Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s
 Altercație

Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...
 BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale
 Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier
 

Aplicatia MyVodafone

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
586 replies to this topic

#253
Nmihay

Nmihay

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 224
  • Înscris: 16.03.2014

 Postasul666, on 20 septembrie 2017 - 22:24, said:

Da, se pot folosi cei 10gb si la abonament. Si poti folosi si ...pass fara frica. Dupa 30 de zile se dezactiveaza automat fara sa ai costuri suplimentare. Apoi poti sa activezi permanent in schimbul unei taxe lunare, 1 sau 2 € pentru social pass si 5 € pentru video pass
Multumesc pentru ajutor! Daca eu am net doar 2g respectiv 3g, se poate folosi 4g la cei 10 gb si la social and video pass?

#254
Vodafone

Vodafone

    Official Vodafone Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010

 Nmihay, on 20 septembrie 2017 - 22:17, said:

O seara buna! Sunt pe abonament , iar la cadouri am cei 10gb cadou oferiti o luna valabilitate, ii pot folosi chiar daca sunt pe abonament? De asemenea,la Bonusuri și Opțiuni imi apar Social Pass si Video pass 30 zile cu 0 euro, sunt intradevar 0 euro sau dupa cele 30 zile ti se vor introduce in factura sumele aferente serviciilor pe urmatoarele luni pana la dezactivare ?

 Postasul666, on 20 septembrie 2017 - 22:24, said:

Da, se pot folosi cei 10gb si la abonament. Si poti folosi si ...pass fara frica. Dupa 30 de zile se dezactiveaza automat fara sa ai costuri suplimentare. Apoi poti sa activezi permanent in schimbul unei taxe lunare, 1 sau 2 â‚Ź pentru social pass si 5 â‚Ź pentru video pass

Salutare tuturor!

Bonusul pentru Vodafone Pass poate fi folosit pentru 30 de zile. Ulterior ai posibilitatea sa activezi atat Vodafone Social&Chat Pass cu 2 Euro / luna, cat si Vodafone Pass cu 10 Euro / luna.

O zi frumoasa tuturor!

#255
onzaueb

onzaueb

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,004
  • Înscris: 18.06.2007

 onzaueb, on 10 septembrie 2017 - 07:10, said:

Am incercat asa si merge doar daca au trecut cateva minute sau poate 1-2 ore. Dar de seara pana dimineata urmatoare nu mai merge. Nu se mai incarca nici o pagina.
@Vodafone_helper?

Dupa 1-2 zile de la sesizarea initiala vad ca nu s-a mai intamplat. Poate a fost ceva temporar.

#256
dan_padure

dan_padure

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 530
  • Înscris: 12.05.2002
de cand am instalat noua aplicatie (IOS) nu mai pot face mai nimic
imi apare doar: presonalizeaza conturile, reincarca o cartela si plateste factura celor dragi

de ce oare?

#257
Vodafone

Vodafone

    Official Vodafone Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010

 dan_padure, on 06 octombrie 2017 - 21:34, said:

de cand am instalat noua aplicatie (IOS) nu mai pot face mai nimic
imi apare doar: presonalizeaza conturile, reincarca o cartela si plateste factura celor dragi

de ce oare?

Buna!

Pentru aceasta situatie iti recomandam sa iei legatura cu noi. Ne poti trimite aici un mesaj privat cu numarul de telefon alocat contului tau de MyVodafone. Vom testa si vom putea reveni ulterior cu un raspuns.

Te asteptam!

#258
sergiu_psc

sergiu_psc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 880
  • Înscris: 08.01.2008

 dan_padure, on 06 octombrie 2017 - 21:34, said:

de cand am instalat noua aplicatie (IOS) nu mai pot face mai nimic
imi apare doar: presonalizeaza conturile, reincarca o cartela si plateste factura celor dragi

de ce oare?
Asa am patit si eu pe un numar de telefon pe persoana juridica, cu precizarea ca nici pe web nu se mai poate face nimic, e complet nefunctionala aplicatia.
Am postat detalii si pe aria Vodafone helper.

#259
rovodtst

rovodtst

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 12.10.2017
Salut,

Si eu am o problema cu un numar de telefon pe persoana juridica, nici pe web, nici pe mobile nu este aplicatia functionala.

Va rugam sa ne spuneti cum sa procedam sau cand se remediaza problema? Ca se pare ca este una generala... de se aplica la persoane diferite!

Multumim!

#260
sergiu_psc

sergiu_psc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 880
  • Înscris: 08.01.2008
E pusa pe butuci... prababil temporar.

#261
rovodtst

rovodtst

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 12.10.2017
Sper ca nu pentru mult timp... ca avem nevoie de facturi.

#262
khristian78

khristian78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,095
  • Înscris: 04.10.2005
Au modificat aplicatia de au zapacit-o...

#263
brumic

brumic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 247
  • Înscris: 07.12.2007
@khristian78: Daaa! In urma cu vreo 3 saptamani, m-a mancat undeva sa reincarc o cartela prepay, din aplicatie, cu cardul. Asta se intampla intr-o vineri. Nici martea care a urmat inca nu primisem confirmare de efectuare a platii! Am sunat la relatii clienti care m-a directionat la echipa ce se ocupa de aplicatie. Acel apel s-a inchis imediat ce i-am zis domnului de la telefon ca nu-l aud bine. Am sunat iar. Au urmat alte 2 redirectionari. In total: 5 operatori care nu au fost in stare sa imi ofere o solutie. Pana la urma o domnisoara din echipa de la Facebook (careia ii spusesem problema mea) mi-a scris ca a efectuat ea reincarcarea "manual". Ajungi sa pari a milog cand apar astfel de bug-uri de neinchipuit!
Si inca ceva: imi cereau sa merg la banca emitenta a cardului si sa cer extras de cont. Pai asta e solutia in anul de gratie 2017? Ma intreb daca s-au facut teste reale cu aplicatia dupa schimbarea interfetei. Sau doar au cosmetizat-o si au aruncat-o in Google Play Store?

Edited by brumic, 13 October 2017 - 12:42.


#264
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,458
  • Înscris: 24.05.2010
Nu știu cum e la voi, dar mie îmi funcționează aplicația fără probleme..

#265
rovodtst

rovodtst

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 12.10.2017
pe persoane juridice este problema

#266
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,458
  • Înscris: 24.05.2010
Acolo nu mă bag....sunt persoana fizica :)

#267
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Cont PF...freza rezistă!

Attached Files



#268
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,458
  • Înscris: 24.05.2010
Tot PF...

Attached File  Screenshot_20171014-232242.png   51K   66 downloadsAttached File  Screenshot_20171014-232254.png   42.69K   60 downloadsAttached File  Screenshot_20171014-232258.png   41.4K   54 downloadsAttached File  Screenshot_20171014-232338.png   41.05K   59 downloadsAttached File  Screenshot_20171014-232449.png   60.68K   60 downloads

#269
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Norocos.
Ai postat cam multe date cu numere...nu e prea indicat, pe un forum public.
Noapte buna!

#270
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,458
  • Înscris: 24.05.2010
Numărul ăla poate fi apelat, este de la o persoana în vârstă....
Dacă reușiți sa va înțelegeți....

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate