Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum se iese la pensie la munca di...

Inlocuire Tranzistor 4410 BA622T ...

CASS pe veniturile din DOBANZI

Masina de spalat rufe Bosch
 Aici sunt banii Dvs: tarife pentr...

Spatiu prea mare inainte de titlu

Recomandare banca pentru firma

Prima World HD
 Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...
 Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!
 

Black Friday 2014

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
6256 replies to this topic

#91
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005
@gumball ultimele 5-10 reporturi te vizeava pe tine si off-topicul tau.
te rog, ai mila de tine.

#92
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,558
  • Înscris: 06.02.2006
De data asta vanez un HDD extern. Ma gandeam si la un sistem de sunet, da' m-am mai gandit o data si nu-i cazul acum :)

#93
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
Vezi ca au scazut mult de tot hdd-urile externe. La fel si SSD-urile, ma oftic c-am dat 700 de lei pe un Intel la blecfraideiul anterior, acum e 350! :D Si cine stie cat l-or face anul asta... probabil vreo 300. Aviz celor care vor sa-si faca upgrade-uri, luati SSD-uri, va schimba viata! :D

#94
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,558
  • Înscris: 06.02.2006
Am vazut ceva, nu-i foarte urgent (mai am un WD Passport insa e de 250 GB si am nevoie de ceva mai mare), daca nu sar cu ceva mai ieftin atunci iau la pret "standard". SSD, hmm, inca n-am nevoie.

#95
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008

View PostKelCooper, on 14 octombrie 2014 - 09:24, said:


Nu rade ca au parteneriat cu Mega Image pentru alimente si nu numai.
Uite telemea de la emag:
http://www.emag.ro/s...market/branza/c

Blue_Ivy si lelali, daca vreti tv ieftin cautati pe debo. De exemplu tv-ul din link-ul lui Blue_Ivy e mai ieftin si nu-i vinerea neagra.

Pai tocmai, ca ei vand produsele de la Mega, si nu cred ca au cum sa le bage la oferta.

Si totusi, cum sa astepti BF sa iei rosii la pret redus? :))

#96
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,416
  • Înscris: 21.10.2010
Acum pe altex e un fel de black friday cu reduceri reale din ce vad eu.

#97
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
Am vazut. E black friday in toata regula! Ce i-o fi apucat si pe astia? N-au anuntat, reclama, nimic.
Preturile sunt bunicele.

#98
Purpura

Purpura

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,818
  • Înscris: 14.02.2014
De-abia astept. Am ochit un Canon EOS Rebel T3i DSLR care e in jur de 750 de dolari (un set cu mai multe accesorii), un Kindle PaperWhite, un disc extern de 1 Terrabyt si, poate, un CD/DVD extern, ca laptopul pe care l-am primit are si touch screen si ecran invartaret, dar nu poseda un amarat de DVD player.

Bine, eu ideal vreau un frigider (ce vise de gospodina isterica am!), dar nu am unde sa-l pun, deocamdata.

Edited by Purpura, 14 October 2014 - 19:46.


#99
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,558
  • Înscris: 06.02.2006

View Postripper, on 14 octombrie 2014 - 19:36, said:

Am vazut. E black friday in toata regula! Ce i-o fi apucat si pe astia? N-au anuntat, reclama, nimic.
Preturile sunt bunicele.

Si uite asa am luat si HDD extern :D

#100
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,886
  • Înscris: 15.06.2007

View Postoauzor, on 13 octombrie 2014 - 18:58, said:

Daca anul trecut Emag a bagat de Black Friday autoturisme la oferta, anul asta ce mai baga? Apartamente? Elicoptere? Iahturi?
Poate baga o insula din Pacific..

Daca ar fi tv de 138-148cm diagonala  pe la 2000-2500 ron m-as baga. Dar nu cred ca e cazul.

#101
sas1975

sas1975

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,289
  • Înscris: 21.10.2013
Ce usor pun botul romanasii la un nou Caritas: Fabrica de discounturi.

#102
aaddyy2005

aaddyy2005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,545
  • Înscris: 17.02.2013
Poate mai fac si un credit cetelem(ceteleaga)

Edited by aaddyy2005, 15 October 2014 - 08:46.


#103
Dares

Dares

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,920
  • Înscris: 04.07.2010
Mie mie se pare o idee buna treaba asta cu reducerile dese pe care se pare ca au invatat-o toate magazinele mari. Pana la urma asta e cea mai eficienta metoda de a atrage clienti, pentru ca toata lumea este sensibila la "reduceri si oferte". Iar anul acesta chiar au existat reduceri reale de pret in cateva campanii, si atata timp cat banul circula totul e bine. :)

#104
oauzor

oauzor

    Active Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,409
  • Înscris: 25.10.2008

View Posttfmercedez, on 15 octombrie 2014 - 03:28, said:


Poate baga o insula din Pacific..

Daca ar fi tv de 138-148cm diagonala  pe la 2000-2500 ron m-as baga. Dar nu cred ca e cazul.

Parca am vazut la Altex la noaptea devoratorilor un Samsung de 127 cu 2300 lei si un UHD la 2999 lei. Mai mult de atat nu cred ca o sa vezi :D

#105
V_i_c_t_o_r

V_i_c_t_o_r

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,868
  • Înscris: 04.12.2010

View Postsas1975, on 15 octombrie 2014 - 08:13, said:

Ce usor pun botul romanasii la un nou Caritas: Fabrica de discounturi.
Intrati pe site-ul ala si cititi termeni si conditii... E o excrocherie. Platesti acum, numai cu cardu', inclusiv transportul (nu se poate comanda si plati ramburs ca la toti comerciantii) si ei spun ca iti vor trimite produsul in 30 zile de la terminarea promotiei. Nu e un angajament ferm - daca nu mai este iti vor restitui banii, candva...

Edited by V_i_c_t_o_r, 15 October 2014 - 14:49.


#106
joystick

joystick

    Eu...si cu mine!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,945
  • Înscris: 10.06.2008
Eu am fost ieri la altex. Am vazut friteuza asta:
http://www.altex.ro/...1-2kg-1900w-alb
In magazin era la 260 de lei. Am cautat pe google si am gasit pretul de pe site. Le-am zis ca vreu sa o rezerv si sa o ridic. Mi-au zis ca nu se poate, mau luat cu vrajeli (era si seful acolo). Mi-au zis sa fac comanda pe site...bla bla bla. Nu am vrut. Le-amz is ca lucrez pana tarziu si nu sunt acasa cand vine curierul. Mi-au mai bagat o vrajeala....sa platesc, sa le vina lor coletul si sa o ridic de la ei. Nu am vrut nici asa. Am dat sa plec si au zis ca imi pot face un credit note de 50 de lei si sa platesc doar 210 lei. Am acceptat. :)

Nu stiu nimic de PC garage. Oare cand intra in BF?
Ce m-ar interesa anul asta?

- un receiver yamaha de preferat (fara boxe, ca pe alea le am)
- o placa video
- poate o tableta de 7 pentru tavaleala
- trebuie sa ma gandesc la un telefon mai mare decat S4 (insa pentur asta nu cred ca obtin finantare de la nevasta-mea).
- un aparat de gatit cu aburi daca chiar e ceva super fain
Oricum, voi cumpara doar 1-2 articole din lista!

#107
vad

vad

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,741
  • Înscris: 25.12.2004
Pai la altex poti sa cumperi de pe site cu ridicare din orice magazin ( alegi tu magazinul de unde sa o ridici si modalitatea de plata, online sau cu ce vrei la ridicare ) inclusiv din media galaxy ( nu o poti ridica decat dupa ce ti se confirma de cei de la site ca este in stoc in magazinul ales de tine )  ... chiar daca in magazin e mai scumpa pretul de la casa va fi cel de pe site ...

Edited by vad, 26 October 2014 - 13:47.


#108
joystick

joystick

    Eu...si cu mine!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,945
  • Înscris: 10.06.2008
Nu, cica zilele astea nu se poate sa rezervi in magazin. Asa mi-au zis cei din magazin. NU am verificat.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate