Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Parcare gratis Romexpo

Limbaj de programare RUST

Despre titularizare si definitiva...

date personale angajat
 Intelectualii Romaniei

Gaina rasa Brahma bolnavioara

Recomandare SmartWatch pe care po...

Concediu Vasiliki
 Funcție WhatsApp

Zilele reclamelor luminoase cu &#...

Propranolol zilnic

Ce "tip" de apartament/ca...
 A luat cineva masina Tesla din re...

Robot de spalat geamuri

Lipsa etrieri noduri

nume strazi
 

Probleme yahoo mail - nu sunt afisate mailurile

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
tinkkker

tinkkker

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 28.12.2010
Salut, de vreo 2 zile am o problema cu mailurile. Eu folosesc 2 id-uri de messenger...unul personal si unul de munca... pe cel de munca intru doar o data pe zi.
Iata si problema: cand intru in programul yahoo messenger pe id-ul de munca imi apare ca am mailuri noi (17 la numar) iar cand dau click sa intru sa le citesc nu mai apare niciun mail nou.
De ce oare? O fi de la ei ?

Edited by tinkkker, 08 December 2013 - 12:43.


#2
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
incearca si cu alt browser

#3
tinkkker

tinkkker

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 28.12.2010
Am incercat acum cu explorer (eu folosesc mozilla) ...tot nu sunt afisate :|
Mi-am trimis mail ..de pe cel personal pe cel de munca si apare :)) ..dar alte mailuri nu apar

#4
ionutpuika

ionutpuika

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 17.09.2006

View Posttinkkker, on 08 decembrie 2013 - 13:18, said:

Am incercat acum cu explorer (eu folosesc mozilla) ...tot nu sunt afisate Posted Image
Mi-am trimis mail ..de pe cel personal pe cel de munca si apare Posted Image) ..dar alte mailuri nu apar

View Posttinkkker, on 08 decembrie 2013 - 12:42, said:

Salut, de vreo 2 zile am o problema cu mailurile. Eu folosesc 2 id-uri de messenger...unul personal si unul de munca... pe cel de munca intru doar o data pe zi.
Iata si problema: cand intru in programul yahoo messenger pe id-ul de munca imi apare ca am mailuri noi (17 la numar) iar cand dau click sa intru sa le citesc nu mai apare niciun mail nou.
De ce oare? O fi de la ei ?

salul . eu am aceasi problema. eu banuiesc 2 lucruri
1 ar fi aceste e mail uri  sint citite/vazute  de cineva  si raportate ca prezenta prin adresa de mail personala  
2 ar fi ca  mai esti logat pe  o alta adresa  si se seruieste  in  adresa  de  e mail  aparand  ca  fiind mesaje primite
chestia e ca pe  fiecare zi numarul lor creste  si nu stiu  unde  trebuie sa intru sa le sterg

#5
w3room

w3room

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,085
  • Înscris: 22.09.2010
Vă spun eu care cred că e problema reală.

Yahoo mai păstrează mesajele / mail-urile o vreme cu toate că acestea sunt şterse, iar când intri pe messenger e posibil ca verificarea mail-urilor sa fie pentru cele care au fost şterse. Poate chiar de la o anumită dată încoace.

În alte cuvinte, se face contorizarea email-urilor primite dar şterse. Cum ele există undeva, automat îţi returnează un număr de rezultate, 17 sau câte or fi.

Sincer să fiu, vă spun sincer că ăştia de la yahoo sunt cretini iar angajaţii sunt cizmari. Nu-şi merită utilizatorii.

#6
tinkkker

tinkkker

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 28.12.2010
Acum vad ca si-a revenit singur...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate