Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?
 Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?
 Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...
 Mother's Day

Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare
 

Geanta voiaj / solutie pentru calatorii frecvente

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Razvan20k

Razvan20k

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 23.11.2010
Am nevoie de o geanta. Nu de o poseta sau handbag sau cum naiba se cheama acelea.

Am nevoie de ceva in care sa-mi pun macar un set de haine, un sampon, o periuta de dinti, etc. Ceva putin mai mare decat un rucsac si mult mai mica decat un troller. Am deja o geanta pentru laptop, reportofon, o carte, incarcator, etc.

Dar de unde sa cumpar - scopul acestui topic si de fapt, de unde incep? Pana acum tineam aproape totul intr-un ruscas dar aproape intodeauna imi lipsea ceva. Singurul loc care il stiu este Samsonite si nu stiu daca vreau sa platesc preturile lor.

Prin urmare ...

Stiti un loc in Constanta sau cu livrare prin posta care are ceva pentru nevoile mele? Banuiesc ca am nevoie de o geanta de voiaj, ceva de calitate dar cu un pret maxim de 300 de RON. Sau recomandati-mi ceva. Nu am calatorit niciodata atat de mult si metoda cu "cumperi tot ce ai nevoie acolo" are limitari serioase.

Multumesc,
Razvan

#2
Friskey

Friskey

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 11,500
  • Înscris: 11.01.2013
Ia-ti o punga de 5kg.
1 leu la market.

#3
nietzsche_camataru

nietzsche_camataru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 350
  • Înscris: 27.08.2013

View PostRazvan20k, on 29 august 2013 - 01:31, said:


Banuiesc ca am nevoie de o geanta de voiaj, ceva de calitate dar cu un pret maxim de 300 de RON. Sau recomandati-mi ceva. Nu am calatorit niciodata atat de mult si metoda cu "cumperi tot ce ai nevoie acolo" are limitari serioase.

Multumesc,
Razvan

bănuiești bine.exact de o geanta ai nevoie. Cind mai călătorești uita te la altii ce genti cara după ei. E pentru wizzair?

#4
gelu_mihai21

gelu_mihai21

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 22.12.2010
Eliberarii, colt cu aleea care vine dinspre cimitir inspre piata Brick. In partea dreapta a intersectiei este un magazin cu etaj.(???) Oricum la etaj este magazin pentru INCALTAMINTE. Mergi acolo si comanda ce iti doresti. Nu este reclama. Habar nu am cum se cheama magazinul. Nici vanzatoarele nu te dau pe spate. Marfa in schimb da.

#5
KR_MAN

KR_MAN

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,463
  • Înscris: 04.03.2013

View PostRazvan20k, on 29 august 2013 - 01:31, said:

Am nevoie de o geanta.
mergi intr-o gara sau autogara.
alege-ti dupa pofta inimii!

#6
Razvan20k

Razvan20k

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 23.11.2010
@ Friskey - tu de unde ai mai aparut?
@ Nietzsche_camataru - nu, nu e. Calatoresc mult intre doua judete, mult insemnand saptamanal sau de doua ori pe saptamana.
@ Gelu_mihai21 - Multumesc mult. Am sa merg astazi.
@ KR_MAN - nu sunt in Bucuresti si oricum, ultimul troller luat de la GN s-a rupt destul de repede.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate