Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 

*222 Connex

- - - - -
  • Please log in to reply
112 replies to this topic

#109
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004

View PostCodename, on Apr 7 2006, 18:02, said:

Știm, s-a mai lansat și anul trecut, și acum doi ani și se tooot lansează de vreo 3 ani, la pachet cu MMS-ul. :)

Și probabil și la anul o să se tot lanseze, și în 2008 și tooot așa. ;)
Se pare ca s-a lansat totusi.
http://www.vodafone....ureaza-wap.html

Inca nu mi l-am activat, pentru ca robotul m-a avertizat ca imi vor cere date personale, ma mai gandesc daca sunt dispus sa le dau.

Si am primit un sms care zice ca din 12.07 tariful se va reduce de la $4/MB la $1/MB.

Daca se mai discuta undeva de gprs la cartele vodafone, dati-mi si mie link. N-am reusit sa gasesc.

TX

#110
holmes

holmes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,713
  • Înscris: 21.04.2004
Acces la wap se dadea si inainte pe pre-pay prin CSD.Noi vorbim aici de GPRS.

#111
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
Si eu vorbeam de gprs (vezi posturile mele dinainte), si pe pagina aia e vorba de setari gprs (WAP Start), si in sms-ul primit e vorba de gprs  :peacefingers:

Ca sa recapitulez, am o cartela Kamarad GPRS, care gprs a fost scos prin vara anul trecut, si de cand cu preluarea vodafone se pare ca l-au reintrodus, si vor micsora tariful la 1$/MB

Edited by don_dannielo, 17 June 2006 - 09:54.


#112
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
Si uitasem, acum 2 zile am gasit niste apeluri pierdute de la Rel Clienti  :D . Probabil m-au sunat sa ma anunte, cu alte probleme nu i-am cautat niciodata.

#113
vladut_v

vladut_v

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,714
  • Înscris: 11.01.2005
Pe Cartela Vodafone, mai nou la apel *222, imi intra meniul dedicat Abonamentelor (robot-feminin), nu stiu exact de cand se intampla fenomenul, cred ca este mai mult de o luna de cand nu am apelat si atunci mergea (intra baiatul-robot cu meniul pentru cartele). Care sa fie cauza ? Instiintarea a fost transmisa departamentului tehnic ...

P.S De fapt intra meniul dedicat Persoanelor Juridice :D Foarte tare !

Edited by vladut_v, 03 April 2008 - 12:54.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate