Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Soliști/soliste din Romania ...

LG: "Serviciul Alexa nu este ...

Probleme hidrofor

Inlocuitor pentru Real VNC remote...
 Neg sau altceva...

Topul normalitatii

Sa incurajam sporturile de contac...

Cum s-au apucat rapperii sa faca ...
 Casa construita la o distanta mai...

Pareri despre eceasuri.ro: cumpar...

Mama Miresii (2024)

Estimare reparatie
 Sterilizare UV apa

Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...

Rezultate firma
 

Informatii imprimanta laser Epson M1400

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
mai_76

mai_76

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 477
  • Înscris: 14.12.2008
Va salut! M-a rugat o cunostinta sa-i caut o imprimanta laser alb-negru care sa poata fi usor reincarcata (eventual cu consumabile alternative, mai ieftine). Nu am prea multe informatii despre imprimantele laser, eu folosind doar inkjet. M-am gandit la asta http://www.emag.ro/i...a4--pC11CB77031, dar recunosc ca nu stiu cum e cu reincarcarea, ce anume trebuie cumparat. Daca va pricepeti astept informatii si, daca e posibil link-uri cu compatibile de calitate. Multumesc!

Edited by mai_76, 08 August 2012 - 13:52.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate