Ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...
Last Updated: Apr 28 2024 08:54, Started by
marshall54
, Feb 10 2019 15:35
·
0
#271
Posted 06 February 2020 - 05:14
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...meciuri de fotbal importante din intreaga lume,exclusiv Europa si competitii ale cupelor nationale.
joi 6 februarie 2020 16.30...DAUPHINS GOMA-TP MAZEMBE (dr congo) 17.00...HEARTS OF OAK-ASHANTI GOLD (ghana) 18.30...AL HILAL OMDURMAN-AL SHORTA ALGADARF (sudan) 19.30...BIDVEST WITS-BLACK LEOPARDS (africa de sud) 19.30...PIRAMIDS CAIRO-AL AHLI CAIRO (egipt) __________________________________________________________ vineri 7 februarie 2020 16.00...ESTRELA 1 DE MAIO-PRIMEIRO DE AGOSTO (angola) 23.00...INDEPENDIENTE MEDELLIN-BOYACA PATRIOTAS (columbia) ________________________________________________________________________ sambata 8 februarie 2020 00.00...ALDOSIVI-CORDOBA (argentina) 01.15...LIBERTAD ASUNCION-RIVER PLATE ASUNCION (paraguay) 05.15...ATLAS GUADALAJARA-MONARCAS MORELIA (mexic) _________________________________________________________________ |
#272
Posted 08 February 2020 - 08:56
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...meciuri de fotbal importante din intreaga lume,exclusiv Europa si competitii ale cupelor nationale.
sambata 8 februarie 2020 16.00...ATLETICO KOLKATA-DELHI DYNAMOS (india,super league) 22.30...GIMNASIA Y ESGRIMA-PATRONATO PARANA (argentina) 23.00...SAN LORENZO-NACIONAL ASUNCION (paraguay) _________________________________________________________________ duminica 9 februarie 2020 00.30...BANFIELD-ROSARIO (argentina) 00.30...NEWELL'S OLD BOYS-ESTUDIANTES (argentina) 01.00...CRUZ AZUL-PACHUCA (mexic) 01.00...GUARANI-OLIMPIA ASUNCION (paraguay) 01.00...DEPORTIVO CALI-AMERICA CALI (columbia) 01.30...THE STRONGEST-JORGE WILSTERMANN (bolivia) _______________________________________________________________________________ |
#273
Posted 15 February 2020 - 06:14
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...meciuri de fotbal importante din intreaga lume,exclusiv Europa si competitii ale cupelor nationale.
sambata 15 februarie 2020 duminica 16 februarie 2020 00.30...TUCUMAN (12)-ARGENTINOS JUNIORS (4) (argentina) __________________________________________________________________ luni 17 februarie 2020 00.30...RIVER PLATE (1)-BANFIELD (15) (argentina) 00.30..LANUS (3)-NEWELL'S (7) (argentina) 03.00...CORDOBA (17)-BOCA JUNIORS (2) (argentina) __________________________________________________________ marti 18 februarie 2020 02.00...INDEPENDIENTE (14)-SARANDI (6) (argentina) _________________________________________________ |
#274
Posted 15 February 2020 - 09:59
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...meciuri de fotbal importante din intreaga lume,exclusiv Europa si competitii ale cupelor nationale.
sambata 15 februarie 2020 sambata 15 februarie 2020 17.00...SANTIAGO WANDERERS-UNIVERSIDAD DE CHILE (chile) 22.30...PALESTINO SANTIAGO-O HIGGINS RANCAGUA (chile) 23.30...HURACAN-ALDOSIVI (argentina) ______________________________________________________________________ duminica 16 februarie 2020 00.00...AMERICA CALI-INDEPENDIENTE MEDELLIN (columbia) 00.30...TUCUMAN (12)-ARGENTINOS JUNIORS (4) (argentina) 02.00...TOLUCA-PUMAS (mexic) 16.00...FLAMENGO-ATLETICO PARANAENSE (brazilia,supercopa do brasil) __________________________________________________________________________________________ luni 17 februarie 2020 00.30...RIVER PLATE (1)-BANFIELD (15) (argentina) 00.30..LANUS (3)-NEWELL'S (7) (argentina) 03.00...CORDOBA (17)-BOCA JUNIORS (2) (argentina) __________________________________________________________ marti 18 februarie 2020 02.00...INDEPENDIENTE (14)-SARANDI (6) (argentina) _________________________________________________________ Edited by marshall54, 15 February 2020 - 10:02. |
#275
Posted 20 February 2020 - 08:05
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...meciuri de fotbal importante din intreaga lume,exclusiv Europa si competitii ale cupelor nationale.
vineri 21 februarie 2020 23.30...UNIVERSIDAD CATOLICA-IQUIQUE (chile) _____________________________________________________ sambata 22 februarie 2020 00.00...BANFIELD-ALDOSIVI (argentina) 01.00...DEPORTIVO PASTO-ENVIGADO (columbia) 01.15...LIBERTAD ASUNCION-SOL DE AMERICA (paraguay) 02.00...ARGENTINOS JUNIORS-PATRONATO DE PARANA (argentina) 03.00...SANTA FE-AMERICA CALI (columbia) 19.00...GUARANI PINOZA-RIVER PLATE ASUNCION (paraguay) 22.00...SAN LORENZO-AVELLANEDA (argentina) ________________________________________________________ duminica 23 februarie 2020 00.30...ARSENAL SARANDI-VELEZ SARSFIELD (argentina) 00.30...INDEPENDIENTE MEDELLIN-ATLETICO NACIONAL (columbia) 01.30...EVERTON VINA DEL MAR-UNION LA CALERA (chile) 22.30...UNIVERSIDAD DE CHILE-COQUIMBO UNIDO (chile) ________________________________________________________________ luni 24 februarie 2020 00.30...DEFENSOR SPORTING MONTEVIDEO-PENAROL MONTEVIDEO (uruguay) 00.40...BOCA JUNIORS-GODOY CRUZ (argentina) 01.00...AUDAX ITALIANO-PALESTINO SANTIAGO (chile) 02.45...TUCUMAN-LANUS (argentina) 23.00...CURICO UNIDO-COLO COLO MACUL (chile) ___________________________________________________ marti 25 februarie 2020 00.30...DEFENSA Y JUSTICIA-ROSARIO CENTRAL (argentina) _____________________________________________________________________ |
#276
Posted 22 February 2020 - 05:37
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...meciuri de fotbal importante din intreaga lume,exclusiv Europa si competitii ale cupelor nationale.
sambata 22 februarie 2020 00.00...BANFIELD-ALDOSIVI (argentina) 01.00...DEPORTIVO PASTO-ENVIGADO (columbia) 01.15...LIBERTAD ASUNCION-SOL DE AMERICA (paraguay) 02.00...ARGENTINOS JUNIORS-PATRONATO DE PARANA (argentina) 03.00...SANTA FE-AMERICA CALI (columbia) 19.00...GUARANI PINOZA-RIVER PLATE ASUNCION (paraguay) 22.00...SAN LORENZO-AVELLANEDA (argentina) ________________________________________________________ duminica 23 februarie 2020 00.30...ARSENAL SARANDI-VELEZ SARSFIELD (argentina) 00.30...INDEPENDIENTE MEDELLIN-ATLETICO NACIONAL (columbia) 01.30...EVERTON VINA DEL MAR-UNION LA CALERA (chile) 22.30...UNIVERSIDAD DE CHILE-COQUIMBO UNIDO (chile) ________________________________________________________________ luni 24 februarie 2020 00.30...DEFENSOR SPORTING MONTEVIDEO-PENAROL MONTEVIDEO (uruguay) 00.40...BOCA JUNIORS-GODOY CRUZ (argentina) 01.00...AUDAX ITALIANO-PALESTINO SANTIAGO (chile) 02.45...ESTUDIANTES-RIVER PLATE (argentina) 02.45...TUCUMAN-LANUS (argentina) 23.00...CURICO UNIDO-COLO COLO MACUL (chile) ___________________________________________________ marti 25 februarie 2020 00.30...DEFENSA Y JUSTICIA-ROSARIO CENTRAL (argentina) _____________________________________________________________________ |
#277
Posted 04 March 2020 - 08:01
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...meciuri de fotbal importante din intreaga lume,exclusiv Europa si competitii ale cupelor nationale.
joi 5 martie 2020 23.00...UNIVERSIDAD DE CHILE-EVERTON VINA DEL MAR (chile) _______________________________________________________________________ vineri 6 martie 2020 23.00...UNIVERSIDAD CATOLICA-UNION ESPANOLA (chile) ___________________________________________________________________________________ sambata 7 martie 2020 02.00...ARGENTINOS JUNIORS-ROSARIO (argentina) 19.00...GUARANI ASUNCION-SOL DE AMERICA BARRIO OBRERO (paraguay) 21.30...DEL VALLE-UNIVERSIDAD CATOLICA DEL ECUADOR QUITO (ecuador) 22.30...ANTOFAGASTA-CURIOC UNIDO (chile) 23.00...ONCE CALDAS-AMERICA CALI (columbia) __________________________________________________________ duminica 8 martie 2020 01.00...INDEPENDIENTE MEDELLIN-MILLONARIOS BOGOTA (columbia) 02.00...TUCUMAN-RIVER PLATE (argentina) 02.00...BOCA JUNIORS-GIMNASIA LA PLATA (argentina) 03.00...BUCAMARANGA-ATLETICO JUNIOR (columbia) 21.00...BOYACA CHICO-ALIANZA PETROLERA (columbia) 22.30...SAN LORENZO-LANUS (argentina) __________________________________________________________ luni 9 martie 2020 01.00...SANTA FE-ATLETICO NACIONAL (columbia) 22.00...AYACUCHO-ALIANZA UNIVERSIDAD (peru) ____________________________________________________________________ marti 10 martie 2020 02.00...ESTUDIANTES-RACING CLUB (argentina) ____________________________________________________ miercuri 11 martie 2020 03.00...LA EQUIDAD BOGOTA-DEPORTIVO PASTO (columbia) ________________________________________________________________ |
#278
Posted 05 March 2020 - 06:32
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...meciuri de fotbal importante din intreaga lume,exclusiv Europa si competitii ale cupelor nationale.
joi 5 martie 2020 23.00...UNIVERSIDAD DE CHILE-EVERTON VINA DEL MAR (chile) _______________________________________________________________________ vineri 6 martie 2020 23.00...UNIVERSIDAD CATOLICA-UNION ESPANOLA (chile) ___________________________________________________________________________________ sambata 7 martie 2020 02.00...ARGENTINOS JUNIORS-ROSARIO (argentina) 19.00...GUARANI ASUNCION-SOL DE AMERICA BARRIO OBRERO (paraguay) 21.30...DEL VALLE-UNIVERSIDAD CATOLICA DEL ECUADOR QUITO (ecuador) 22.30...ANTOFAGASTA-CURIOC UNIDO (chile) 23.00...ONCE CALDAS-AMERICA CALI (columbia) __________________________________________________________ duminica 8 martie 2020 01.00...INDEPENDIENTE MEDELLIN-MILLONARIOS BOGOTA (columbia) 02.00...TUCUMAN-RIVER PLATE (argentina) 02.00...BOCA JUNIORS-GIMNASIA LA PLATA (argentina) 03.00...BUCAMARANGA-ATLETICO JUNIOR (columbia) 21.00...BOYACA CHICO-ALIANZA PETROLERA (columbia) 22.30...SAN LORENZO-LANUS (argentina) __________________________________________________________ luni 9 martie 2020 01.00...WANDERERS-NATIONAL MONTEVIDEO (uruguay) 01.00...SANTA FE-ATLETICO NACIONAL (columbia) 01.00...PORTLAND TIMBERS-NASHVILLE (sua) 04.30...LOS ANGELES FC-PHILADELPHIA UNION (sua) 22.00...AYACUCHO-ALIANZA UNIVERSIDAD (peru) ____________________________________________________________________ marti 10 martie 2020 02.00...ESTUDIANTES-RACING CLUB (argentina) 19.30...BIDVEST WITS JOHANNESBURG-BLACK LEOPARDS THOHOYANDOU (africa de sud) ______________________________________________________________________________ miercuri 11 martie 2020 03.00...LA EQUIDAD BOGOTA-DEPORTIVO PASTO (columbia) 19.30...STELLENBOSCH WESTERN CAPE-MAMELODI SOUNDOWNS (africa de sud) ________________________________________________________________________ |
#279
Posted 06 March 2020 - 05:45
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...meciuri de fotbal importante din intreaga lume,exclusiv Europa si competitii ale cupelor nationale.
vineri 6 martie 2020 10.30...BRISBANE ROAR-WESTERN SYDNEY (australia) 16.00...FC KARELA-ASANTE KOTOKO (ghana) 20.00...SANTA CRUZ-NACIONAL POTOSI (bolivia) 23.00...UNIVERSIDAD CATOLICA-UNION ESPANOLA (chile) ___________________________________________________________________________________ sambata 7 martie 2020 02.00...ARGENTINOS JUNIORS-ROSARIO (argentina) 19.00...GUARANI ASUNCION-SOL DE AMERICA BARRIO OBRERO (paraguay) 21.30...DEL VALLE-UNIVERSIDAD CATOLICA DEL ECUADOR QUITO (ecuador) 22.30...ANTOFAGASTA-CURIOC UNIDO (chile) 23.00...ONCE CALDAS-AMERICA CALI (columbia) __________________________________________________________ duminica 8 martie 2020 01.00...INDEPENDIENTE MEDELLIN-MILLONARIOS BOGOTA (columbia) 02.00...TUCUMAN-RIVER PLATE (argentina) 02.00...BOCA JUNIORS-GIMNASIA LA PLATA (argentina) 03.00...BUCAMARANGA-ATLETICO JUNIOR (columbia) 21.00...BOYACA CHICO-ALIANZA PETROLERA (columbia) 22.30...SAN LORENZO-LANUS (argentina) __________________________________________________________ luni 9 martie 2020 01.00...WANDERERS-NATIONAL MONTEVIDEO (uruguay) 01.00...SANTA FE-ATLETICO NACIONAL (columbia) 01.00...PORTLAND TIMBERS-NASHVILLE (sua) 04.30...LOS ANGELES FC-PHILADELPHIA UNION (sua) 22.00...AYACUCHO-ALIANZA UNIVERSIDAD (peru) ____________________________________________________________________ marti 10 martie 2020 02.00...ESTUDIANTES-RACING CLUB (argentina) 19.30...BIDVEST WITS JOHANNESBURG-BLACK LEOPARDS THOHOYANDOU (africa de sud) ______________________________________________________________________________ miercuri 11 martie 2020 03.00...LA EQUIDAD BOGOTA-DEPORTIVO PASTO (columbia) 19.30...STELLENBOSCH WESTERN CAPE-MAMELODI SOUNDOWNS (africa de sud) ________________________________________________________________________ |
#280
Posted 02 December 2022 - 18:31
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...meciuri de fotbal importante din intreaga lume
sambata 3 decembrie 2022 16.00...BELOUIZDAD (locul 1...25 puncte)-MC ALGER (locul 5...18 puncte) (ligue 1) live...ALGERIE 1 19.00...PAPHOS-OLYMPIAKOS NICOSIA (1 division) live...CABLENET SPORTS 19.00...CAGLIARI (locul 11...18 puncte)-PARMA (locul 7...22 puncte) (serie B) live...SKY SPORT 1 ________________________________________________________________ duminica 4 decembrie 2022 13.30...LUDOGORET RAZGRAD-LEVSKI SOFIA (cupa...optimile de finala) live...DIEMA SPORT 16.00...BRESCIA (locul 4...23 puncte)-REGGINA (locul 2...26 puncte) (serie B) live DAZN ITALIA 16.00...SUD TIROL (locul 8...21 puncte)-FROSINONE (locul 1...31 puncte) (serie B) live DAZN ITALIA ________________________________________________________________ |
|
#281
Posted 02 December 2022 - 20:36
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...meciuri de fotbal importante din intreaga lume
sambata 3 decembrie 2022 12.30...DINAMO TBILISI (locul 1...77 puncte)-FC GAGRA (locul 8...36 puncte) live...SPORT KLUB SERBIA 14.30...SUNDERLAND (locul 15...27 puncte)-MILLWALL (locul 6...31 puncte) (championship) live...SETANTA SPORTS EURASIA...SPORTDIGITAL...ARENA SPORT SERBIA 16.00...BELOUIZDAD (locul 1...25 puncte)-MC ALGER (locul 5...18 puncte) (ligue 1) live...ALGERIE 1 17.00...CRUSADERS BELFAST (locul 4...33 puncte)-GLENTORAN BELFAST (locul 3...35 puncte) live...SPORT KLUB SERBIA 19.00...PAPHOS-OLYMPIAKOS NICOSIA (1 division) live...CABLENET SPORTS 19.00...CAGLIARI (locul 11...18 puncte)-PARMA (locul 7...22 puncte) (serie B) live...SKY SPORT 1 ITALIA...SPORT KLUB SERBIA ________________________________________________________________ duminica 4 decembrie 2022 13.30...LUDOGORET RAZGRAD-LEVSKI SOFIA (cupa...optimile de finala) live...DIEMA SPORT BULGARIA...SPORT KLUB SERBIA 14.30...WYCOMBE WANDERERS (locul 12...25 puncte) -PORTSMOUTH (locul 7...29 puncte) (league one) 16.00...BRESCIA (locul 4...23 puncte)-REGGINA (locul 2...26 puncte) (serie B) live...DAZN ITALIA 16.00...ASCOLI (locul 9...20 puncte)-COMO (locul 18...14 puncte) (serie B) live...SPORT KLUB SERBIA 16.00...SUD TIROL (locul 8...21 puncte)-FROSINONE (locul 1...31 puncte) (serie B) live DAZN ITALIA 20.00...BENEVENTO (locul 16...15 puncte)-PALERMO (locul 17...15 puncte) (serie B) live...SPORT KLUB SERBIA ________________________________________________________________ |
#282
Posted 03 December 2022 - 08:59
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...meciuri de fotbal importante din intreaga lume
sambata 3 decembrie 2022 12.30...DINAMO TBILISI (locul 1...77 puncte)-FC GAGRA (locul 8...36 puncte)(GEORGIA,erovnuli liga) live...SPORT KLUB SERBIA 14.30...SUNDERLAND (locul 15...27 puncte)-MILLWALL (locul 6...31 puncte) (ANGLIA,championship) live...SETANTA SPORTS EURASIA...SPORTDIGITAL...ARENA SPORT SERBIA 16.00...BELOUIZDAD (locul 1...25 puncte)-MC ALGER (locul 5...18 puncte) (ALGERIA,ligue 1) live...ALGERIE 1 17.00...CRUSADERS BELFAST (locul 4...33 puncte)-GLENTORAN BELFAST (locul 3...35 puncte) (IRLANDA DE NORD,premiership) live...SPORT KLUB SERBIA 19.00...PAPHOS-OLYMPIAKOS NICOSIA (1 division)(CIPRU,1 division) live...CABLENET SPORTS 19.00...CAGLIARI (locul 11...18 puncte)-PARMA (locul 7...22 puncte) (ITALIA,serie B) live...SKY SPORT 1 ITALIA...SPORT KLUB SERBIA ________________________________________________________________ duminica 4 decembrie 2022 13.30...LUDOGORET RAZGRAD-LEVSKI SOFIA (BULGARIA,cupa...optimile de finala) live...DIEMA SPORT BULGARIA...SPORT KLUB SERBIA 14.30...WYCOMBE WANDERERS (locul 12...25 puncte) -PORTSMOUTH (locul 7...29 puncte) (ANGLIA,league one) 16.00...BRESCIA (locul 4...23 puncte)-REGGINA (locul 2...26 puncte) (ITALIA,serie B) live...DAZN ITALIA 16.00...ASCOLI (locul 9...20 puncte)-COMO (locul 18...14 puncte) (ITALIA,serie B) live...SPORT KLUB SERBIA 16.00...SUD TIROL (locul 8...21 puncte)-FROSINONE (locul 1...31 puncte) (ITALIA,serie B) live DAZN ITALIA 20.00...BENEVENTO (locul 16...15 puncte)-PALERMO (locul 17...15 puncte) (ITALIA,serie B) live...SPORT KLUB SERBIA ________________________________________________________________ luni 5 decembrie 2022 17.00...ARARAT ARMENIA EREVAN (locul 2...39 puncte)-PYUNIK EREVAN (locul 4...33 puncte) (ARMENIA,premier league) live...ARMENIA TV 21.30...PESCARA (locul 3...35 puncte)-TARANTO (locul 17...17 puncte) (ITALIA,serie C,grupa C) live...RAI SPORT 21.30...PONFERRADINA (locul 18...17 puncte)-BURGOS (locul 3...31 puncte) (SPANIA,segunda division) live...MOVISTAR+ ________________________________________________________________ |
#283
Posted 05 December 2022 - 08:49
ATENTIE...ce meciuri puteti vedea in orele urmatoare...meciuri de fotbal importante din intreaga lume
luni 5 decembrie 2022 13.30...SHANGHAI SHENHUA (locul 10...39 puncte)-HANGHZOU (locul 3...52 puncte) (china league,etapa 29) live ARENA SPORT...CCTV 5 15.00...POLISI TANZANIA (locul 14...9 puncte)-AZZAM UNITED (locul 3...32 puncte)(tanzania,etapa 15) live...TV 1 17.00...ARARAT ARMENIA EREVAN (locul 2...39 puncte)-PYUNIK EREVAN (locul 4...33 puncte) (armenia league,etapa 18) live...ARMENIA 21.30...PESCARA (locul 3...35 puncte)-TARANTO (locul 17...17 puncte) (italia 3,grupa C) live...RAI SPORT 21.30...PONFERRADINA (locul 18...17 puncte)-BURGOS (locul 3...31 puncte) (spania 2,etapa 18) live...MOVISTAR + ________________________________________________________________ marti 6 decembrie 2022 10.30...REAL KASHMIR (locul 1...13 puncte)-SREENIDI DECCAN (locul 3...12 puncte) (india league,etapa 6) 16.00...ESTEGHLAL (locul 2...22 puncte)-PERSEPOLIS (locul 1...24 puncte) (iran league,etapa 12) live...IRIB 3 ________________________________________________________________ Edited by marshall54, 05 December 2022 - 08:50. |
#284
Posted 06 December 2022 - 10:14
FOTBAL
marti 6 decembrie 2022 10.30...REAL KASHMIR (locul 1...13 puncte)-SREENIDI DECCAN (locul 3...12 puncte) (india league,etapa 6) live...DD SPORTS 16.00...ESTEGHLAL (locul 2...22 puncte)-PERSEPOLIS (locul 1...24 puncte) (iran league,etapa 12) live...IRIB 3 __________________________________________________________________________________________ miercuri 7 decembrie 2022 16.00..USM ALGER (locul 9...18 puncte)-BELOUIZDAD (locul 1...26 puncte) (algeria,etapa 11) live...ALGERIA 1 17.00..GAZL EL MAHALLA (locul 2...10 puncte)-AL AHLY CAIRO (locul 1...12 puncte) (egipt,etapa 4) live...ON TIME SPORTS 18.00...RAYON SPORTS (locul 1...25 puncte)-GORILLA (locul 9...17 puncte) (rwanda,etapa 12) live TV 1 20.00..MIMOSAS-SASSANDRA(locul 1...19 puncte)-BELOUIZDAD (locul 4...17 puncte) (coasta de fildes,etapa 10) live...CANAL+ AFRICA 21.45...STOCKPORT-CHARLTON (anglia.fa cup,turul 2,rejucare) live...DAZN DEUTSCHELAND _____________________________________________________________________________________________ Edited by marshall54, 06 December 2022 - 10:15. |
#285
Posted 06 December 2022 - 16:42
FOTBAL
marti 6 decembrie 2022 10.30...REAL KASHMIR (locul 1...13 puncte)-SREENIDI DECCAN (locul 3...12 puncte) (india league,etapa 6) live...DD SPORTS 16.00...ESTEGHLAL (locul 2...22 puncte)-PERSEPOLIS (locul 1...24 puncte) (iran league,etapa 12) live...IRIB 3 __________________________________________________________________________________________ miercuri 7 decembrie 2022 16.00..USM ALGER (locul 9...18 puncte)-BELOUIZDAD (locul 1...26 puncte) (algeria,etapa 11) live...ALGERIA 1 17.00..GAZL EL MAHALLA (locul 2...10 puncte)-AL AHLY CAIRO (locul 1...12 puncte) (egipt,etapa 4) live...ON TIME SPORTS 18.00...RAYON SPORTS (locul 1...25 puncte)-GORILLA (locul 9...17 puncte) (rwanda,etapa 12) live TV 1 20.00..MIMOSAS-SASSANDRA(locul 1...19 puncte)-BELOUIZDAD (locul 4...17 puncte) (coasta de fildes,etapa 10) live...CANAL+ AFRICA 21.45...STOCKPORT-CHARLTON (anglia.fa cup,turul 2,rejucare) live...DAZN DEUTSCHELAND _____________________________________________________________________________________________ vineri 9 decembrie 2022 17.00...CROATIA-BRAZILIA (campionatul mondial,sferturile de finala) live...BNT 1 BULGARIA...RTS 1 SERBIA...TRT 4K TURCIA...M4 SPORTS UNGARIA... ...RAI UNO ITALIA...BBC ONE ANGLIA...GOL MUNDIAL SPANIA... 21.00...OLANDA-ARGENTINA (campionatul mondial,sferturile de finala) live...BNT 1 BULGARIA...RTS 1 SERBIA...TRT 4K TURCIA...M4 SPORTS UNGARIA... ...RAI UNO ITALIA...BBC ONE ANGLIA...GOL MUNDIAL SPANIA... _____________________________________________________________________________________________ |
|
#286
Posted 06 December 2022 - 19:38
FOTBAL...la canalele de televiziune din lume
marti 6 decembrie 2022 10.30...REAL KASHMIR (locul 1...13 puncte)-SREENIDI DECCAN (locul 3...12 puncte) (india league,etapa 6) live...DD SPORTS 16.00...ESTEGHLAL (locul 2...22 puncte)-PERSEPOLIS (locul 1...24 puncte) (iran league,etapa 12) live...IRIB 3 __________________________________________________________________________________________ miercuri 7 decembrie 2022 16.00..USM ALGER (locul 9...18 puncte)-BELOUIZDAD (locul 1...26 puncte) (algeria,etapa 11) live...ALGERIA 1 17.00..GAZL EL MAHALLA (locul 2...10 puncte)-AL AHLY CAIRO (locul 1...12 puncte) (egipt,etapa 4) live...ON TIME SPORTS 18.00...RAYON SPORTS (locul 1...25 puncte)-GORILLA (locul 9...17 puncte) (rwanda,etapa 12) live TV 1 20.00..MIMOSAS-SASSANDRA(locul 1...19 puncte)-BELOUIZDAD (locul 4...17 puncte) (coasta de fildes,etapa 10) live...CANAL+ AFRICA 21.45...STOCKPORT-CHARLTON (anglia.fa cup,turul 2,rejucare) live...DAZN DEUTSCHELAND _____________________________________________________________________________________________ vineri 9 decembrie 2022 17.00...CROATIA-BRAZILIA (campionatul mondial,sferturile de finala) live...BNT 1 BULGARIA...RTS 1 SERBIA...TRT 4K TURCIA...M4 SPORTS UNGARIA... ...RAI UNO ITALIA...BBC ONE ANGLIA...GOL MUNDIAL SPANIA... 21.00...OLANDA-ARGENTINA (campionatul mondial,sferturile de finala) live...BNT 1 BULGARIA...RTS 1 SERBIA...TRT 4K TURCIA...M4 SPORTS UNGARIA... ...RAI UNO ITALIA...BBC ONE ANGLIA...GOL MUNDIAL SPANIA... _____________________________________________________________________________________________ sambata 10 decembrie 2022 14.00...BLACKBURN (locul 3...36 puncte)-PRESTON (locul 9...31 puncte) live...ARENA SPORT SERBIA...DAZN ITALIA...DAZN SPANIA...SKY SPORTS FOOTBALL 17.00...SWANSEA (locul 8...31 puncte)-NORWICH (locul 5...32 puncte) live...ARENA SPORT SERBIA...DAZN ITALIA...SKY SPORTS FOOTBALL 21.00...FRANTA-ANGLIA (campionatul mondial,sferturile de finala) live...BNT 1 BULGARIA...RTS 1 SERBIA...TRT 4K TURCIA...M4 SPORTS UNGARIA... ...RAI UNO ITALIA...BBC ONE ANGLIA...GOL MUNDIAL SPANIA... _______________________________________________________________________________ duminica 11 decembrie 2022 15.00...QPR-BURNLEY live...ARENA SPORT SERBIA...DAZN ITALIA...SKY SPORTS FOOTBALL ______________________________________________________________________ marti 20 decembrie 2022 21.45...WOLVERHAMPTON-GILLINGHAM (league cup,optimile de finala) 21.45...MILTON KEYNES-LEICESTER (league cup,optimile de finala) ____________________________________________________________________ miercuri 21 decembrie 2022 21.45...SOUTHAMPTON-LINCOLN CITY (league cup,optimile de finala) 21.45...NEWCASTLE-BOURNEMOUTH (league cup,optimile de finala) 21.45...CHARLTON-BRIGHTON (league cup,optimile de finala) 21.45...BLACKBURN-NOTTINGHAM (league cup,optimile de finala) 22.00...MANCHESTER UNITED-BURNLEY (league cup,optimile de finala) * meciurile de fotbal din anglia league cup sunt transmise (printre altele),de : ARENA SPORT SERBIA...DIEMA SPORT BULGARIA...SPORT ISRAEL... ...ESPN+ SUA...DAZN GERMANIA...MOJA TV BOSNIA&HERTEGOVINA _____________________________________________________________________ joi 22 decembrie 2022 22.00...MANCHESTER CITY-LIVERPOOL (league cup,optimile de finala) ______________________________________________________________________ |
#287
Posted 06 December 2022 - 22:43
FOTBAL...la canalele de televiziune din lume
miercuri 7 decembrie 2022 16.00..USM ALGER (locul 9...18 puncte)-BELOUIZDAD (locul 1...26 puncte) (algeria,etapa 11) live...ALGERIA 1 17.00..GAZL EL MAHALLA (locul 2...10 puncte)-AL AHLY CAIRO (locul 1...12 puncte) (egipt,etapa 4) live...ON TIME SPORTS 18.00...RAYON SPORTS (locul 1...25 puncte)-GORILLA (locul 9...17 puncte) (rwanda,etapa 12) live TV 1 20.00..MIMOSAS-SASSANDRA(locul 1...19 puncte)-BELOUIZDAD (locul 4...17 puncte) (coasta de fildes,etapa 10) live...CANAL+ AFRICA 21.45...STOCKPORT-CHARLTON (anglia.fa cup,turul 2,rejucare) live...DAZN DEUTSCHELAND _____________________________________________________________________________________________ vineri 9 decembrie 2022 17.00...CROATIA-BRAZILIA (campionatul mondial,sferturile de finala) live...BNT 1 BULGARIA...RTS 1 SERBIA...TRT 4K TURCIA...M4 SPORTS UNGARIA... ...RAI UNO ITALIA...BBC ONE ANGLIA...GOL MUNDIAL SPANIA... 21.00...OLANDA-ARGENTINA (campionatul mondial,sferturile de finala) live...BNT 1 BULGARIA...RTS 1 SERBIA...TRT 4K TURCIA...M4 SPORTS UNGARIA... ...RAI UNO ITALIA...BBC ONE ANGLIA...GOL MUNDIAL SPANIA... _____________________________________________________________________________________________ sambata 10 decembrie 2022 14.00...BLACKBURN (locul 3...36 puncte)-PRESTON (locul 9...31 puncte) live...ARENA SPORT SERBIA...DAZN ITALIA...DAZN SPANIA...SKY SPORTS FOOTBALL 17.00...SWANSEA (locul 8...31 puncte)-NORWICH (locul 5...32 puncte) live...ARENA SPORT SERBIA...DAZN ITALIA...SKY SPORTS FOOTBALL 21.00...FRANTA-ANGLIA (campionatul mondial,sferturile de finala) live...BNT 1 BULGARIA...RTS 1 SERBIA...TRT 4K TURCIA...M4 SPORTS UNGARIA... ...RAI UNO ITALIA...BBC ONE ANGLIA...GOL MUNDIAL SPANIA... _______________________________________________________________________________ duminica 11 decembrie 2022 15.00...QPR-BURNLEY live...ARENA SPORT SERBIA...DAZN ITALIA...SKY SPORTS FOOTBALL 16.00...LIVERPOOL-OLYMPIQUE LYON (meci amical) 16.00...ASCOLI-GENOA (italia,serie b,etapa 16) live...SKY SPORT UNO 16.00...COMO-REGGINA (italia,serie b,etapa 16) live...DAZN ITALIA 16.10...CHELSEA LONDRA-ASTON VILLA (meci amical) 17.00...CRYSTAL PALACE-SSC NAPOLI (meci amical) 19.00...BARI-MODENA (italia,serie b,etapa 16) live...SKY SPORT CALCIO 21.30...FROSINONE-PISA (italia,serie b,etapa 16) live...SKY SPORT CALCIO ______________________________________________________________________ marti 20 decembrie 2022 21.45...WOLVERHAMPTON-GILLINGHAM (league cup,optimile de finala) 21.45...MILTON KEYNES-LEICESTER (league cup,optimile de finala) ____________________________________________________________________ miercuri 21 decembrie 2022 21.45...SOUTHAMPTON-LINCOLN CITY (league cup,optimile de finala) 21.45...NEWCASTLE-BOURNEMOUTH (league cup,optimile de finala) 21.45...CHARLTON-BRIGHTON (league cup,optimile de finala) 21.45...BLACKBURN-NOTTINGHAM (league cup,optimile de finala) 22.00...MANCHESTER UNITED-BURNLEY (league cup,optimile de finala) * meciurile de fotbal din anglia league cup sunt transmise (printre altele),de : ARENA SPORT SERBIA...DIEMA SPORT BULGARIA...SPORT ISRAEL... ...ESPN+ SUA...DAZN GERMANIA...MOJA TV BOSNIA&HERTEGOVINA _____________________________________________________________________ joi 22 decembrie 2022 22.00...MANCHESTER CITY-LIVERPOOL (league cup,optimile de finala) ______________________________________________________________________ |
#288
Posted 07 December 2022 - 07:45
FOTBAL...la canalele de televiziune din lume
miercuri 7 decembrie 2022 16.00..USM ALGER (locul 9...18 puncte)-BELOUIZDAD (locul 1...26 puncte) (algeria,etapa 11) live...ALGERIA 1 17.00..GAZL EL MAHALLA (locul 2...10 puncte)-AL AHLY CAIRO (locul 1...12 puncte) (egipt,etapa 4) live...ON TIME SPORTS 18.00...RAYON SPORTS (locul 1...25 puncte)-GORILLA (locul 9...17 puncte) (rwanda,etapa 12) live TV 1 20.00..MIMOSAS-SASSANDRA(locul 1...19 puncte)-BELOUIZDAD (locul 4...17 puncte) (coasta de fildes,etapa 10) live...CANAL+ AFRICA 21.45...STOCKPORT-CHARLTON (anglia.fa cup,turul 2,rejucare) live...DAZN DEUTSCHELAND _____________________________________________________________________________________________ vineri 9 decembrie 2022 17.00...CROATIA-BRAZILIA (campionatul mondial,sferturile de finala) live...BNT 1 BULGARIA...RTS 1 SERBIA...TRT 4K TURCIA...M4 SPORTS UNGARIA... ...RAI UNO ITALIA...BBC ONE ANGLIA...GOL MUNDIAL SPANIA... 21.00...OLANDA-ARGENTINA (campionatul mondial,sferturile de finala) live...BNT 1 BULGARIA...RTS 1 SERBIA...TRT 4K TURCIA...M4 SPORTS UNGARIA... ...RAI UNO ITALIA...BBC ONE ANGLIA...GOL MUNDIAL SPANIA... _____________________________________________________________________________________________ sambata 10 decembrie 2022 14.00...BLACKBURN (locul 3...36 puncte)-PRESTON (locul 9...31 puncte) (anglia,championship,etapa 22) live...ARENA SPORT SERBIA...DAZN ITALIA...DAZN SPANIA...SKY SPORTS FOOTBALL 17.00...SWANSEA (locul 8...31 puncte)-NORWICH (locul 5...32 puncte) (anglia,championship,etapa 22) live...ARENA SPORT SERBIA...DAZN ITALIA...SKY SPORTS FOOTBALL 21.00...FRANTA-ANGLIA (campionatul mondial,sferturile de finala) live...BNT 1 BULGARIA...RTS 1 SERBIA...TRT 4K TURCIA...M4 SPORTS UNGARIA... ...RAI UNO ITALIA...BBC ONE ANGLIA...GOL MUNDIAL SPANIA... _______________________________________________________________________________ duminica 11 decembrie 2022 15.00...QPR-BURNLEY live...ARENA SPORT SERBIA...DAZN ITALIA...SKY SPORTS FOOTBALL 16.00...LIVERPOOL-OLYMPIQUE LYON (meci amical) 16.00...ASCOLI-GENOA (italia,serie b,etapa 16) live...SKY SPORT UNO 16.00...COMO-REGGINA (italia,serie b,etapa 16) live...DAZN ITALIA 16.10...CHELSEA LONDRA-ASTON VILLA (meci amical) 17.00...CRYSTAL PALACE-SSC NAPOLI (meci amical) 19.00...BARI-MODENA (italia,serie b,etapa 16) live...SKY SPORT CALCIO 21.30...FROSINONE-PISA (italia,serie b,etapa 16) live...SKY SPORT CALCIO ______________________________________________________________________ luni 12 decembrie 2022 14.00...SUNDERLAND (locul 10...30 puncte)-WEST BROMWICH ALBION (locul 21...23 puncte) (anglia,championship,etapa 22) live...ARENA SPORT SERBIA...DAZN ITALIA...DAZN SPANIA...SKY SPORTS FOOTBALL _________________________________________________________________________________________________________________ marti 13 decembrie 2022 16.00...ARSENAL LONDRA-AC MILAN (meci amical) live...SUPERSPORT AFRICA ______________________________________________________________ sambata 17 decembrie 2022 19.30...NORWICH CITY-BLACKBURN ROVERS (anglia,championship,etapa 23) live...SUPERSPORT AFRICA _________________________________________________________________________ duminica 18 decembrie 2022 14.00...LUTON-MILLWALL (anglia,championship,etapa 23) live...SUPERSPORT AFRICA _________________________________________________________________________ marti 20 decembrie 2022 21.45...WOLVERHAMPTON-GILLINGHAM (league cup,optimile de finala) 21.45...MILTON KEYNES-LEICESTER (league cup,optimile de finala) ____________________________________________________________________ miercuri 21 decembrie 2022 21.45...SOUTHAMPTON-LINCOLN CITY (league cup,optimile de finala) 21.45...NEWCASTLE-BOURNEMOUTH (league cup,optimile de finala) 21.45...CHARLTON-BRIGHTON (league cup,optimile de finala) 21.45...BLACKBURN-NOTTINGHAM (league cup,optimile de finala) 22.00...MANCHESTER UNITED-BURNLEY (league cup,optimile de finala) * meciurile de fotbal din anglia league cup sunt transmise (printre altele),de : ARENA SPORT SERBIA...DIEMA SPORT BULGARIA...SPORT ISRAEL... ...ESPN+ SUA...DAZN GERMANIA...MOJA TV BOSNIA&HERTEGOVINA _____________________________________________________________________ joi 22 decembrie 2022 22.00...MANCHESTER CITY-LIVERPOOL (league cup,optimile de finala) ______________________________________________________________________ Edited by marshall54, 07 December 2022 - 07:58. |
Anunturi
Bun venit pe Forumul Softpedia!
▶ 0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users