Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Scari interioare

Parcare gratis Romexpo

Limbaj de programare RUST

Despre titularizare si definitiva...
 date personale angajat

Intelectualii Romaniei

Gaina rasa Brahma bolnavioara

Recomandare SmartWatch pe care po...
 Concediu Vasiliki

Funcție WhatsApp

Zilele reclamelor luminoase cu &#...

Propranolol zilnic
 Ce "tip" de apartament/ca...

A luat cineva masina Tesla din re...

Robot de spalat geamuri

Lipsa etrieri noduri
 

ajutor activare 3g

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
1 răspuns la acest subiect

#1
ultimate-style

ultimate-style

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 248
  • Înscris: 25.10.2012
Salut, am un optimus g si nu stiu cum sa activez 3G ul, poate ma ajutati voi, il am in limba engleza.

#2
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 19.892
  • Înscris: 06.01.2008
Dar tu chiar suferi de schizofrenie, sau de personalitati multiple? Deja e al nu-stiu-catelea topic deschis de catre tine cu probleme/neclaritati in legatura cu Optimus G, in loc sa postezi si tu ca restul oilor, ce stiu ca exista un topic dedicat Optimus G.

Dar ca sa-ti raspund la intrebare, cauta la Settings->Networks sa vezi daca ai de unde sa setezi ce retea sa foloseasca. Insa in mod normal cam orice smartphone cu Android e setat implicit pe 2G+3G, atunci cand exista semnal 3G se conecteaza pe reteaua 3G (si daca ai datele activate atunci langa semnalul de retea apare una din literele urmatoare: 3G, 3G+, H, H+ in functie de telefon/ROM), iar atunci cand iesi din raza de actiune 3G se conecteaza automat la reteaua 2G.

P.S.: Optimus G nu e un telefon plictisitor pentru cine stie cu ce se mananca un smartphone cu Android, si are bunul simt sa butoneze un pic telefonul ala sa stie macar ce are prin meniu).

Editat de Hider141, 11 octombrie 2013 - 07:38.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate