Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3

Problema sunet RCS
 Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65
 Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?
 Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7
 

Conectare Player 4k Sony UBP-X800B la televizor LG 55EG920V

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
ugly_cat2003

ugly_cat2003

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 09.05.2008
Salut!  


       In clipa de fata exista TV-ul  LG 55EG920V  conectat la un home cinema Sony BDV-N7200W  prin HDMI ARC, iar prin HDMI ”normal” am conectat un PlayStation. Sunetul si de pe tv si de pe PS il am prin sistemul home cinema. Daca ma mananca undeva si achizitionez player-ul 4k din titlu, este suficient sa-l conectez la tv prin HDMI si sunetul o sa-l am prin sistemul home cinema ? Multumesc anticipat !

#2
User107

User107

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 990
  • Înscris: 13.01.2017
Am legat si tv-ul si home cinema la player, dar in tv am bagat imaginea si in home cinema sunetul. Sa duci sunetul prin tv la home cinema nu stiu.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate