Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?
 

Emisiuni tv realizate de persoane cu psihoza deliranta

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
holograma999

holograma999

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 353
  • Înscris: 16.02.2013

View PostMata2, on 22 mai 2013 - 12:48, said:

In ce priveste eticheta pusa de initiatorul acestei discutii pseudospumoase, de psihoza deliranta, nu-mi ramane decat sa cred ca este absolvent de medicina generala, cu stagiul si specializarea in psihiatrie clinica, de asemeni ca a efectuat o anameza a pacientielor (realizatori de emisiune), si ca vorbeste in cunostinta de cauza. Sau nu?
Eticheta era pusa doar asa ca sa atraga atentia,e o mema cu efect.Desigur acesti oameni sunt onesti si cat se poate de binevoitori.De exemplu pentru cei necasatoriti dar in cautarea perechii potrivite,puteti fi siguri ca veti fi exclusi din start de foarte multe ori daca persoana pe care incercati sa o cuceriti,crede pentru ca asa ai decis astrologii eminenti ,ca nu sunteti compatibili doar in functie de zodie.Nu se poate trece peste asta in multe cazuri,fiind principalul si singurul mijloc de selectie preliminara.

#38
holograma999

holograma999

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 353
  • Înscris: 16.02.2013

View PostMata2, on 22 mai 2013 - 12:48, said:

In ce priveste eticheta pusa de initiatorul acestei discutii pseudospumoase, de psihoza deliranta, nu-mi ramane decat sa cred ca este absolvent de medicina generala, cu stagiul si specializarea in psihiatrie clinica, de asemeni ca a efectuat o anameza a pacientielor (realizatori de emisiune), si ca vorbeste in cunostinta de cauza. Sau nu?
Sau nu!de asta m-am ales cu banarea desi puteam sa imi fac alt cont de la un internet cafe.Adevarul e ca acest gen de emisiuni au audienta.Asa cum era o vreme cand orice era scris era crezut doar pt ca era scris acum a venit vremea cand orice este vazut este crezut,In virtutea faptului ca oamenii nu pot sa creada ca se poate scrie sau vorbi despre ceva daca acel ceva nu este adevart

#39
holograma999

holograma999

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 353
  • Înscris: 16.02.2013
Am deschis si eu un topic complet aiurea,doar ca sa mi se atraga atentia  ca de la un timp anuitor  pesroane[adica eu]vb asa aiurea.Ce pot sa zic acum daca  pe you tube documentarele domniilor Hawkins si Dawkinns dau Dennett nu sunt subtirate in limba romana nu pot penetra constiinta publica!Pt ca sensul cuvintelor se schimba si prin inotonare.Dar eu care am avut un bunic securist stiu toate astrea cum stiu ca sunt supravegheat non stop

Si la revolutie cand eu ca adolescent temebel scoteam steagurile tricolore la balcon  in opozitia familiei care astepta ince rusii ca sa reglementeze situatia si sa faca ordine,dar ce sa va povestesc eu?toate sunt duse si duse sunt de acuma!Eu astept sa fiu saltat cum erau inainte dizidentii politici ,sa fie si si cei psihiatrici.DACA NU O FI ASA INSEMNA CA inca lururile merrg spre bine!

Edited by holograma999, 30 July 2013 - 21:54.


#40
holograma999

holograma999

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 353
  • Înscris: 16.02.2013
Dar raman la parerea ca Oreste in filmul Website story e autentic nu joaca un rol.Cine a vazut filmul pe net stie despre ce vb .Iar din felul cum ai sclipesc ochii cei avizati mai pot intelege ceva in plus.Iar cum vrajitoria a fost inclusa in nomenclatorul de meserii chiar nu avea rost sa ma bag in seama cu acest topic.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate