Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul

Instagram - sunt eu batran, sau...

Regim utilizare HDD Ubuntu
 La mulți ani @yanni17!

La mulți ani @Kokoshmare!

Mai exista la voi in oras strandu...

Bon Jovi - Living Proof
 Problema card reader Sandisk

Recomandare acumulator 26650

Accident nerespectare viteza

Consumul in bord VS consumul la p...
 PC-ul nu booteaza

Coada dronei de lupta Fioroasa

Taxa RAR pt motor 2.0 diesel Euro...

Radio Aftermarket Golf 5
 

Runtime Error!

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
qudatheo

qudatheo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 06.12.2004
Jocul: Half-Life2 Episode One
Continutul erorii:
[attachment=174553:attachment]
Se intampla cand ajung la un anumit loc (nu departe de inceputul jocului) , pe o rampa transparenta vin niste roboti (sau ce sunt) si are loc o explozie.
Nu am reusit sa trec mai departe. Am cautat si pe net despre eroarea asta, se pare, au intalnit-o multi, se pare ca nimeni nu stie cum sa o rezolve. Am observat ca e o eroare de cod Visual C++. Programatorii... poate stiti voi despre ce e vorba  :worthy:

#2
10nut

10nut

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,482
  • Înscris: 11.10.2006

View Postqudatheo, on Nov 25 2006, 04:44, said:

Jocul: Half-Life2 Episode One
Continutul erorii:
Attachment attachment
Se intampla cand ajung la un anumit loc (nu departe de inceputul jocului) , pe o rampa transparenta vin niste roboti (sau ce sunt) si are loc o explozie.
Nu am reusit sa trec mai departe. Am cautat si pe net despre eroarea asta, se pare, au intalnit-o multi, se pare ca nimeni nu stie cum sa o rezolve. Am observat ca e o eroare de cod Visual C++. Programatorii... poate stiti voi despre ce e vorba  :worthy:
Se vede asa de frumos :D  ^_^ ? Se pare ca se observa ca focul se vede in cubulete, sau vad gresit eu.
Ia zi-mi tu cati giga are varianta asta a ta?

#3
qudatheo

qudatheo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 06.12.2004

View Post10nut, on Nov 25 2006, 09:45, said:

Se vede asa de frumos :D  ^_^ ? Se pare ca se observa ca focul se vede in cubulete, sau vad gresit eu.
Ia zi-mi tu cati giga are varianta asta a ta?
Are 2.84Giga. Intradevar focul (si alte efecte se vad din cubulete de sah). Asta nu ma deranjaza prea mult, ideea e ca nu pot sa trec mai departe  :wallbash:

#4
10nut

10nut

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,482
  • Înscris: 11.10.2006

View Postqudatheo, on Nov 25 2006, 14:32, said:

Are 2.84Giga. Intradevar focul (si alte efecte se vad din cubulete de sah). Asta nu ma deranjaza prea mult, ideea e ca nu pot sa trec mai departe  :wallbash:
mai sa fie? -_-
La mine are 3.79 Gb, cum se face asta?
Si exact asta e cauza ca nu poti trece mai departe, pentru ca se vede in cubulete, nu poate randa si-ti da eroare de programare. Deci mai bine ai face sa iei varianta cu 3.79 Gb ;)

#5
qudatheo

qudatheo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 06.12.2004

View Post10nut, on Nov 26 2006, 22:35, said:

mai sa fie? -_-
La mine are 3.79 Gb, cum se face asta?
Si exact asta e cauza ca nu poti trece mai departe, pentru ca se vede in cubulete, nu poate randa si-ti da eroare de programare. Deci mai bine ai face sa iei varianta cu 3.79 Gb ;)
Am descarcat de pe torent Half Life2 Episode One - UPDATE by PROViSiON. Merge beton , nu se mai blocheaaza, apar toate texturile, au disparut cubuletele si celelalte anomalii grafice. Deci se pare ca era hiba lor de programare, nu calculatorul meu...  B)


PS: Are 3.8Gb  :naughty:

Edited by qudatheo, 26 November 2006 - 22:33.


#6
10nut

10nut

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,482
  • Înscris: 11.10.2006

View Postqudatheo, on Nov 26 2006, 22:32, said:

Am descarcat de pe torent Half Life2 Episode One - UPDATE by PROViSiON. Merge beton , nu se mai blocheaaza, apar toate texturile, au disparut cubuletele si celelalte anomalii grafice. Deci se pare ca era hiba lor de programare, nu calculatorul meu...  B)
PS: Are 3.8Gb  :naughty:
ai vazut? ;)
Dar fii mai atent ce vorbesti :w00t:
Ca mi-ar fi mila de tine?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate