Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale
 Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day

Recomandare aparat de vidat alime...
 Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3
 Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...
 

Configurare Router ASUS RT-N12E

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
beku111

beku111

    Membru legendar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,452
  • Înscris: 06.12.2012
Salut Sofpedia !


   Am acest router de ~ 1 luna , la inceput l-am configurat a mers un timp  si din senin ''a pierdut setarile'' facute de mine . Apoi de pe laptop i-am facut update la firewall , el a dat restart si din acest moment nu mai functioneaza nimic . (se aprinde doar bec-ul   power si LAN ) .  Ce ma indrumati sa-i fac ?

PS: resetul din buton nu functioneaza

#2
dygey

dygey

    Al dracu' Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,652
  • Înscris: 13.10.2009
service, direct. s-a mai discutat, asta, RTN10E, RTN10LX si RTN12LX pica pe capete.
o sa-ti fie inlocuit cu altul, care o sa pice si ala, la un alt interval de timp. sau chiar imediat.

Edited by dygey, 05 February 2014 - 15:20.


#3
beku111

beku111

    Membru legendar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,452
  • Înscris: 06.12.2012

 dygey, on 05 februarie 2014 - 15:19, said:

service, direct. s-a mai discutat, asta, RTN10E, RTN10LX si RTN12LX pica pe capete.
o sa-ti fie inlocuit cu altul, care o sa pice si ala, la un alt interval de timp. sau chiar imediat.

 dygey, on 05 februarie 2014 - 15:19, said:

service, direct. s-a mai discutat, asta, RTN10E, RTN10LX si RTN12LX pica pe capete.
o sa-ti fie inlocuit cu altul, care o sa pice si ala, la un alt interval de timp. sau chiar imediat.
Ma gandeam eu , problema e ca am umblat in el . Se poate sa am noroc sa mi-l repare cineva pe la vreun service dedicat it ?

#4
dygey

dygey

    Al dracu' Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,652
  • Înscris: 13.10.2009
cum ai umblat in el? :huh:
n-aveai ce repara tu p-acolo.


la nici un service nu cred ca ai sanse, e problema de main board la el, cand pica...
picat ramane. se inlocuieste produsul cu totul, nu sta nimeni sa le repare, cum se
reparau aparatele de radio si tv-urile pe vremuri. acuma, pentru un tub cinescopic
defect se da negatie pe produs, chiar daca e nou-nout.

#5
beku111

beku111

    Membru legendar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,452
  • Înscris: 06.12.2012

 dygey, on 05 februarie 2014 - 17:45, said:

cum ai umblat in el? Posted Image
n-aveai ce repara tu p-acolo.


la nici un service nu cred ca ai sanse, e problema de main board la el, cand pica...
picat ramane. se inlocuieste produsul cu totul, nu sta nimeni sa le repare, cum se
reparau aparatele de radio si tv-urile pe vremuri. acuma, pentru un tub cinescopic
defect se da negatie pe produs, chiar daca e nou-nout.
M-am uitat asa mai mult de curios , am reusit si il duc la garantie , ca nu avea nici un sigiliu sau ceva de genul .

Multumesc de sfaturi , numai bine !

Edited by beku111, 06 February 2014 - 17:22.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate