Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 

S-ar putea sa am cancer la san - baiat , ajutati-ma sa-mi dau seama daca e intradevar cancer

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
vladonetcb

vladonetcb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 522
  • Înscris: 08.11.2014
Ca student la medicina si nu doctor,cel mai bun sfat pe care ti-l pot da este sa consulti un doctor. Diagnosticul nu se poate pune pe un forum,pe baza unor discutii sau poze.
O seara buna iti doresc !

#20
Kevinnn

Kevinnn

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 30.05.2015
Mersi , mi-am dat seama in urma topicului cat de pussy sunt , iar ce fac eu aici e sa ma amagesc cu false diagnostice puse de oameni pe care nu-i cunosc. Luni ma duc la medic sa vad ce am. Se poate inchide , mersi tuturor pentru postari.

LE: Cred ca asta a fost si scopul topicului , se pare ca n-am avut destul curaj sa ma duc neimpins de la spate , mersi.

Edited by Kevinnn, 30 May 2015 - 23:28.


#21
draculescu

draculescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,876
  • Înscris: 06.04.2013
Atunci este foarte posibil sa ai chestia aia cu pietrele, nici acu nu stiu cum se numeste.
La mine aparuse pe la 14-15 ani insa in ziua de azi, la cate cacaturi inghitim, apar tulburari hormonale serioase. De ex., bisfenolul din PETuri provoaca tulburari de fertilitate masculina, nr. mai mic de spermatozoizi, cu defecte, etc.
Stiati ca pacatosenia asta de bisfenol este continuta in cerneala de pe bonurile de casa?! Deci, mare grija, mai ales ca poate ajunge in organism si prin piele.

#22
Eroman

Eroman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,131
  • Înscris: 19.03.2015

 Kevinnn, on 30 mai 2015 - 23:26, said:

Luni ma duc la medic sa vad ce am. Se poate inchide , mersi tuturor pentru postari.

Mai bine sa se inchida dupa ce ne zici ce-a zis medicul, caci, poate, se confrunta si altii cu simptomatologia ta, si ce zice medicul in cazul tau ii poate orienta, sau, poate, ai ceva anume si ai nevoie de sfaturi de la altii care s-au confruntat cu probleme asemanatoare.

#23
D3an

D3an

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,531
  • Înscris: 30.09.2006
piatra la san. stai linistit. trece in vreo o luna.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate