Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Canale noi ( in curand ) in Romania

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
ady18

ady18

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 377
  • Înscris: 03.04.2005
Am deschis acest topic deoarece am observat ca in ultima perioada se lanseaza multe canale tv asa ca cei care au informatii despre viitoarele posturi tv sa posteze aici

Edited by ady18, 27 April 2005 - 17:22.


#2
ady18

ady18

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 377
  • Înscris: 03.04.2005
HOPE CHANNEL   luat de pe forumul rdi.com


Pe Hot Bird 12577/h/27500 un canal vorbesc biserici pe romaneshte sa numeshte Hope Chanel!


Hope Channel apartine Biserica crestina adventista de ziua saptea din S.U.A si au si emisiune romanesca incepind intre orele 17-18 si se termina la ora 20!Au inceput sa apar din 1 aprilie 2005 dar in curind se va retrage de pe acest post si va face un post romanesc proprie si va distribuie prin cablutv si prin satelit.Pentru inceput, va emite doar 5 ore pe zi!
Merita vazute!
Vizionare placuta


ALTE CANALE POSIBILE

Partener TV - un viitor post de televiziune dedicat tranzactiilor imobiliare.acest post va transmite informatii utile celor care doresc sa vand sau sa cumpere bunuri imobiliare, dar si datele necesare agentiilor de acest gen



SIGMA TV


Stiri Mass Media? Neconfirmate oficial insa stiri adevarate:
vine Viasat Nature, HBO2, Spektrum si Cinemax2, cei de la NationalTV ne pregatesc inca 3 canale TV (unul Film, unul Documentar si unul nu mai stiu cum) si mai sunt si alte proiecte nesemnificative in ochii mei.



SURSA  www.rdi-sat.com si www.cna.ro

Edited by ady18, 27 April 2005 - 17:12.


#3
mixfm00

mixfm00

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 253
  • Înscris: 16.02.2004
Sa nu uitam de OLTENIA TV ce va fi lansat de Prigoana

#4
alexnarcosis

alexnarcosis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 485
  • Înscris: 23.03.2005

mixfm00, on Apr 27 2005, 21:45, said:

Sa nu uitam de OLTENIA TV ce va fi lansat de Prigoana

<{POST_SNAPBACK}>


Canal Teleshop (bagat si scos din grila rcs..cred ca s-au plictisit de el), Antena 3, Antena 2 (muzica de pe tvk lumea copiata) si Antena 4 (teleshop), V-Market (al patronului de la City fm..se tot lanseaza de 2 ani..teleshoping), film tv (centru national media), prima tv (adica SBS Network) s-ar putea sa lanseze Focus tv (stiri) dar deocamdata..se reinventeaza ..tot astept ca cei de la News Corporation (FOX TV) sa stearga de pe ecran sigla b1tv si sa puna sigla FOX tv Romania..poate atunci..vor avea programe demne de numele FOX..si cam atat.
Pe viitor...peste 10 ani..va ramane CME (mediapro) SBS (prima) FOX (b1) si antena (pur)..cred..habar nu am..astept Canal + si Sky sa se bage la noi pe piata. peste 100 ani

#5
pepo

pepo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 09.04.2005
FOCUS TV -- apartine Grupului de Presa Evenimentul Romanesc, actionar majoritar Ion Cristoiu.In grup mai sunt Focus FM ( Buzau ), ziarul Sansa (Buzau)

#6
Konte

Konte

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 286
  • Înscris: 23.03.2004
Tele 7 BCA, materiale de constructii :D

Ontopic:Focus TV va fi post local de telefiziune cu o frecventa de putere mica in Buzau, si care probabil va retransmite un post national (prima sau antena)
Nu am auzut nimic de frecventa pe satelit sau cceva in sensul asta.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate