Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?

Care din urmatoarele optiuni este...

Distante etrieri
 Fisier corupt reapare in galeria ...

Ce condensator ar putea fi? TV Vo...

Problema droguri

Soldat gradat profesionist - dipl...
 Eroare incarcare formular

merita upgrade de la Ryzen 5 2600...

Intel i9 14900K cooler air Deepco...

Curațare disc vinil
 Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme

Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel
 

Spania

- - - - -
  • Please log in to reply
438 replies to this topic

#37
kainstah

kainstah

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 21.10.2006
Inca se joaca si mai e loc de surprize :D

#38
dardar_3

dardar_3

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 26.03.2007
Sper sa castige Sevilla titlul in Spania...:P

#39
kainstah

kainstah

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 21.10.2006
Ooooo dardar_3, bine te-am gasit si aici, eu sunt kainutz ;) Sper sa ia Real titlul :D

#40
Parias

Parias

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 666
  • Înscris: 19.04.2007
Si eu SPERAM sa ia titluL Real.

#41
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007
Premier Division este dupa parerea mea cel mai spectaculos si frumos campionat din lume , bineinteles dupa Premier League care e "regele". Sunt fan Barca din '97 si fan Manchester United tot cam de atunci si pot sa spun ca sunt un suporter fanatic al acestor doua echipe si "le-am iubit" pe ambele si in perioadele de criza. Acum e timpul lor. Sezonul asta e putin obosita Barca , dar va lua titlul si supercupa , poate chiar si cupa spaniei.  Catalan pana la moarte!!!!

#42
kainstah

kainstah

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 21.10.2006
Barca e in forma in ultimii ani.. insa inainte nu era la fel de puternica in Spania.. Are noroc cu perioada pe care o parcurge Real.. insa mai e putin pana isi revin "galacticii".

Real Madrid 2 - 1 Valencia (Nistelrooy,S.Ramos/Morientes) :D

Edited by kainstah, 22 April 2007 - 00:11.


#43
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Din ce am citit a fost o victorie frumoasa pentru Real care a jucat altceva. Sa speram ca daca pleaca Capello la vara, sa devina din nou galactici :).
Oricum Realul chiar cu jocul asta intrerupt nu a pierdut nici cu Barca nici cu Valencia.

#44
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007

View PostReKo, on Apr 23 2007, 22:03, said:

Din ce am citit a fost o victorie frumoasa pentru Real care a jucat altceva. Sa speram ca daca pleaca Capello la vara, sa devina din nou galactici :).
Oricum Realul chiar cu jocul asta intrerupt nu a pierdut nici cu Barca nici cu Valencia.


Titlul conteaza ....... :P

#45
kainstah

kainstah

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 21.10.2006
Corect, titlul conteaza cel mai mult.. Sper sa-l ia Real desi nu a jucat cum trebuia sezonul asta :P

#46
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007

View Postkainstah, on Apr 26 2007, 19:02, said:

Corect, titlul conteaza cel mai mult.. Sper sa-l ia Real desi nu a jucat cum trebuia sezonul asta :P

si eu sper sa il ia Barca :P  , desi nici ea nu a jucat chiar asa de bine in acest sezon....

#47
kainstah

kainstah

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 21.10.2006
Real Madrid 3-2 FC Sevilla

Real Madrid continua in lupta prima pozitie dupa ce a invins-o, scor 3-2, pe FC Sevilla, care a terminat jocul in 9, dupa eliminarile lui Luis Fabiano (74) si Ocio (83).

Chiar daca Sevilla a preluat conducerea in minutul 41 prin golul lui Maresca, madrilenii au revenit in joc si au reusit sa inscrie de 3 ori, prin dubla lui Van Nistelrooy (63, 85) si reusita lui Robinho (78), care insa, a luat doua galbene intr-un minut si a fost eliminat si el in minutul 79.

Chevanton, omul golurilor din prelungiri, a reusit sa marcheze in minutul 90, insa fara a influenta castigatoarea partidei.

Astfel, Barcelona continua sa conduca in Primera Division, cu 65 de puncte, fiind urmata de Real, cu 63 si FC Sevilla cu 61 de puncte.  :wub:

#48
kainstah

kainstah

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 21.10.2006
Etapa 34 / Primera Division

Getafe - Atl Madrid
Gimnastic - Real Sociedad
Celta Vigo - Levante
Osasuna - Villarreal
Real Madrid - Espanyol
Sevilla - Rec de Huelva
Barcelona - Betis
Ath Bilbao - Dep Coruna
Rac Santander - Mallorca
Valencia - Real Zaragoza

B)

Edited by kainstah, 06 May 2007 - 23:21.


#49
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007
Ramane deci lupta intre Real (nu se lasa deloc "nenorocitii"  :P ) si Barca, pentru ca Sevilla si Valencia nu cred ca mai au sanse. Mai sunt 5 etape :

Barca:

Barcelona - Real Betis Balompié
Atlético de Madrid - Barcelona
Barcelona - Getafe C.F
Barcelona - Espanyol
Nástic Tarragona - Barcelona

Real Madrid:

Real Madrid - Espanyol
Recreativo de Huelva - Real Madrid
Real Madrid - Deportivo
Zaragoza - Real Madrid
Real Madrid - Mallorca

Sa vedem ce se va intampla...

#50
illusion_user

illusion_user

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 345
  • Înscris: 15.01.2007
Barcelona are program mai lejer....trebuie doar sa fie atenti sa nu piarda puncte aiurea.

#51
kainstah

kainstah

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 21.10.2006
Nu conteaza cine are program mai usor, s-a vazut pana acum ca Real a trecut de ce era mai greu, mi-e frica sa nu se incurce aici unde e mai usor. :P Cat despre Barca.. are viata grea cu Getafe,Espanyol si Atletico Madrid :D

#52
kainstah

kainstah

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 21.10.2006
Metzelder la Real

Ziarul Marca anunță că fundașul german Cristoph Metzelder (Borussia Dortmund) este de vinerea trecută jucătorul lui Real Madrid, club cu care va semna un contract pe 4 ani.

Metzelder, 27 ani, cu 31 de selecții în echipa Germaniei, va primi un salariu brut de 4 milioane euro. Contractul germanului cu Borussia expiră pe 30 iunie, astfel că Real Madrid nu va plăti nicio indemnizație de transfer. Germanul a trecut de un sever examen medical, după ce în 2003 era pe punctul de a renunța la fotbal din cauza unei grave leziuni la tendonul lui Ahile. În plus, Real Madrid nu a sorit să mai repete cazul Woodgate.  :OK:

#53
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007
Copa del Rey semi-final : Getafe 4-0 Barca (in tur : Barca 5-2 Getafe )  :cursing:

Inca un meci din ala tipic pentru Barca....din care nu incelegi nimic .... exemple : Villareal 3-0 Barca (2005 parca) , Sevilla - Barca 4-0     (supercupa Europei)......Din cand in cand Barca ne ofera cate o frumusete din asta de meci de iti vine sa plangi (cel putin mie :confuzzled: ) . Efectiv , nu ai cuvinte dupa un astfel de meci "catastrofal" (dupa 5-2 in tur ).... Mai a ramas campionatul si sper sa salveze sezonul asta  :confuzzled: .

Edited by antinVidia, 11 May 2007 - 11:31.


#54
kainstah

kainstah

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 21.10.2006
La un asemenea rezultat nici scuzele nu mai sunt bune.. Barcelona trece printr-o pasa proasta iar Real este in forma.. Campionatul sper sa revina la echipa mai buna :D

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate