Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...

Denon AVR 1804
 Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...
 PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...
 Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?

Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema
 

Sfat achizitie radio cd auto

  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
a3ds

a3ds

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 13,313
  • Înscris: 26.04.2015
Ma nu stiu cum sa iti spun, dar am avut exact Alpine-ul ala acum 7 ani pe aceeasi masina, un w208 cu boxele stock. Acum am practic aceeasi masina, din acelasi an, cu boxe stock si ca HUD am un Pioneer de prin 2013, un low-end cum zici tu care a costat vreo 3-4 mil.

Nu se compara cu vechiul Alpine. N-are coaie, e slab, nu duce. Am comandat azi de pe be-loud un Kenwood la recomandarea baiatului de la relatii cu clientii, care mi-a zis ca e peste Alpine-ul din link, 9880, la SQ e vorba.

Nu e "toate la fel", chiar daca incerci sa te convingi singur ca alea mai ieftine suna la fel cu alea mai scumpe. O fi adevarat la anumite modele/branduri, nu la orice. Seriile noi de la Alpine stiu si eu ca sunt praf, de aia ma orientasem initial spre un model antic Posted Image

http://www.be-loud.r...wood/KDC-BT53U/

Pe asta l-am comandat, o sa revin sa va zic cum se aude daca va intereseaza Posted Image desi nu cred.

Edited by a3ds, 29 May 2015 - 16:36.


#20
razvy_zeus

razvy_zeus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 206
  • Înscris: 12.04.2010
Eu sunt curios ce parere ai despre cum se aude. Si eu am acelasi model pe masina si sunt multumit de el. Are atatea reglaje incat iti trebuie 2-3 zile doar sa intelegi ce fac si unde le gasesti pe toate :D .

#21
a3ds

a3ds

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 13,313
  • Înscris: 26.04.2015
Si eu sunt super-curios. Nu ma intereseaza setarile tbh, ascult muzica cu egalizatoarele pe flat.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate