Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 

Preview imagine articol

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
scorpioncos

scorpioncos

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 24.07.2008
Buna ziua. Detin acest site: http://garajultau.com/
Am o nelamurire, anume la fiecare articol postat, pe prima pagina imi apare articolul in care eu am pus poza si nu o pot vedea ca un preview din radacina site-ului, adica garajultau.com. Daca intru in articol atunci poza si articolul apar exact cum ar trebui. Aveti idee daca exista vre-o solutie la aceasta problema? Ca atunci cand intru pe garajultau.com sa imi apara preview-ul la post de unde pot intra sa vad articolul si acel preview sa aiba si poza la articol. Multumesc frumos!

#2
karboNNN

karboNNN

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 27.01.2013
Cand postezi un articol in dreapta trebuie sa ai o optiune ceva de genu "thumbnail" ( nu stiu exact ) , si acolo trebuie sa adaugi inca o data imaginea . ( deci o data in articol, normal , si o data dincolo ca sa apara ca "preview" )
Sper ca ai inteles cat de cat .

Edited by karboNNN, 17 December 2013 - 13:14.


#3
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,833
  • Înscris: 10.12.2006
Featured image.

#4
scorpioncos

scorpioncos

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 24.07.2008
Multumesc frumos! Featured image este.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate