Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Parcare gratis Romexpo

Limbaj de programare RUST

Despre titularizare si definitiva...

date personale angajat
 Intelectualii Romaniei

Gaina rasa Brahma bolnavioara

Recomandare SmartWatch pe care po...

Concediu Vasiliki
 Funcție WhatsApp

Zilele reclamelor luminoase cu &#...

Propranolol zilnic

Ce "tip" de apartament/ca...
 A luat cineva masina Tesla din re...

Robot de spalat geamuri

Lipsa etrieri noduri

nume strazi
 

Executare silita ANAF fara decizie de impunere

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
cram2011

cram2011

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 06.07.2011
Am urmatoarea speta:
ANAF a emis si transmis societatii noastre o somatie si un titlu executoriu pentru o suma nereal datorata.
Am introdus la Judecatorie o contestatie la executare si a fost admisa definitiv si irevocabil de Tribunal.
Creanta insa nu a fost anulata si ANAF a emis o noua somatie si un nou titlu executoriu (practic am intrat intr-un cerc vicios).
Cum pot initia o procedura a plangerii prelabile si/sau actiune in instanta pe contencios-administrativ pentru stingerea creantei, daca ANAF nu a emis nici o decizie de impunere / accesorii etc.?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate