Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?
 Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...
 Mother's Day

Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare
 Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie
 

Canale noi ( in curand ) in Romania

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
ady18

ady18

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 377
  • Înscris: 03.04.2005
Am deschis acest topic deoarece am observat ca in ultima perioada se lanseaza multe canale tv asa ca cei care au informatii despre viitoarele posturi tv sa posteze aici

Edited by ady18, 27 April 2005 - 17:22.


#2
ady18

ady18

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 377
  • Înscris: 03.04.2005
HOPE CHANNEL   luat de pe forumul rdi.com


Pe Hot Bird 12577/h/27500 un canal vorbesc biserici pe romaneshte sa numeshte Hope Chanel!


Hope Channel apartine Biserica crestina adventista de ziua saptea din S.U.A si au si emisiune romanesca incepind intre orele 17-18 si se termina la ora 20!Au inceput sa apar din 1 aprilie 2005 dar in curind se va retrage de pe acest post si va face un post romanesc proprie si va distribuie prin cablutv si prin satelit.Pentru inceput, va emite doar 5 ore pe zi!
Merita vazute!
Vizionare placuta


ALTE CANALE POSIBILE

Partener TV - un viitor post de televiziune dedicat tranzactiilor imobiliare.acest post va transmite informatii utile celor care doresc sa vand sau sa cumpere bunuri imobiliare, dar si datele necesare agentiilor de acest gen



SIGMA TV


Stiri Mass Media? Neconfirmate oficial insa stiri adevarate:
vine Viasat Nature, HBO2, Spektrum si Cinemax2, cei de la NationalTV ne pregatesc inca 3 canale TV (unul Film, unul Documentar si unul nu mai stiu cum) si mai sunt si alte proiecte nesemnificative in ochii mei.



SURSA  www.rdi-sat.com si www.cna.ro

Edited by ady18, 27 April 2005 - 17:12.


#3
mixfm00

mixfm00

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 253
  • Înscris: 16.02.2004
Sa nu uitam de OLTENIA TV ce va fi lansat de Prigoana

#4
alexnarcosis

alexnarcosis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 485
  • Înscris: 23.03.2005

mixfm00, on Apr 27 2005, 21:45, said:

Sa nu uitam de OLTENIA TV ce va fi lansat de Prigoana

<{POST_SNAPBACK}>


Canal Teleshop (bagat si scos din grila rcs..cred ca s-au plictisit de el), Antena 3, Antena 2 (muzica de pe tvk lumea copiata) si Antena 4 (teleshop), V-Market (al patronului de la City fm..se tot lanseaza de 2 ani..teleshoping), film tv (centru national media), prima tv (adica SBS Network) s-ar putea sa lanseze Focus tv (stiri) dar deocamdata..se reinventeaza ..tot astept ca cei de la News Corporation (FOX TV) sa stearga de pe ecran sigla b1tv si sa puna sigla FOX tv Romania..poate atunci..vor avea programe demne de numele FOX..si cam atat.
Pe viitor...peste 10 ani..va ramane CME (mediapro) SBS (prima) FOX (b1) si antena (pur)..cred..habar nu am..astept Canal + si Sky sa se bage la noi pe piata. peste 100 ani

#5
pepo

pepo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 09.04.2005
FOCUS TV -- apartine Grupului de Presa Evenimentul Romanesc, actionar majoritar Ion Cristoiu.In grup mai sunt Focus FM ( Buzau ), ziarul Sansa (Buzau)

#6
Konte

Konte

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 286
  • Înscris: 23.03.2004
Tele 7 BCA, materiale de constructii :D

Ontopic:Focus TV va fi post local de telefiziune cu o frecventa de putere mica in Buzau, si care probabil va retransmite un post national (prima sau antena)
Nu am auzut nimic de frecventa pe satelit sau cceva in sensul asta.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate