Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim
 Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...

Termostat frigider - verificare
 Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...
 Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.
 

Papuci gen Walkmaxx, fitness

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
ppp123

ppp123

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 582
  • Înscris: 07.09.2011
Buna ziua,

Doresc sa comanda la tatal meu o pereche de pantofi in genul acestora: http://www.walkmaxx....x.html    - cu talpa rotunjita, neregulata.
Il dor rau picioarele si cred ca acest gen de pantofi l-ar ajuta sa mai atenueze din dureri atunci cand merge pe jos.
Din pacate pretul celor din linkul de mai sus este prea mare pentru bugetul meu.

Stiti voi unde as putea gasi o pereche asemanatoare dar la un pret accesibil ?

#2
Sempiternal

Sempiternal

    // Mastermind \\

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,646
  • Înscris: 05.05.2013
La dragonul rosu gasesti cate vrei Posted Image, cat despre pret nu sunt sigur dar sunt 100% sigur mai ieftin decat pe site.

Daca nu stai din bucuresti... poate ai un prieten sa mearga acolo si sa ii trimita prin posta... sau porumbel.

Edited by Sempiternal, 28 May 2013 - 19:33.


#3
ppp123

ppp123

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 582
  • Înscris: 07.09.2011

View PostSempiternal, on 28 mai 2013 - 19:33, said:

La dragonul rosu gasesti cate vrei Posted Image, cat despre pret nu sunt sigur dar sunt 100% sigur mai ieftin decat pe site.

Daca nu stai din bucuresti... poate ai un prieten sa mearga acolo si sa ii trimita prin posta... sau porumbel.

Ms de info. Nu-s din Bucuresti ci din celalalt colt de tara - Maramures si din pacate nu am pe nimeni pe acolo... :(

#4
ddand

ddand

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 03.11.2015
in data de 25.09.2015 am cumparat o pereche de pantofi fitness de inalta calitate black 2.0 de 199 lei de la walkmaxx.In mai putin de 40 de zile am talpa roasa si gaurita,in zona calcaiului captuseala a disparut, aceasta este inalta calitate de la walkmaxx.Am scris acest comentariu si pe adresa walkmaxx.ro dar nu a aparut nici un cuvant.Mentionez ca am parcurs pe jos 5 km in fiecare zi

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate