Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Scari interioare

Parcare gratis Romexpo

Limbaj de programare RUST

Despre titularizare si definitiva...
 date personale angajat

Intelectualii Romaniei

Gaina rasa Brahma bolnavioara

Recomandare SmartWatch pe care po...
 Concediu Vasiliki

Funcție WhatsApp

Zilele reclamelor luminoase cu &#...

Propranolol zilnic
 Ce "tip" de apartament/ca...

A luat cineva masina Tesla din re...

Robot de spalat geamuri

Lipsa etrieri noduri
 

Putin ajutor concursul Jacobs

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
aawee

aawee

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 07.04.2014
Salut,
Stiu si sunt constient ca incalc o regula postand acest topic, dar sunt putin cam disperat, mai sunt in jur de 17 ore pana se termina inca o runda la concursul Jacobs 3in1. Am reusit luna aceasta sa raman in top 20 ( fiind premiate primele 25 locuri ), dar acum spre final de runa totata lumea incearca sa faca cat mai multe puncte. Si de aici si marea mea rugaminte de a ma ajuta alaturandu-va si dumneavoastra concursului prin link-ul meu : http://jacobs3in1.ro...itatie/?i=34563 .
Va multumesc si imi cer scuze pentru postarea necorespunatoare a topicului. As aprecia enorm daca ati putea pastra acest topic macar 17-18 ore.
Multumesc inca odata !

#2
Blue_Ivy

Blue_Ivy

    8-]

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,598
  • Înscris: 27.12.2012
Eu nu cred in concursurile astea, tot rudele/prietenii alora din firma le castiga.

#3
szocske

szocske

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 128
  • Înscris: 22.10.2013
si din ce sursa afirmi tu asta?

extragerile si validarile se  fac de catre organizatii externe

#4
RCmake

RCmake

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,301
  • Înscris: 08.10.2011
Nu se merita pentru un premiu de 400-500 de lei.

#5
aawee

aawee

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 07.04.2014
Va multumesc pentru feedback !
Am urmarit castigatorii pe facebook ( posteaza poze cu premiile primite ) si in general sunt doamne casnice 25-40 de ani.
Intradevar, cumperi cafea de 150 lei, dar castigi un premiu de 700-800 lei, iti acoperi cheltuielile :)
Nu am cum si ce oferi, dar credeti-ma, ma simt destul de prost sa "cersesc" pe forumuri, nu fac asta in mod normal, dar ma gandeam ca unii ar putea intelege.
Multumesc din nou !

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate