Salt la conþinut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Topul normalitatii

Sa incurajam sporturile de contac...

Cum s-au apucat rapperii sa faca ...

Casa construita la o distanta mai...
 Pareri despre eceasuri.ro: cumpar...

Mama Miresii (2024)

Estimare reparatie

Sterilizare UV apa
 Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...

Rezultate firma

Facultatea de Medicina - a doua f...
 Fortat sa imi dau demisia

Nivelare placa + Fisuri

Premierul Slovaciei a fost impuscat

RIP imgflip meme generator
 

Papuci gen Walkmaxx, fitness

- - - - -
  • Vã rugãm sã vã autentificaþi pentru a rãspunde
3 rãspunsuri în acest subiect

#1
ppp123

ppp123

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 582
  • Înscris: 07.09.2011
Buna ziua,

Doresc sa comanda la tatal meu o pereche de pantofi in genul acestora: http://www.walkmaxx....x.html    - cu talpa rotunjita, neregulata.
Il dor rau picioarele si cred ca acest gen de pantofi l-ar ajuta sa mai atenueze din dureri atunci cand merge pe jos.
Din pacate pretul celor din linkul de mai sus este prea mare pentru bugetul meu.

Stiti voi unde as putea gasi o pereche asemanatoare dar la un pret accesibil ?

#2
Sempiternal

Sempiternal

    // Mastermind \\

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.646
  • Înscris: 05.05.2013
La dragonul rosu gasesti cate vrei Posted Image, cat despre pret nu sunt sigur dar sunt 100% sigur mai ieftin decat pe site.

Daca nu stai din bucuresti... poate ai un prieten sa mearga acolo si sa ii trimita prin posta... sau porumbel.

Editat de Sempiternal, 28 mai 2013 - 19:33.


#3
ppp123

ppp123

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 582
  • Înscris: 07.09.2011

View PostSempiternal, on 28 mai 2013 - 19:33, said:

La dragonul rosu gasesti cate vrei Posted Image, cat despre pret nu sunt sigur dar sunt 100% sigur mai ieftin decat pe site.

Daca nu stai din bucuresti... poate ai un prieten sa mearga acolo si sa ii trimita prin posta... sau porumbel.

Ms de info. Nu-s din Bucuresti ci din celalalt colt de tara - Maramures si din pacate nu am pe nimeni pe acolo... :(

#4
ddand

ddand

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Mesaje: 8
  • Înscris: 03.11.2015
in data de 25.09.2015 am cumparat o pereche de pantofi fitness de inalta calitate black 2.0 de 199 lei de la walkmaxx.In mai putin de 40 de zile am talpa roasa si gaurita,in zona calcaiului captuseala a disparut, aceasta este inalta calitate de la walkmaxx.Am scris acest comentariu si pe adresa walkmaxx.ro dar nu a aparut nici un cuvant.Mentionez ca am parcurs pe jos 5 km in fiecare zi

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate