Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Butoaie 500 litri

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
liviu9

liviu9

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,244
  • Înscris: 20.04.2006
3 bucati; vreau sa scap de ele; sunt prea bune sa le pun pe foc; imi ocupa spatiu si nu le mai folosesc; am si mai mici; dau si cu tuica din prune; negociabil.

#2
liviu9

liviu9

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,244
  • Înscris: 20.04.2006
Multumesc pentru promovare; Cine are nevoie reala, garantat va fi multumit si de marfa si de pret. Pentru gospodar serios, pot transporta cate un butoi in limita a 30km. Detin miniremorca auto.

#3
liviu9

liviu9

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,244
  • Înscris: 20.04.2006
Cam asa arata; pozele sunt facute in octombrie 2017; in poze erau pline cu apa dupa spalat / umflat. acum sunt bagate la adapost. Sunt facute de fabrica; mostenite de la raposatul tata; eu am serviciu in deplasari si nu mai am timp de vie si pomi; dupa cum bine stiti via si pomii nu pot fi intretinute daca nu esti acasa; asa ca astept gospodari traditionali care inca nu au trecut la plastic sau fibra de sticla...
Butoaiele se afla in comuna Ionesti, judetul Valcea; pot fi vazute sambata sau duminica.

Cu stima,
Liviu

Attached Files



Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate