Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrale termice compacte

Portofoliu incepator pe Bursa New...

Probabil inselatorie pe OLX

Istoric Google
 Copil cu temperament sangvinic

ADA TEL SERVICES

inlocuire bara fata clio 4

Ce avem de platit in 2024 la cump...
 La mulți ani @Arader!

La mulți ani @gabiroa!

La mulți ani @gerbil!

La mulți ani @Therockstar!
 Suspect Frauda Informatica

Scari interioare

Parcare gratis Romexpo

Limbaj de programare RUST
 

Pentru cunoscători în alte YouTube-ului

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
ciocolici95

ciocolici95

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 20.06.2015
Bună ziua!
Aș dori câteva sfaturi despre promovarea canalului youtube. De gaming. Nou-nouț, dar care nu primește niciun view indiferent de conținut.
Link spre canal
Ce fac greșit? Ce ar trebui să schimb? Care-i basicul de știut? Cum să mă promovez evitând spamarea aiurea pe forumuri?
Orice feedback constructiv este binevenit!
Mulțumesc anticipat!

#2
cristirg

cristirg

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,711
  • Înscris: 16.11.2012

View Postciocolici95, on 26 septembrie 2015 - 00:44, said:

Cum să mă promovez


-inregistreaza-te in zeci de grupuri de publicitate/reclama pe facebook, si pui acolo videoclipurile

#3
IOvidiuu

IOvidiuu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 16.02.2009
E de la muzica clar.

#4
sclifositu

sclifositu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,699
  • Înscris: 28.08.2010
take a real job :)

#5
anoniymus

anoniymus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,463
  • Înscris: 18.10.2014

View Post`Giovanni, on 26 septembrie 2015 - 00:58, said:

Nu am inteles moda asta cu uitatul la cum se joaca altii. A fost un tampitel ca "piudipai" ala, a auzit lumea ca face bani si ati inceput toti ca ciupercile dupa ploaie.

Oricum nu primeste nimic, pentru ca 80% din userii de gaming stiu sa foloseasca ad.bxxx

#6
_Smiley_

_Smiley_

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,112
  • Înscris: 24.02.2006
nu-i mai nimic pe canalul ala de youtube care sa te faca sa-l recomanzi cuiva. doar niste filmulete din jocuri, cu chestii banale, condimentate cu muzica un pic cam prost aleasa.
poti la fel de bine sa-ti instalezi jocul si sa te joci, ai parte de aceleasi lucruri.

pune si tu ceva explicatii ale jocului, concepe un build nou si arata-l in actiune, chestii un pic iesite din comun, si atunci o sa ai si vizitatori.

#7
MrReason

MrReason

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,266
  • Înscris: 08.10.2010

View Postciocolici95, on 26 septembrie 2015 - 00:44, said:

Bună ziua!
Aș dori câteva sfaturi despre promovarea canalului youtube. De gaming. Nou-nouț, dar care nu primește niciun view indiferent de conținut.
Link spre canal
Ce fac greșit? Ce ar trebui să schimb? Care-i basicul de știut? Cum să mă promovez evitând spamarea aiurea pe forumuri?
Orice feedback constructiv este binevenit!
Mulțumesc anticipat!
1. muzica e foarte stresanta
2. filmuletele sunt cam fara sens, la intamplare... lumea se uita dupa walkthrough-uri, explicatii, etc..
3. daca e un joc cu ceva vechime, putine sanse de reusita, ai sa apari cine stie a cata pagina la search

View Post`Giovanni, on 26 septembrie 2015 - 00:58, said:

Nu am inteles moda asta cu uitatul la cum se joaca altii. A fost un tampitel ca "piudipai" ala, a auzit lumea ca face bani si ati inceput toti ca ciupercile dupa ploaie.
Nu-i vorba de vreo moda... uneori lumea se uita la cum sa rezolve cate un puzzle sau mai stiu eu... la unele e chiar interesant sa te uiti.... de ex. mass effect e aproape ca un film de privit...

#8
easy90rider

easy90rider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,980
  • Înscris: 01.07.2007

View Post`Giovanni, on 26 septembrie 2015 - 00:58, said:

Nu am inteles moda asta cu uitatul la cum se joaca altii. A fost un tampitel ca "piudipai" ala, a auzit lumea ca face bani si ati inceput toti ca ciupercile dupa ploaie.

Da' la fotbal te uiti? same thing....

#9
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,057
  • Înscris: 10.09.2005
Știu cazuri reale în care oamenii se uita pe youtube la jocuri pentru că al lor pc nu duce jocul. Inițiator bagă jocuri horror cu facecam, o să ai succes dacă te sperii calumea.

Edited by gerbil, 26 September 2015 - 09:58.


#10
ciocolici95

ciocolici95

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 20.06.2015
Mulțumesc tuturor pentru păreri. Asta am vrut, să văd câteva păreri să știu unde și ce să schimb.

View Poste_bulu, on 26 septembrie 2015 - 02:12, said:

E de la creier
Cât despre tine, mă abțin. Dacă nu-ți place nu e nevoie să jignești. Ține-ți părerea ipocrită pentru tine.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate