Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?
 Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?
 Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...
 Mother's Day

Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare
 

Cum gasesc un arhitect serios (Bucuresti)?

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
cosmin_sn

cosmin_sn

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 663
  • Înscris: 29.04.2009
E un user pe forum proietant constructii parca are nick-ul,daca vrei iti dau nr de tel pe privat.Eu am fost extrem de multumit si nu a fost nici scump.

#20
alex1966

alex1966

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 23.10.2007
Salut,
Eu tocmai am terminat partea de "hartogaraie" asa ca pot sa-ti recomand un arhitect cu care am lucrat si de care sunt multumit. Pentru mine abia acum incepe partea frumasa fiindca sunt in cautare de constructori. Daca vrei mai multe informatii despre arhitect ma poti contacta pe privat.

#21
dark_mind

dark_mind

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 19.11.2005
Chiar daca este mai vechi topicul m-am gandit sa postez aici.
As dori si eu o recomandare pentru un arhitect in vederea renovarii complete a unei case in orasul Buzau . Arhitectul poate sa fi din Bucuresti sau din Buzau

Multumesc

#22
mariana_1981

mariana_1981

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 348
  • Înscris: 06.04.2015

 dark_mind, on 02 aprilie 2015 - 23:56, said:

Chiar daca este mai vechi topicul m-am gandit sa postez aici.
As dori si eu o recomandare pentru un arhitect in vederea renovarii complete a unei case in orasul Buzau . Arhitectul poate sa fi din Bucuresti sau din Buzau

Multumesc

Ai găsit un arhitect bun?

 cosmin_sn, on 01 noiembrie 2012 - 16:49, said:

E un user pe forum proietant constructii parca are nick-ul,daca vrei iti dau nr de tel pe privat.Eu am fost extrem de multumit si nu a fost nici scump.
M-a poți ajuta si pe mine cu datele de contact?

#23
dark_mind

dark_mind

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 19.11.2005
Inca sunt in faza de cautari

#24
Liviuaps

Liviuaps

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 07.01.2017
Rog arhitectii din Bucuresti care citesc acest topic (interesati de un proiect de aprox. 150 mp  in Comana, GR (30 km din Bucuresti), sa imi trimita mesaj privat; la fel si cei care au lucrat cu un arhitect de care au fost multumiti.
Multumesc anticipat.

#25
elcamcris

elcamcris

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 24.08.2008
Si eu as vrea un proiect complet. arhitectura 2D si 3D, structura PT/DE, electrice, termice si sanitare pentru Branesti Ilfov, suprafata utila 270m. :)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate