Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul

Instagram - sunt eu batran, sau...

Regim utilizare HDD Ubuntu
 La mulți ani @yanni17!

La mulți ani @Kokoshmare!

Mai exista la voi in oras strandu...

Bon Jovi - Living Proof
 Problema card reader Sandisk

Recomandare acumulator 26650

Accident nerespectare viteza

Consumul in bord VS consumul la p...
 PC-ul nu booteaza

Coada dronei de lupta Fioroasa

Taxa RAR pt motor 2.0 diesel Euro...

Radio Aftermarket Golf 5
 

Butoaie 500 litri

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
liviu9

liviu9

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,244
  • Înscris: 20.04.2006
3 bucati; vreau sa scap de ele; sunt prea bune sa le pun pe foc; imi ocupa spatiu si nu le mai folosesc; am si mai mici; dau si cu tuica din prune; negociabil.

#2
liviu9

liviu9

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,244
  • Înscris: 20.04.2006
Multumesc pentru promovare; Cine are nevoie reala, garantat va fi multumit si de marfa si de pret. Pentru gospodar serios, pot transporta cate un butoi in limita a 30km. Detin miniremorca auto.

#3
liviu9

liviu9

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,244
  • Înscris: 20.04.2006
Cam asa arata; pozele sunt facute in octombrie 2017; in poze erau pline cu apa dupa spalat / umflat. acum sunt bagate la adapost. Sunt facute de fabrica; mostenite de la raposatul tata; eu am serviciu in deplasari si nu mai am timp de vie si pomi; dupa cum bine stiti via si pomii nu pot fi intretinute daca nu esti acasa; asa ca astept gospodari traditionali care inca nu au trecut la plastic sau fibra de sticla...
Butoaiele se afla in comuna Ionesti, judetul Valcea; pot fi vazute sambata sau duminica.

Cu stima,
Liviu

Attached Files



Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate