Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65
 Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism

Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?
 Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7
 La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...
 

Warcraft 3: Reign of Chaos

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Fzn9

Fzn9

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 281
  • Înscris: 03.08.2014
Salut!
Mai joaca cineva in 2015  Warcraft 3: Reign of Chaos sau Frozen Throne?
Nu vreau sa radeti de mine, sa ma luati la misto, dar e prima data de cand a aparut jocu asta din 2003 , e 2015 si eu il joc.
Nu inghiteam jocurile de strategie deloc. Varul meu e fan acestui tip de gameplay.
L-am dat jos acum cateva zile warcraft 3 reign of chaos, am zis sa-i dau o sansa, sa joc si eu alt gen, sa fiu sincer m-a prins jocul, am terminat campania cu humanii, acum sunt la campania cu undead :D .
Sa fiu sincer pentru un joc din 2003 Blizzard s-au intrecut pe ei, pentru ca arata destul de ok si pe pcúrile noi, pentru o grafica de 2003.

#2
wineZ

wineZ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 310
  • Înscris: 17.09.2012
joaca-te pe battle.net , mod-uri nu classic , o sa te prinda si mai tare , mai ales ca eu am jucat vreo 3 ani buni pe battle.net si acum in 2015 m-am lasat... nostalgia ^^

#3
Alecsandru010

Alecsandru010

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,227
  • Înscris: 29.06.2011
Jocul asta este unul dintre clasicii genului; la dracu', este unul dintre creatorii genului - RTS.

Pacat ca nu au realizat si o continuare si au trecut in WoW si alte balarii. Mare pacat.  

Macar scot un film:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/2Rxoz13Bthc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Povestea este din Warcraft I; sper sa scoata o trilogie similara celei din LoTR; universul Warcraft este fabulos.

Edited by Alecsandru010, 29 November 2015 - 18:24.


#4
wineZ

wineZ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 310
  • Înscris: 17.09.2012

View PostAlecsandru010, on 29 noiembrie 2015 - 18:19, said:

Jocul asta este unul dintre clasicii genului; la dracu', este unul dintre creatorii genului - RTS.

Pacat ca nu au realizat si o continuare si au trecut in WoW si alte balarii. Mare pacat.  

Macar scot un film:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/2Rxoz13Bthc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Povestea este din Warcraft I; sper sa scoata o trilogie similara celei din LoTR; universul Warcraft este fabulos.


cam aceeasi chestie este si cu Age of Empires 3 din pacate, n-au mai scos si AOE 4 , jocurile bune n-au termen lung de valabilitate se pare..

Edited by wineZ, 29 November 2015 - 20:20.


#5
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,008
  • Înscris: 15.04.2011
Au scos o varianta imbunatatita de AOE2 plus doua DLC-uri, e cel mai jucat RTS de pe Steam cu un varf de 19.000 https://steamdb.info.../221380/graphs/
In afara de Starcraft 2, cele mai jucat RTS-uri sunt AOE2-3, COH1-2, MWAS2, din pacate la Grey Goo MP e cam mort.

Eu as vrea un remaster pentru Emperor Battle for the Dune, Red Alert 2 si C&C Generals dar neseriosi aia de la EA nu vor sa le faca si nici sa vanda IP-ul.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate