Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Consumul in bord VS consumul la p...

PC-ul nu booteaza

Coada dronei de lupta Fioroasa

Taxa RAR pt motor 2.0 diesel Euro...
 Radio Aftermarket Golf 5

Renault Kadjar serie motor neconf...

Anulare Planului Urbanistic Zonal...

Flicker expunere drona noua
 Corectare barem Tudor Vianu

Dji mini 4 pro si limita de inalt...

Masinile cu volan pe dreapta - de...

Harta - apa minerala naturala
 Recomandari forum Softpedia pentr...

Este TeamViewer o aplicatie cu cr...

RCS-RDS devine Digi Romania

Problema monitor
 

Playing GTA 4

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
andrei8

andrei8

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 08.06.2012
Salut!  Am o problema cu GTA 4. Am oprit calculatorul seara, iar a 2-a zi dimineata nu mai puteam intra in joc; mai exact aparea ecranul acela negru dupa care in mod normal dupa cateva secunde trebuia sa intre in joc, dar la mine disparea instantaneu si nu se intampla nimic. Am reinstalat jocul in acea zi, a mers, chiar si dupa ce am facut o pauza de 1 ora timp in care a fost calculatorul orpit, a merg si atunci...in schimb, urmatoarea zi..aceeasi problema..nu intra in joc. De ce face asa ?      Help me !

#2
-catalin

-catalin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,060
  • Înscris: 03.07.2007
O fi vreo problema cu salvarea. Incerca sa stergi save game-ul curent (iil gasesti prin my documents) si apoi dai crete new.

#3
jeffy86able

jeffy86able

    True Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,524
  • Înscris: 06.01.2012
Alt joc ai incercat sa vezi daca merge ?

#4
andrei8

andrei8

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 08.06.2012
Da, celelalte jocuri merg, cum ar fi San Andreas, NFS Shift...

View Post-catalin, on 30th July 2012, 15:19, said:

O fi vreo problema cu salvarea. Incerca sa stergi save game-ul curent (iil gasesti prin my documents) si apoi dai crete new.

Nu stiu la ce salvare te referi...ca prima data cand am patit sa nu mai intre in joc nu salvasem nimic.

#5
andrei8

andrei8

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 176
  • Înscris: 08.06.2012
Vad ca nu ma prea puteti ajuta...poate nu e jocul bun. Va rog sa imi dati si mie un link sau un torrent cu un GTA 4 care sa mearga si sa aibe si crackul si patchuri si ce mai stiti voi ca trebuie.

#6
yonutz2032

yonutz2032

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,403
  • Înscris: 02.11.2011
MAGAZINUL E CEL MAI BUN TORRENT!!!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate