Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady
 Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 

Cum fura Carrefour online?

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006

View Postazazo9, on 26 ianuarie 2015 - 14:51, said:

Asta se intampla in 7 ianuarie. Nici pana Azi, 26 ianuarie
Dureaza destul de mult procedura de returnare a diferentei, am patit-o si eu.
Cel mai indicat ar fi sa platesti la curier, eu nu am primit nici macar o singura data comanda completa, desi pe site apareau produsele cu mentiunea "in stoc".

Edited by gumball3000, 26 January 2015 - 17:01.


#20
Carman2015

Carman2015

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,019
  • Înscris: 14.01.2015
lenea e cucoană mare...

#21
bietu

bietu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,545
  • Înscris: 17.03.2008

View PostCarman2015, on 26 ianuarie 2015 - 19:28, said:

lenea e cucoană mare...

Corect!

#22
pv7722

pv7722

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,885
  • Înscris: 12.07.2014
Nu e vorba de lene, ci de un serviciu care iti ușurează viața.

#23
azazo9

azazo9

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 408
  • Înscris: 29.08.2008
Ce va mai place sa comentati negativ... Eu am mina bolnava si nu pot ridica nimic, nu mai bateti campii cu lenea!!!!
Cata rautate la romanii astia... Si daca ar fi asa... e o mare economie de timp. Timpul, pentru care inca nu stie, e cea mai valoroasa resursa. Degeaba ai bani daca crapi!
Tin sa spun ca nici pana acum nu mi-au dat banii inapoi. Si PayU astia fac pariu ca sunt romani. Mi-au scris ca au sa-mi dea inapoi 21 lei cand datoria e de 64 lei!!!
Sunt varza! Isi compromit marca cu asemenea servicii de doi bani. Din 5 iaurturi platite si fiind in stoc dar "uitate" sa le puna in colet, mi-au adus cu scandal inapoi doar 4!!!
Pacat de Carrefour, aveam o impresie buna!

#24
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Eu am primit o punga de alune rupta (am aruncat-o), cascaval cu un usor mucegai intr-o portiune (nu, nu era comercializat ca vreun sortiment de cascaval cu mucegai), si un pepene stricat.
Cand am vazut ca fiecare comanda e cu surprize, am renunta sa mai cumpar de la ei.

Plus ca pungile in care sunt ambalate produsele au un usor miros de detergent care patrunde si in acestea.

Edited by gumball3000, 31 January 2015 - 16:07.


#25
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,134
  • Înscris: 10.07.2013

View Postgumball3000, on 31 ianuarie 2015 - 16:05, said:

Eu am primit o punga de alune rupta (am aruncat-o), cascaval cu un usor mucegai intr-o portiune (nu, nu era comercializat ca vreun sortiment de cascaval cu mucegai), si un pepene stricat.
Cand am vazut ca fiecare comanda e cu surprize, am renunta sa mai cumpar de la ei.

Plus ca pungile in care sunt ambalate produsele au un usor miros de detergent care patrunde si in acestea.

Cel mai bine este cand vezi cum arata alimentele in realitate in hipermarket!Posted Image
Eu prefer ca produsele sa le aleg chiar eu, sa verific data expirarii etc.!

Edited by xmanyacs77, 31 January 2015 - 16:16.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate