Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

Romania se va duela cu Grecia in barajul de calificare la Mondialul de fotbal din 2014

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
40 răspunsuri în acest subiect

#1
relu17

relu17

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 597
  • Înscris: 21.12.2003
Romania se va duela cu Grecia in barajul de calificare la Mondialul de fotbal din 2014, prima mansa urmand sa se desfasoare in deplasare.
Sa ne ferim de cadourile grecilor!
Este bine ca am picat cu cel mai usor adversar, sau trebuia sa jucam cu Portugalia ca sa ne mobilizam?

#2
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 14.778
  • Înscris: 09.05.2005

View Postrelu17, on 21 octombrie 2013 - 14:40, said:

sau trebuia sa jucam cu Portugalia ca sa ne mobilizam?

Posted Image

Editat de LensFlare, 21 octombrie 2013 - 14:44.


#3
Bucifon

Bucifon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 24.434
  • Înscris: 08.05.2005
n-avem fata de campionat mondial

#4
pahai

pahai

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 571
  • Înscris: 23.07.2005
ei antifotbal -  noi la fel, va dati seama ce meciuri o sa avem?

#5
relu17

relu17

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 597
  • Înscris: 21.12.2003
Stiu ca nu avem fata de Brazilia, dar asa cum i-am batut pe turci la ei acasa, putem juca sa castigam meciurile de la barajul cu Grecia. Mi-a placut cum au jucat turcii in meciul cu noi, erau foarte determinati, pe cand la noi parca se simtea o blazare in joc. De aceasta blazare ar trebui sa scapam, daca Piturca nu poate sa trezeasca echipa ar trebui sa il chemam pe Fatih Terim de la turci. (si asa turcii nu ii prea inghit pe greci)

#6
viotl

viotl

    Straight ahead ... middle of the road

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 10.552
  • Înscris: 03.04.2013

View PostBucifon, on 21 octombrie 2013 - 14:55, said:

n-avem fata de campionat mondial
Nu conteaza. Prefer sa terminam pe ultimul loc in Brazilia.
Hai Romania!
(M-as bucura sa-i scoatem pe englezi si francezi. The pigs si les cochons)

#7
Bucifon

Bucifon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 24.434
  • Înscris: 08.05.2005
pai no, clar ar fi mai palpitant sa vedem si tiki-taka ţurca mioritica in Brasil Posted Image

Editat de Bucifon, 21 octombrie 2013 - 15:12.


#8
BodCasa

BodCasa

    Tartaria

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 10.759
  • Înscris: 15.04.2012
Ce ai bre cu "les cochons"!
Lasai pe mana mea ca ii sudui eu in tara lor destul....Posted Image

#9
viotl

viotl

    Straight ahead ... middle of the road

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 10.552
  • Înscris: 03.04.2013
OK, da' m-as bucura sa si-o ia in direct....
Cind i-a tras-o Steaua la Anderlecht acu....27 de ani, intr-un bar din Bruxelles s-au nimerit doi romani Patronul i-a pus la loc de cinste in fata, le-a facut cinste cu bere, si le-a spus ca ii pare rau de Steaua, dar cele 3 arme secrete V (referire la rachetele nemtesti) - (Vercauteren etc) o vor face praf pe Steaua.
La fluierul final..... toti impietriti. Cu mare greutate, patronul a soptit: "Mais qui est ce Pitzurca"?
Si i-a spus unul din romani: ei vezi...voi n-ati tinut cont de cele 6 arme secrete ale Stelei: Bumbescu(!!!!), Barbulescu, Belodedici, Balan, Balint, Boloni!!!!
Asta-i pohta ce pohtesc... ca prea is nesimtiti. Sa vad imagini din Trafalgar Square si Champs Elysees cind si-o iau.... Macar o data...

Editat de viotl, 21 octombrie 2013 - 15:53.


#10
BlueEnergy

BlueEnergy

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Mesaje: 170
  • Înscris: 13.07.2013
Exact cu cine am sperat :)

View Postpahai, on 21 octombrie 2013 - 15:05, said:

ei antifotbal -  noi la fel, va dati seama ce meciuri o sa avem?

:))

#11
Blue_Ivy

Blue_Ivy

    8-]

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.598
  • Înscris: 27.12.2012
Tocmai ce vin de prin alte tari. Spre mirarea mea, lumea are totusi o impresie buna despre fotbalul romanesc. Si eu as vrea sa castige si sa fim acolo printre participanti la CM chiar daca vom pierde. Hai Romania!

#12
relu17

relu17

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 597
  • Înscris: 21.12.2003
Daca nu ii batem nici pe greci, cred ca ne meritam soarta. Pericolul mare este sa ii subestimam si sa ne culcam pe o ureche, ca avem palmares pozitiv cu ei. Am castigat cu ei un amical in 2011 dar atunci echipa Romaniei era mai in forma.

#13
viotl

viotl

    Straight ahead ... middle of the road

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 10.552
  • Înscris: 03.04.2013

View Postrelu17, on 21 octombrie 2013 - 16:08, said:

Daca nu ii batem nici pe greci, cred ca ne meritam soarta. Pericolul mare este sa ii subestimam si sa ne culcam pe o ureche, ca avem palmares pozitiv cu ei. Am castigat cu ei un amical in 2011 dar atunci echipa Romaniei era mai in forma.
Am citit azi un articol, cica nu ne-au batut niciodata in meciuri oficiale.
De un singur tip mi-e grija: de Murphy.... Baietii astia sint asa de aproape sa isi implineasca un vis, si Pitzi sa le dea peste bot la unii....cred ca o sa manince pamintul.
Dar astea mai putin conteaza.
M-as bucura din tot sufletul sa vad stadionul plin si galerie ca la meciul cu Chelsea, din sezonul trecut.
Buni, rai, sint ai nostri. Reprezinta tricolorul, si macar pentru asta ii respect si le tin pumnii.
Hai Romania!

#14
Quantum

Quantum

    verklarung

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 15.543
  • Înscris: 24.05.2005

View PostBucifon, on 21 octombrie 2013 - 14:55, said:

n-avem fata de campionat mondial
Asa e! Dar eu deja m-am apucat sa strang bani pentru Rio! Posted Image Poate face Piti o vrajitorie si ii mobilizeaza pe tolomaci.

du Braziiiillllll !!!

Editat de Quantum, 21 octombrie 2013 - 17:11.


#15
The0nly0ne

The0nly0ne

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 847
  • Înscris: 16.11.2010
Eu nu am vazut un meci al grecilor. Dar vad asa o spaima in presa romana ca grecii nu primesc gol, ca in preliminarii au primit goluri in doar doua partide. Pai in afara de Bosnia care le-a dat 3 boabe intr-un meci nici nu prea avea cine sa le dea. In grupa lor mai erau: Letonia, Lituania (ok ok astia ne-au dat un 3-0 acu ceva ani de nu mai stiam de noi), Slovacia si Liechtenstein. La dracu', astia si cu Liechtenstein s-au chinuit de un 1-0. Par mai desculti decat ai nostri.

#16
tutuhugoneata

tutuhugoneata

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 686
  • Înscris: 01.02.2012
Haideti sa depasim starea asta de SCARBA SI SILA GENERALA si sa fim Optimisti ! Ii stim cu toti pe Banditi : sandu, kassay, dragomir, piti, femeia palmier si toti blatarii, de la patronii puscariasi la ciocli in negru... Avem o sansa unica, exact ca la rugby sa ne calificam la Mondialele astea, unde e foarte bun spiritul olimpic : important e sa participam ! Poate viitorul mahar frf se va gandi si la antrenori si la juniori si ii va indeparta pe Jigodiile becali de langa Nationala !

#17
virgil67

virgil67

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 431
  • Înscris: 28.01.2006
La casele de pariuri cotele sunt echilibrate. Calificarea Greciei, cotata cu 1,80 , a Romaniei cu 2,00. E diferenta minima, un fel de 55-45 la suta. Si asta in conditiile in care ai nostri nu joaca nimic. Daca se intampla sa prindem macar un meci bun (sa ne amintim ca am batut Bosnia cu 3-0, in ultimul meci cu razvan .... iar acum Grecia a furat-o de la Bosnia), atunci avem sanse mari. In precendentul baraj, pentru Euro 2012 Grecia a scos Ucraina, 0-0 la atena, 1-0 la donetk. Macar un gol sa dam acolo la ei!

#18
Cretuboy

Cretuboy

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 316
  • Înscris: 18.12.2006
Piturca deja face pregatiri pt Rio... si-a cumparat un Led Tv cu diagonala de 105 cm Posted Image

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate