Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

Serviciu plati Vodafone

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
da_Joker

da_Joker

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 28.06.2012
Azi am avut parte de o intamplare hazlie care denota seriozitatea acestei firme : am ca data de  facturare ziua de 8 a fiecarei luni...ma duc azi sa-mi platesc abonamentul,spun numarul de telefon tipei de la casierie (am doua abonamente in acelas cont de client) tipa imi spune ca am de platit suma X.Achit factura,ajung acasa si primesc un sms pe mobil ceva de  genul ca am de achitat suma Y (suma mai mare cu cateva zeci de lei fata de suma pe care am platit-o initial) in cazul in care nu achit suma imi vor inchide telefoanele (data scadenta fiind pe 22).
Sun la *222,explic situatia operatoarea ma pune pe hold vreo 10 minute dupa care revine spunindu-mi ca intr-adevar suma pe care trebuie sa o achit este suma Y.
Ma duc din nou la reprezentanta ii explic casieritei situatia,imi ia restul de bani,astept in magazin sms-ul de confirmare ca pe luna in curs nu mai am nimic de platit...primesc sms-ul de confirmare in cca 5 minute.
Sun din nou la *222 pentru confirmare de plata,mi se confirma ca banii au intrat in cont la care eu intreb ce s-a intamplat raspunsul fiind unul hilar,citat : "colega noastra prima data va incasat banii pe luna trecuta,probabil nu a fost atenta la suma aferenta lunii Iulie,dar sa stiti ca se mai intampla deoarece noi (cei da la *222) avem alt program de plati fata de cei de la caserie"

Dovada de profesionalism....

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate