Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
windows 10 drivere startup degrad...

Tencuiala exterioara casa caramid...

Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?
 Care din urmatoarele optiuni este...

Distante etrieri

Fisier corupt reapare in galeria ...

Ce condensator ar putea fi? TV Vo...
 Problema droguri

Soldat gradat profesionist - dipl...

Eroare incarcare formular

merita upgrade de la Ryzen 5 2600...
 Intel i9 14900K cooler air Deepco...

Curațare disc vinil

Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme
 

Fa femeie....

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
305 replies to this topic

#289
Capcaunul

Capcaunul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 775
  • Înscris: 06.04.2005
Din categoria Emil Bobu, bobilor.

#290
Ana_Karr

Ana_Karr

    Ana

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,500
  • Înscris: 06.04.2005
Am vazut ca discutati si depsre rezistenta fizica ... In Israel femeile fac armata alaturi de barbati . Fac marsuri de forta cu tot echipamentul in desert la 40 de grade, alaturi de barbati . Trag cu arma la fel de bine ca si ei. Poate unele nu reusesc sa termine instructia, pt ca sunt mai fragile, dar macar incearca. Altele in schimb o duc la capat . Pe langa asta sunt exemplare masculine, care se prabusesc sub ranita, dupa prima suta de metri. Acum 7 ani , in Israel a aparut prima femeie pilot de avioane de lupta . Un pilot de razboi, este gata dupa 2 ani de antrenamente greu de imaginat. Si selectia se face din 4000 de oamni, care cred ca sunt potriviti pt asta. Dupa primul an din cei 4000 raman 20. Din cei 20 dupa alt an, doar 4 ajung la avioane de razboi. O femeie a reusit asta . Deci se poate !
   Nici la barbati si nici la femi nu este vb de rezitneta fizica. Pt ca femeile pot dovedi ca o au, daca li se da sansa asta . Este vorba, de lucrurile pt care sunt ei claditi . Nimeni nu-i mai prejos daca nu e primul la sport in schimb e brici la informatica, sau are o memorie fenomenala .
   Barbatii si femeile sunt egali. Dar fiecare individ este cladit pt ceva anume .
   Sa vorbim si despre exemplarele masculine, care va fac specia de ras (inainte sa postez aici habar nu aveam ca suntem impartiti in specii, dar va raspund cu acelasi limbaj) ?

#291
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
ai uitat sa spui ca femeile alea de care vorbesti tu, nu mai seamana cu o femeie. singurul lucru pe care il au in comun este vaginul. sper ca nu te intimidezi de asa ceva, doar o sa fii doctor

#292
Capcaunul

Capcaunul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 775
  • Înscris: 06.04.2005

Ana_Karr, on Apr 8 2005, 20:31, said:

   Sa vorbim si despre exemplarele masculine, care va fac specia de ras (inainte sa postez aici habar nu aveam ca suntem impartiti in specii, dar va raspund cu acelasi limbaj) ?

<{POST_SNAPBACK}>


Specia noastra este homo sapiens. Femeia este un mamifer pentru ca naste pui vii si ii hraneste cu lapte.

#293
Darkness

Darkness

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 701
  • Înscris: 09.02.2005

Capcaunul, on Apr 8 2005, 21:22, said:

Specia noastra este homo sapiens. Femeia este un mamifer pentru ca naste pui vii si ii hraneste cu lapte.

<{POST_SNAPBACK}>


capcaunule, daca nu cumva tu faci oua, din care sa iasa capcauni mici, presimt ca nu vei avea descendenti.

#294
Ramona

Ramona

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 116
  • Înscris: 29.03.2005
Ha ! Daca femeile sunt alta specie , atunci nu suntetzi cu totii decat niste Zoofili .

#295
Darkness

Darkness

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 701
  • Înscris: 09.02.2005
@Ramona, capcaunul a zis ca femeile sunt alta specie, nu animale.Nu suntem zoofili ^_^

#296
Capcaunul

Capcaunul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 775
  • Înscris: 06.04.2005
Draga mea, omul este un mamifer deci un animal, ceea ce ne face pe toti zoofili fie ca suntem barbati fie ca suntem femei. Asta dupa logica Capcaunului.

Ramona, on Apr 9 2005, 10:42, said:

Ha ! Daca femeile sunt alta specie , atunci nu suntetzi cu totii decat niste Zoofili .

<{POST_SNAPBACK}>



#297
toyomi

toyomi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,118
  • Înscris: 05.09.2004

Capcaunul, on Apr 9 2005, 04:22, said:

Specia noastra este homo sapiens. Femeia este un mamifer pentru ca naste pui vii si ii hraneste cu lapte.

<{POST_SNAPBACK}>



capca . tu esti o fosila vie si ar trei ' sa- ti gasesti locul la muzeul antipa , iar noi vom venii sa te vizitam , platim un dolar ptr. asta .... :lol:

#298
Capcaunul

Capcaunul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 775
  • Înscris: 06.04.2005
Daca as vrea sa-ti raspund la mojicie ti-as spune ca m-as duce in Japonia si as plati un dolar. Dar nu spun pentru ce. Daca ma mai stresezi mult, voi publica pe forum PM-urile tale unde spui ca-l iubesti pe prostulplanetei.

toyomi, on Apr 9 2005, 19:43, said:

capca . tu esti o fosila vie si ar trei ' sa- ti gasesti locul la muzeul antipa , iar noi vom venii sa te vizitam , platim un dolar ptr. asta .... :lol:

<{POST_SNAPBACK}>



#299
toyomi

toyomi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,118
  • Înscris: 05.09.2004

Capcaunul, on Apr 10 2005, 02:52, said:

Daca as vrea sa-ti raspund la mojicie ti-as spune ca m-as duce in Japonia si as plati un dolar. Dar nu spun pentru ce. Daca ma mai stresezi mult, voi publica pe forum PM-urile tale unde spui ca-l iubesti pe prostulplanetei.

<{POST_SNAPBACK}>


daca ai stii ce favoare imi faci  :kisstogether:

#300
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
:w00t:  :w00t:  :w00t:

#301
Capcaunul

Capcaunul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 775
  • Înscris: 06.04.2005
In fine, eu ma gandeam ca dragostea e ceva personal, nu un sport de mase...
Dar tu stii mai bine ce te face fericita si nu are rost sa-ti fac eu recomandari pe car stiu ca oricum nu le vei respecta.

(va urma)

toyomi, on Apr 9 2005, 20:04, said:

daca ai stii ce favoare imi faci  :kisstogether:

<{POST_SNAPBACK}>



#302
toyomi

toyomi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,118
  • Înscris: 05.09.2004

Capcaunul, on Apr 10 2005, 03:07, said:

In fine, eu ma gandeam ca dragostea e ceva personal, nu un sport de mase...
Dar tu stii mai bine ce te face fericita si nu are rost sa-ti fac eu recomandari pe car stiu ca oricum nu le vei respecta.

(va urma)

<{POST_SNAPBACK}>



pina la urma cu cine am o idila cu moso sau cu compo , ia zi-ne tu adevarul ....tu resti sungurul care-mi cunoaste adevaratul feeling .

#303
Capcaunul

Capcaunul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 775
  • Înscris: 06.04.2005
Ca sa-ti raspund la intrebare: in PM-urile primite de la tine dezvaluiesti faptul ca-l iubesti pe jupan prostulplanetei.

Si in legatura cu favoarea pe care ti-o fac, poate n-am inteles eu bine si se refera la dolarul ala.

toyomi, on Apr 9 2005, 20:13, said:

pina la urma cu cine am o idila cu moso sau cu compo , ia zi-ne tu adevarul ....tu resti sungurul care-mi cunoaste adevaratul feeling .

<{POST_SNAPBACK}>


Edited by Capcaunul, 09 April 2005 - 20:20.


#304
toyomi

toyomi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,118
  • Înscris: 05.09.2004

Capcaunul, on Apr 10 2005, 03:20, said:

Ca sa-ti raspund la intrebare: in PM-urile primite de la tine dezvaluiesti faptul ca-l iubesti pe jupan prostulplanetei.

Si in legatura cu favoarea pe care ti-o fac, poate n-am inteles eu bine si se refera la dolarul ala.

<{POST_SNAPBACK}>


merci ,  :kisstogether: s-a rezolvat

#305
Capcaunul

Capcaunul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 775
  • Înscris: 06.04.2005
Ma bucur ca te-am putut ajuta. Poti sa apelezi la mine oricand.

toyomi, on Apr 9 2005, 20:21, said:

merci ,  :kisstogether: s-a rezolvat

<{POST_SNAPBACK}>



#306
toyomi

toyomi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,118
  • Înscris: 05.09.2004

Capcaunul, on Apr 10 2005, 03:23, said:

Ma bucur ca te-am putut ajuta. Poti sa apelezi la mine oricand.

<{POST_SNAPBACK}>


stiam eu ca tu spui numa ' adevarul.

toyomi , fa femeie ...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate