nu exista,extraterestri, doar am zis ca nu sunt recunoscuti oficial de state sau de comunitatea stiintifica
-Pai stai si imagineaza-ti o clipa ce s-ar intampla daca ar fi recunoscuti oficial si chiar am traii impreuna cu EI....Pai s-ar degrada rapid toate principiile vietii lui Homo Sapiens.cu totii am avea un singur gand si un singur scop ; Sa ajungem ca ei.Ori ei se reproduc prin noi.si ca atare noi santem o veriga strict necesara in lantul lor genetic,fara de care ei ar dispare ca specie.De-a lungul istoriei antice s-au mai intamplat astfel de anomalii anatomice ba chiar si incrucisari sexuale,care au determinat ridicarea extrem de rapida a unor civilizatii dela o organizare primitiva,tribala,la una hiper tehnologizata,si apoi disparitia lor fara urma.Pai tocmai acea veriga genetica sparta s-a refacut,si civilizatiile antice au devenit astfel hiper-civilizatii, Entitatile acestora le denumim noi mai popular ingeri,demoni,extraterestrii,etc.etc.Intre noi si ei putem admite chiar necesitatea existentei unui lant trofic creat artificial de ei,si in care noi oamenii formam o veriga inferioara,primara,dar strict necesara LOR.

Edited by Arayan, 18 January 2016 - 23:14.


#24
solerastar

solerastar

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 594
  • Înscris: 23.12.2015
Eu cred ca si in randul elitei mondiale exista un power struggle intre diverse factiuni, spre exemplu intre illuminati si membrii OTO. Nu exista o singura organizatie cu putere monolitica ci mai multe, insa factiunile Rothschild & Rockefeller au cea mai mare influenta, deoarece :
- controleaza mare parte din sistemul financiar din lumea vestica prin intermediul FED si Bank for International Settlements ;
- sunt policy makers ( cel putin in US ) prin intermediul Comisiei Trilaterale si Council on Foreign Affairs ;
- detin controlul asupra religiei catolice ;
- au la discretia lor CIA, NSA si DOD ;

#25
Zinus

Zinus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,735
  • Înscris: 23.04.2014

View PostArayan, on 18 ianuarie 2016 - 23:00, said:

-Pai stai si imagineaza-ti o clipa ce s-ar intampla daca ar fi recunoscuti oficial si chiar am traii impreuna cu EI....Pai s-ar degrada rapid toate principiile vietii lui Homo Sapiens.cu totii am avea un singur gand si un singur scop ; Sa ajungem ca ei.Ori ei se reproduc prin noi.si ca atare noi santem o veriga strict necesara in lantul lor genetic,fara de care ei ar dispare ca specie.De-a lungul istoriei antice s-au mai intamplat astfel de anomalii anatomice ba chiar si incrucisari sexuale,care au determinat ridicarea extrem de rapida a unor civilizatii dela o organizare primitiva,tribala,la una hiper tehnologizata,si apoi disparitia lor fara urma.Pai tocmai acea veriga genetica sparta s-a refacut,si civilizatiile antice au devenit astfel hiper-civilizatii, Entitatile acestora le denumim noi mai popular ingeri,demoni,extraterestrii,etc.etc.Intre noi si ei putem admite chiar necesitatea existentei unui lant trofic creat artificial de ei,si in care noi oamenii formam o veriga inferioara,primara,dar strict necesara LOR.
Hmm, nu stiu ce sa zic despre acesta teorie, sincer nu prea o cred. O civilizatie atat de avansata ar fi descoperit de mult alte metode.

#26
Arayan

Arayan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,040
  • Înscris: 03.12.2012

View PostZinus, on 18 ianuarie 2016 - 23:51, said:

Hmm, nu stiu ce sa zic despre acesta teorie, sincer nu prea o cred. O civilizatie atat de avansata ar fi descoperit de mult alte metode.

-Deocamdata e imposibil chiar si pentru EI sa descopere si sa reproduca viata bio (spermatozoidul) altfel decat prin metoda naturala...De aia ne-a creat si ne folosesc pe noi ca mame purtatoare..

Edited by Arayan, 19 January 2016 - 00:51.


#27
JokerVL

JokerVL

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 341
  • Înscris: 09.11.2014

View PostArayan, on 19 ianuarie 2016 - 00:49, said:



-Deocamdata e imposibil chiar si pentru EI sa descopere si sa reproduca viata bio (spermatozoidul) altfel decat prin metoda naturala...De aia ne-a creat si ne folosesc pe noi ca mame purtatoare..
Si cine ar fi acest El? God?

#28
tacconi

tacconi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,367
  • Înscris: 17.01.2015
Sau poate au nevoie de ceva ...ceva care nouă ne scapă...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate