Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

Ce se intampla cu Antena 3

* * - - - 13 votes
  • This topic is locked This topic is locked
16959 replies to this topic

Poll: Antena 3 (789 member(s) have cast votes)

Cum apreciati activitatea postului de televiziune Antena 3 ?

  1. Voted Excelent (98 votes [12.42%] - View)

    Percentage of vote: 12.42%

  2. Voted Execrabil (547 votes [69.33%] - View)

    Percentage of vote: 69.33%

  3. Voted Nu-i urmaresc, n-am nicio opinie (144 votes [18.25%] - View)

    Percentage of vote: 18.25%

Vote

#91
miromulus

miromulus

    c'mon inner peace...!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,613
  • Înscris: 25.01.2006

 active95, on 06 octombrie 2015 - 15:22, said:

Revenind la topic, in loc sa ziceti bodgaproste ca din cifra de afaceri a A3 va intra banii pe card de la servicii, domnia voastra nu si nu, betmen betmen, las ca poate intra in insolventa, precum restu' care conteaza in piata media si sa vedeti atunci cum veti ride Posted Image

Si Gigi Becali dadea de pomana si a facut un pic de puscarie, ca nu era chiar ok ce facea in timpul liber. Ba daca sapam un pic, gasim niste mafioti internationali (gen Escobar), care faceau si ei aceeasi chestie. Treaba asta cu "imi platesc taxele" nu e singura care conteaza si nu le-ar strica un pic de moralitate. Ba ar putea aplica o idee interesanta si sa nu isi mai plateasca angajatii pe drepturi de autor si sa-i treaca la salariu, daca tot bat moneda pe plata taxelor.

Edited by miromulus, 06 October 2015 - 15:34.


#92
acvaristul

acvaristul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,540
  • Înscris: 27.09.2006

 active95, on 06 octombrie 2015 - 15:22, said:

...
Ai poop u doolce d tot, ejti o scoompica!Posted Image
N-am timp de harjoneala, ca tre' sa iau bere si alune. Deseara ma uit la Badea, sa vad cum plange pe motiv de Basescu=Facebook=cont inchis.
In rest, cica Gadea a prins-o, pe nevasta lu' Almanahe, la sfat de taina cu Turnatorul Oceanic. Suntem cutremurati de-a dreptul, nimic nu-i scapa pastorului! Posted Image

#93
Arentan1

Arentan1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,678
  • Înscris: 29.07.2015

 acvaristul, on 06 octombrie 2015 - 15:44, said:

Deseara ma uit la Badea... In rest, cica Gadea ...

stim... esti unul din fanii cei mai infocati, nu stiu ce ai face daca A3 nu ar mai emite :D

#94
acvaristul

acvaristul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,540
  • Înscris: 27.09.2006

 Arentan1, on 07 octombrie 2015 - 08:37, said:

stim... esti unul din fanii cei mai infocati, nu stiu ce ai face daca A3 nu ar mai emite Posted Image
Nu stiu ce m-as face fara ei, sincer! Posted Image
Sunt anumite evenimente, alea "speciale" Posted Image , unde echipa de clowni trebuie urmarita musai-musai.
De exemplu, condamnarea varanului... sau, "Plimbarea Neorganizata" la Cotroceni... sau, noaptea alegerilor.

Daca nu te uiti la aceste emisiuni, degeaba mai comentezi pe-aici. Este? Posted Image

#95
active95

active95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,920
  • Înscris: 29.03.2005

 acvaristul, on 06 octombrie 2015 - 15:44, said:

Ai poop u doolce d tot, ejti o scoompica!Posted Image
N-am timp de harjoneala, ca tre' sa iau bere si alune. Deseara ma uit la Badea, sa vad cum plange pe motiv de Basescu=Facebook=cont inchis.
In rest, cica Gadea a prins-o, pe nevasta lu' Almanahe, la sfat de taina cu Turnatorul Oceanic. Suntem cutremurati de-a dreptul, nimic nu-i scapa pastorului! Posted Image

Pisi, nu mai inteleg. Adica tu aia sefa la toate, care nu se dadea jos din pat pt 200k de euro, ba chiar ar fi inchis A3 pt. profitu' de rahat, bere si alune??? Posted Image Pai se poate......tz tz tz

Revenind la topic, TALK-SHOW SEPTEMBRIE 2015. Sinteza zilei cu Mihai Gâdea, Punctul de întâlnire, cu Radu Tudor și Exces de putere, cu Oana Stancu și Adrian Ursu sunt cele mai urmărite emisiuni de tip talk-show din luna septembrie.
Media de audiență a emisiunii Sinteza zilei, în mediul urban, a fost de 370.000 de telespectatori pe minut, în timp ce Punctul de întâlnire a avut 290.000, iar Exces de putere – aproape 270.000.
În top 10 programe talk-show, Antena 3 are șapte programe,.


Clar, deci clar am zis, ca sint irelevanti pe piata media Posted Image

#96
Claudiu_J

Claudiu_J

    Too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,207
  • Înscris: 13.05.2008

 active95, on 07 octombrie 2015 - 15:21, said:


ei vezi, de asta imi sunteti simpatici;

Nu ne zici si cat 10% din privitorii aia nu sunt pensionari peste 60 de ani?  :D

Nimeni nu neaga ca pastorul e privit de 300 de mii de oameni; problema e ca din aia 300 de mii, 250 de mii sunt senilli;

#97
Arentan1

Arentan1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,678
  • Înscris: 29.07.2015
Saracii de la A3 :(  potrivit propagandei bolsevice  dau faliment si se inchide postu, asta de vreo 10 ani Posted Image

#98
miromulus

miromulus

    c'mon inner peace...!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,613
  • Înscris: 25.01.2006

 active95, on 07 octombrie 2015 - 15:21, said:

Clar, deci clar am zis, ca sint irelevanti pe piata media Posted Image

Sunt la fel de relevanti cat e Guta pe cea muzicala. Asta-i nasol pentru ei. Daca-i cauti de content quality... Stii, ala urmarit de oamenii cu ceva bani sau educatie. Norocul lor ca publicitarii merg din inertie ca ramaneau doar cu corega in reclame.

Edited by miromulus, 07 October 2015 - 15:27.


#99
acvaristul

acvaristul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,540
  • Înscris: 27.09.2006

 active95, on 07 octombrie 2015 - 15:21, said:

Pisi, nu mai inteleg. Adica tu aia sefa la toate...

Nimeni, din cei de aici, nu contesta audienta aia de 300k "privitori"... noi radem doar de faptul ca aia sunt, aproape toti, pensionari si persoane needucate.
Si sa nu ma contrazici, ca acusica vin cu tabele de audienta... Pe grupe de varsta si numar de clase absolvite.
Aveti un public imbatranit si fara multa carte. Asa i-ati crescut, asa ii aveti!

In rest, raman la parerea mea... la valoarea voastra, e o rusine sa te lauzi cu un profit de 200k/an. Varanul se da cu capul de peretii celulei... de banii aia, nu incalzeste nici viloiul din Corbeanca.
Eu stiu asta. Si tu o stii, da' nu poti sa o recunosti in public.  Posted Image

Sunt unul dintre cei care spera ca Aneta3 sa continue ca si pana acum... pur si simplu, clownii aia sunt o sursa inepuizabila de buna dispozitie.

Edited by tomaso, 07 October 2015 - 17:20.


#100
Arentan1

Arentan1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,678
  • Înscris: 29.07.2015
ai facut tu vreun sondaj ?? Posted Image

#101
acvaristul

acvaristul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,540
  • Înscris: 27.09.2006
Au facut prietenii tai, de la Aneta3, cu ocazia alegerilor... le-am postat/discutat deja, pe topicurile acum inchise (alea cu 2000 de ani de Antene, remember? Posted Image )
Vrei sa le caut, sau ma crezi pe cuvant? Posted Image


Uite aici, la prima strigare pe Google: http://www.paginadem...cati-privitori/

Edited by acvaristul, 07 October 2015 - 16:59.


#102
Arentan1

Arentan1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,678
  • Înscris: 29.07.2015
eu nu stiu de ce urati asa de tare A3 , a fost singura care a dat dovada de caracter in ani astia, nu sa tarfit ca celelalte

#103
acvaristul

acvaristul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,540
  • Înscris: 27.09.2006

 Arentan1, on 07 octombrie 2015 - 17:15, said:

eu nu stiu de ce urati asa de tare A3 , a fost singura care a dat dovada de caracter in ani astia, nu sa tarfit ca celelalte
Nene Sucre, da' nimeni nu ii uraste pe clownii aia! Pe bune!
Ei sunt cea mai buna sursa de buna dispozitie, la ora actuala... pur si simplu, te uiti la ei si te bufneste rasul. Asta face bine la sanatate! Posted Image

Uita-te aici, de exemplu... e petrecere cu clowni:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/I4dirxlPMvw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#104
sarac.lipit

sarac.lipit

    Cînd ești condus de proști, toate merg prost

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,828
  • Înscris: 14.06.2006

 mihai!, on 17 octombrie 2013 - 09:02, said:

Ce se intampla cu A3 ?
probabil ar fi timpul să înţelegi că media din ţigănie are un singur duşman. poporul.
şi e controlată de sistem, cu toate că pare a fi împotriva lui. Cine pune botu'... pune.. şi chiar crede ce zic ei.
cum crezi că-ţi ''alegi'' cei mai cretini conducători, ce iau cele mai tîmpite decizii pentru viitorul copiilor tăi?

este valabil pentru absolut toată media. Inclusiv pentru cea de îndobitocire.

Edited by sarac.lipit, 07 October 2015 - 17:45.


#105
Arentan1

Arentan1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,678
  • Înscris: 29.07.2015
uite ce am gasit , mai astia de la b1 ce au facut cand sau rebrenduit au adus cohorta de la A3 ?

Dupa aproape 6 ani petrecuti la Antena 3, prezentatoarea de stiri Irina Petraru a decis sa paraseasca acest trust si sa se alature, incepand de luni, postului de televiziune concurent B1TV.
Nu este primul "transfer" de jurnalisti intre cele doua televiziuni de stiri. Sorin Oancea, fost director general, si Aura Titiriga, fost redactor sef al stirilor Antena 3, au fost cei care au deschis calea. O decizie similara au luat rand pe rand Vlad Petreanu si Madalina Puscalau, precum si Nelu Barbu si Andrei Badin. Si alti jurnalisti de marca au parasit in ultimul an trustul Intact, printre acestia Adelin Petrisor, Moise Guran, Sorina Matei si Alice Iacobescu.

Irina Petraru urmeaza sa prezinte stirile amiezii, alaturi de Madalina Puscalau.
"Sunt onorata sa fac parte din aceasta echipa si ma bucura faptul ca aici m-am reintalnit cu foarte multi colegi din presa. Schimbarea a venit exact in momentul in care am simtit ca sunt pregatita sa imi asum noi responsabilitati", a declarat Irina Petraru.
Irina Petraru (33 ani) si-a inceput cariera la Radio Iasi, dupa care a urmat Radio Nord Est din acelasi oras. In 2003, a schimbat directia spre televiziune si a inceput sa prezinte stiri si sa realizeze emisiuni la TV Bit Antena 1, iar din 2006, la Antena 3.
Absolventa de Litere, Irina a urmat si un curs de actorie. A facut parte din trupa Teatrului Ludic din Iasi, alaturi de care a mers in turnee si a participat la diverse festivaluri, iar de curand a aparut intr-un scurtmetraj. Cu toate acestea, pupitrul stirilor este locul unde se simte cel mai bine.
C.B. http://www.ziare.com...la-b1tv-1160450

Edited by Arentan1, 07 October 2015 - 23:13.


#106
tidicristi

tidicristi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,276
  • Înscris: 06.08.2007
Ce anume e greu sa intelegi ? Echipa care la urmat pe Oancea , poate erau satuli de salariu primit si au dorit sa aiba un viitor linistit (prea satuli sa minta la fiecare cuvint !) sau au primit oferte de nerefuzat la alte posturi (se stia ca Varanul "miroase" a bulau !) !

Se pune ca tot Oancea la promovat si pe pastorul Buze Reci ? Ca sa returneze imprumutul , Varanul lo facut director pe Buze reci (era vid de c..a la latrine !)!

Edited by tidicristi, 08 October 2015 - 00:51.


#107
gabicen

gabicen

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,881
  • Înscris: 27.06.2006
Pe Aneta3 acum pe front page:

"Alianţă şoc. Traian Băsescu - Mircea Geoană", "Traian Băsescu află ...", "Traian Băsescu şi Elena Udrea confirmă...", "Traian Băsescu se înscrie..." , Basescu: resping..."

Nu stiu daca legea privind "defaimarea", propusa de dragnea si votata rapid in doua saptamani a intrat in vigoare dar ma intreb: daca un om de televiziune/site are o obsesie reala fata de un cetatean, nu ar trebui internat intr-un spital unde se trateaza  boala obsesiv- compulsiva? (Persoanele care sufera de tulburarea obsesiv-compulsiva intampina dificultati in a-si desfasura viata in conditii normale, din pricina gandurilor obsesive si a comportamentelor compulsive ce par imposibil de stapanit).

Nu sunt psihiatru si poate am pus un diagnostic gresit, dar un obsedat asemenea (care are o obsesie referitoare la Traian Basescu) apare si seara la un post TV.

#108
sarac.lipit

sarac.lipit

    Cînd ești condus de proști, toate merg prost

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,828
  • Înscris: 14.06.2006
Bã, acu' ...ce sã zic?
Au unit stînga cu dreapta pentru el...obsesie neobsesie...a rupt țara asta-n gurã și are dureri în rect...numai la marii prostalani mai vezi așa ceva...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate