Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

Ce jocuri ORIGINALE detineti?

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
42 răspunsuri în acest subiect

#19
iulian-13

iulian-13

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 364
  • Înscris: 26.11.2011

View Posttidicristi, on 20 septembrie 2012 - 15:46, said:

Red Alert , StarCraft , Medal of Honor , Sniper Elite etc . Solitare , Zuma , Doom , Heretic , etc !!
Sniper elite e joc de 5 stele chiar daca e vechi "good old games"

#20
user033

user033

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.533
  • Înscris: 07.07.2009
Wow (toate) si Guild Wars 2.

#21
toceprol

toceprol

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 308
  • Înscris: 20.09.2012

View Postrat662, on 20 septembrie 2012 - 16:05, said:

Posted Image nu am nici eu nimic cumparatPosted Image
odata am bagat bani in Triburile... sa devin premium....am jucat de m-am plictisit .....pe urma dupa un timp....am zis hai sa joc din nou.... am inceput jocul din nou de la O dar de data asta fara sa mai bag bani.... dar ce sa vezi neica'
de fiecare data cand incepeam desi alegeam locatie fresh pt. sat astia imi bagau un sat de 3X mai tare langa mine.....nu stiu cum dar nu mai aveai sansa sa te dezvolti decat daca bagai bani din nou...... asa ca m-am lasat pagubas....+ ca au o chestie automata cred te vad dupa IP si daca ai bagat bani inainte te pune langa un sat foarte greu ca sa bagi bani din nou..... sat cred generat de un computer ceva...fiindca nu cred ca era jucator real.....
asa ca nu doar la 6/49 se fac smenuri ci si la gameuri..... trebuie sa traiasca si ei din ceva..... de atunci nu mai joc nik' pe bani ....doar poker downloadat free de pe site-ul WSOP unde se joaca Poker pe bani virtuali...... (ireali) e si mai fun ai si cu cine sa joci.....si tare ma mai bucur cand le mai trag cate un bluf Posted Image


am jucat in schimb mai demult Starcraft/Warcraft/Diablo/ si ASTROEmpires pe free browser game....... primele bineinteles....tot fara bani

mentionez DIN NOU ca NU e necesar sa cumperi un joc sa fie original. si in nici un caz si sub nici o forma acest topic nu are scop lauda unora sau altora. e pur si simplu un mod de a afla ce jocuri chiar merita jucate. ca lumea cumpara si face efort sa cumpere anumite jocuri doar daca le place f mult.

#22
Sorin84k

Sorin84k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.682
  • Înscris: 17.02.2008
Cumparate:
Starcraft 1
World of Warcraft Battlechest
Silent Hunter 5
GalCiv II Ultimate Edition
Sins of a Solar Empire - Trinity
Supreme Ruler 2020
Hacker Evolution
Rulers of Nations Geo-political Simulator 2

Jocuri gratuite:
Triplea (TBS)
World of Tanks (MMO)

Editat de Sorin84k, 20 septembrie 2012 - 16:42.


#23
rat662

rat662

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 85
  • Înscris: 19.09.2012

View Posttoceprol, on 20 septembrie 2012 - 16:31, said:

mentionez DIN NOU ca NU e necesar sa cumperi un joc sa fie original. si in nici un caz si sub nici o forma acest topic nu are scop lauda unora sau altora. e pur si simplu un mod de a afla ce jocuri chiar merita jucate. ca lumea cumpara si face efort sa cumpere anumite jocuri doar daca le place f mult.
nu am zis-o ca motiv de lauda.... ziceam de acea "corectitudine" fair play daca vrei intr-un game.... normal daca vrei sa dai si bani pe el trebuie sa-ti si placa.... ideea e sa aibe si multi jucatori si utilizatori si sa fie "pe bune" cum ziceam mai sus

si ca sa adaug.... (cu toate ca nu l-am luat dar l-as lua) daca ar fi sa-l iau as lua Kill Zone cu Helghast .... desi nu prea ma omor dupa jocuri de gen shooter ci mai mult dupa strategie..... dar am intrat si pe site-ul lor si cam batea vantul sa zic asa....
Civilization V (Sid Meyer) mai pare ceva de ...hai ca as da bani pe el.... la fel nu stiu cati utilizatori are.....

Editat de rat662, 20 septembrie 2012 - 17:22.


#24
toceprol

toceprol

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 308
  • Înscris: 20.09.2012

View Postrat662, on 20 septembrie 2012 - 17:16, said:

nu am zis-o ca motiv de lauda.... ziceam de acea "corectitudine" fair play daca vrei intr-un game.... normal daca vrei sa dai si bani pe el trebuie sa-ti si placa.... ideea e sa aibe si multi jucatori si utilizatori si sa fie "pe bune" cum ziceam mai sus

si ca sa adaug.... (cu toate ca nu l-am luat dar l-as lua) daca ar fi sa-l iau as lua Kill Zone cu Helghast .... desi nu prea ma omor dupa jocuri de gen shooter ci mai mult dupa strategie..... dar am intrat si pe site-ul lor si cam batea vantul sa zic asa....
Civilization V (Sid Meyer) mai pare ceva de ...hai ca as da bani pe el.... la fel nu stiu cati utilizatori are.....

toate jocurile astea de vb tu de ele se vand in toata lumea. au utilizatori cu milioanele. de aia spre exemplu am luat sc 2 si d3 originale. ca sa pot sa beneficiez de serverele online de la blizz spre exemplu. puteam sa iau piratat si sa ma limitez la single player in starcraft.

totusi mentionez , ca niciodata nu cumpar un joc fara sa il fi jucat inainte ca demo sau pirat. daca imi place ca demo sau pirat apoi il cumpar. insa nu niciodata nu o sa cumpar un joc fara sa il fi incercat inainte.

#25
[ady]

[ady]

    Hopeless Dreamer !

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.688
  • Înscris: 23.04.2006

View Posttoceprol, on 20 septembrie 2012 - 18:46, said:

totusi mentionez , ca niciodata nu cumpar un joc fara sa il fi jucat inainte ca demo sau pirat. daca imi place ca demo sau pirat apoi il cumpar. insa nu niciodata nu o sa cumpar un joc fara sa il fi incercat inainte.

And where's the fun part ???

#26
rat662

rat662

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 85
  • Înscris: 19.09.2012

View Posttoceprol, on 20 septembrie 2012 - 18:46, said:


toate jocurile astea de vb tu de ele se vand in toata lumea. au utilizatori cu milioanele. de aia spre exemplu am luat sc 2 si d3 originale. ca sa pot sa beneficiez de serverele online de la blizz spre exemplu. puteam sa iau piratat si sa ma limitez la single player in starcraft.

totusi mentionez , ca niciodata nu cumpar un joc fara sa il fi jucat inainte ca demo sau pirat. daca imi place ca demo sau pirat apoi il cumpar. insa nu niciodata nu o sa cumpar un joc fara sa il fi incercat inainte.

bine daca tu zici.....fie.....eu oricum nu mai am timp de gaming.... mai trag un pokeras sau un sah blitz din cand in cand si asta e.....
aveam un coleg de facultate care se ridica in mijlocul cursului.....isi ia geanta se ridica si se pregateste de plecare....proful il intreaba,,,: ce faci tinere unde pleci? Avea vreo 35 de ani el.... si raspunde: plec dom' profesor ca am antrenament.....la care profu' ce antrenament ai mai? la care el.... Karate.... profu ii raspunde : tinere iti recomand sahu'
asa ca eu recomand un topic mai acatarii data viitoare// ce conteaza ce jocuri cumparate avem? cata vreme sunt pierdere de timp !
Hai bafta !

#27
bozghiyy

bozghiyy

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 460
  • Înscris: 14.04.2007
sc2 Posted Image

#28
yonutz2032

yonutz2032

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 1.403
  • Înscris: 02.11.2011
PE STAM
CS 1.6
DOTA 2
CS CZ
CS CZ deleted scenes

Chiar trebuie sa fie originale?

Editat de yonutz2032, 21 septembrie 2012 - 07:36.


#29
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 399.554
  • Înscris: 08.10.2015
PS2: Devil May Cry 2, Tekken 5, Final Fantasy X;
PS3: Final Fantasy XIII, Final Fantasy XIII-2, Devil May Cry HD Collection;
PC: Final Fantasy XI, Gears of War, Diablo 2 + LOD, Warcraft 3 Reign of Chaos + Frozen Throne, Starcraft + Bloodwar + Starcraft 2, World of Warcraft platit inclusiv Mists of Pandaria, Unreal Tournament '99 GoTY Edition, UT3 Black Edition, COD4, Command & Conquer 3, MechWarrior 4 Mercenaries;
Pe Steam: Brothers in Arms 1 + 2 + 3, COD 4 + MW2 + MW3, Chrome, Chrome Spec Force, Command & Conquer 3 + 4 + Red Alert 3 + Red Alert 3 - Uprising, CS 1.6 + Condition Zero + Source, Deux Ex: Human Revolution + Missing Link, Devil May Cry 4, Dragon Age Origins + Awakening, Duke Nukem Forever, Fallout 3, Half-Life 1 + Opposing Force + Blue Shift + HL2 + HL2E1 + HL2E2, Portal, Left 4 Dead 1 + 2, Mass Effect 1 + 2, Need For Speed Undercover, Prince of Persia 1 + 2 + 3, Star Wars Knights of the Old Republic, Star Wars The Force Unleashed 1 + 2, Team Fortress Classic + Team Fortress 2, Tom Clancy's Ghost Recon, Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter, Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2, Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas, Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2, Unreal 1 + Return to Na Pali + Unreal 2 + UT 1 + UT 2004 + UT 3;
Pe Origin: Star Wars The Old Republic, Mass Effect 3 + DLCuri, Battlefield 3.

Si cam atat.

#30
evon

evon

    ~Learning Forex~

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.098
  • Înscris: 27.11.2010
Mai nou si BF3 detin :D

#31
RedStormAG

RedStormAG

    Member

  • Grup: Validating
  • Mesaje: 250
  • Înscris: 18.11.2011

View PostMembruAnonim, on 21 septembrie 2012 - 08:33, said:

PS2: Devil May Cry 2, Tekken 5, Final Fantasy X;
PS3: Final Fantasy XIII, Final Fantasy XIII-2, Devil May Cry HD Collection;
PC: Final Fantasy XI, Gears of War, Diablo 2 + LOD, Warcraft 3 Reign of Chaos + Frozen Throne, Starcraft + Bloodwar + Starcraft 2, World of Warcraft platit inclusiv Mists of Pandaria, Unreal Tournament '99 GoTY Edition, UT3 Black Edition, COD4, Command & Conquer 3, MechWarrior 4 Mercenaries;
Pe Steam: Brothers in Arms 1 + 2 + 3, COD 4 + MW2 + MW3, Chrome, Chrome Spec Force, Command & Conquer 3 + 4 + Red Alert 3 + Red Alert 3 - Uprising, CS 1.6 + Condition Zero + Source, Deux Ex: Human Revolution + Missing Link, Devil May Cry 4, Dragon Age Origins + Awakening, Duke Nukem Forever, Fallout 3, Half-Life 1 + Opposing Force + Blue Shift + HL2 + HL2E1 + HL2E2, Portal, Left 4 Dead 1 + 2, Mass Effect 1 + 2, Need For Speed Undercover, Prince of Persia 1 + 2 + 3, Star Wars Knights of the Old Republic, Star Wars The Force Unleashed 1 + 2, Team Fortress Classic + Team Fortress 2, Tom Clancy's Ghost Recon, Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter, Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2, Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas, Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2, Unreal 1 + Return to Na Pali + Unreal 2 + UT 1 + UT 2004 + UT 3;
Pe Origin: Star Wars The Old Republic, Mass Effect 3 + DLCuri, Battlefield 3.

Si cam atat.

Dar nu o duci rau cu finantelePosted Image

#32
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 399.554
  • Înscris: 08.10.2015
:D Multe titluri le am la reduceri pe Steam, si o parte din cele retail le-am luat ieftin de asta am atatea joace.

#33
RedStormAG

RedStormAG

    Member

  • Grup: Validating
  • Mesaje: 250
  • Înscris: 18.11.2011

View PostMembruAnonim, on 21 septembrie 2012 - 12:32, said:

Posted Image Multe titluri le am la reduceri pe Steam, si o parte din cele retail le-am luat ieftin de asta am atatea joace.

Ok Garrus te cred.

#34
bo00om

bo00om

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 415
  • Înscris: 09.02.2012
Football Manager 12, H.A.W.X. 1 si 2, CS Condition Zero, Assassins creed brotherhood, NFS Most Wanted (ala din 2006) Shift, Mount & Blade.

#35
devilboost

devilboost

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 952
  • Înscris: 22.09.2009
Sacred(fara expansion)
Sacred 2: Fallen Angel
Prototype
Command & Conquer: Red Alert 3

Si mai erau dar le-am dat moka la niste amici ca m-am plictisit de ele(deci nu le mai detin).


Intentionez sa imi iau in viitorul apropiat Battlefield 3 ca am inteles ca e super tare

Editat de devilboost, 08 martie 2013 - 11:35.


#36
maryus75

maryus75

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.273
  • Înscris: 25.08.2006
solitaire
prepelix
crossfire
Posted Image

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate