Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS
 Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65
 Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?
 Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7
 

Implementare standard HACCP

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
lokoman

lokoman

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 157
  • Înscris: 02.06.2006
Salutare,

Am o patiserie si din cate stiu nu este necesara implementarea standardului HACCP dar vreau sa urmez procedurile respective.

Ma poate ajuta cineva cu procedurile astea ? Ca sa am o ideie despre ce este vorba.
Eventual cineva care are implementat acest standard.

Multumesc !

#2
Naijax

Naijax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,244
  • Înscris: 13.03.2017
Pai asta este standardul international ISO 22000 (HACCP) si din cate stiu se implementeaza la final numai cu acordul unui auditor certificat ISO la randul sau.
Toata “distractia” dureaza vreo 6~9 luni si trebuie sa ai cam vreo 1500EUR in buzunar
Vezi ceva detalii aici;
http://www.22000-too...all-in-one.html

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate