Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Neg sau altceva...

Topul normalitatii

Sa incurajam sporturile de contac...

Cum s-au apucat rapperii sa faca ...
 Casa construita la o distanta mai...

Pareri despre eceasuri.ro: cumpar...

Mama Miresii (2024)

Estimare reparatie
 Sterilizare UV apa

Folii heliomate faruri - merita?

Cabina Dus mai mare cu 10cm decat...

Rezultate firma
 Facultatea de Medicina - a doua f...

Fortat sa imi dau demisia

Nivelare placa + Fisuri

Premierul Slovaciei a fost impuscat
 

Sony-Xperia Acro S

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
99 răspunsuri în acest subiect

#73
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 49.649
  • Înscris: 24.09.2006
Daca l-ai luat de la "gigi"-gsm e tare posibil sa faca figuri beietasii de acolo in momentul in care il duci la grantie.
Personal nu as cumpara niciodata de la un astfel de magazin, as prefera ceva alternative SH sau alt model in stare noua, mai ieftin, de la un magazin de incredere.
Exista si telefoane Sony vandute cu garantie internationala, dar de obicei acest lcuru se taxeaza cu inca vreo cativa $$, vezi pe amazon.com samd.

Editat de gumball3000, 21 octombrie 2012 - 18:29.


#74
zorbaz

zorbaz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 43
  • Înscris: 14.12.2005
Telefonul a ajuns si e impecabil. Nu am ce sa-i reprosez. Imaginea e de vis. Se "inteapa" un pic in pdf-uri dar nu deranjant. Camera ar fi putut fi mai rapida in focalizare. Dar per ansamblu nota mea e 9,8. I-am facut si testul subacvatic intr-o carafa cu vin  ( nu ma credeau baietii la masa) si apoi spalat la chiuveta la jet. Bateria m-a speriat in prima zi , fiindca a trebuit sa-l incarc de 2 ori in 12 ore, dar asta fiindca l-am butonat intensiv. Acum s-a asezat si m-ar tine 36 de ore in conditii normale ( vorbit 1,5 ore , 2-3 mailuri, 2-3 youtube, facebook etc) cateva poze... intelegeti ideea. Oricum il pun la incarcat in fiece seara in dock-ul lui . Vizavi de garantie, stiu la ce m-am inhamat cumparand cu 3 milioane mai ieftin , dar, Sony Romania nu acorda service ptr acest model, deci si de la un site mai pretentios daca il luam, tot la un service de cartier ajungea. Asa ca am preferat 3 milioane mai jos. Macar daca va trebui sa-l repar cu bani, sa stiu de unde sunt.

#75
AndySoft

AndySoft

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.215
  • Înscris: 30.03.2006
Poti pune niste poze facute in diferite conditii, mersi .

#76
morogan

morogan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.479
  • Înscris: 14.04.2002
System update available

#77
vis-a-vis

vis-a-vis

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 343
  • Înscris: 09.05.2005
Are cineva sau daca exista suport de parbriz pentru masina (car dock) original?

#78
simonisq

simonisq

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 216
  • Înscris: 03.12.2011

View Postcristixxxlog, on 13 septembrie 2012 - 11:54, said:

asemenea am rezolvat cu volumul slab in casti. aplicatia PowerAMP rezolva problema.

Unde gasesc aplicatia asta PowerAMP - in telefon sau in android market si cum se foloseste pls Posted Image ? Si mai am o porbl: Am fost la RDS sa pun net pe mobil si mi-a zis sa ma uit in setarile telefonului daca are UMTS 2100 Mhz m-am uitat si am gasit 3G Network HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 dar nimica despre UMTS Posted Image



Fișier atașat  Sony-Xperia-acro-S-Waterproof-Smartphone-pink-1.jpg   33,59K   3 download-uri



#79
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 19.875
  • Înscris: 06.01.2008
3G e cam tot una cu UMTS, asa ca va merge in reteaua RDS. Trebuie doar sa-ti faca bine setarile pentru profilul de internet, ca sa functioneze conexiunea.
Iar PowerAMP e o aplicatie third-party, ce trebuie cumparata din Play Store.
Sau daca nu vrei sa dai bani pe ea atunci ai multe alternative gratuite, eu folosesc TTpod sau Mort Player, in functie de preferinta de moment.
PowerAMP ar merita mai mult doar din cauza interfetei un pic mai bine gandita fata de TTpod, sau pentru faptul ca poate afisa numele piesei pe ecranul castilor Bluetooth (daca sunt dotate cu asa ceva).

Editat de Hider141, 29 ianuarie 2013 - 14:55.


#80
vis-a-vis

vis-a-vis

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 343
  • Înscris: 09.05.2005
La mine merge de n-are aer Posted Image

[ https://lh4.googleusercontent.com/-6jhATFQjGdk/UQfIeR_yZUI/AAAAAAAAGHY/NpqXJkoUAAM/s1077/29.01.2013.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://lh4.googleusercontent.com/-sOe-Wii-Mt4/UQfIeSyI2YI/AAAAAAAAGHM/toSZbz6I6W4/s1077/29.01.2013.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://lh3.googleusercontent.com/-ydpQnf9LT_8/UQfIeQZnjYI/AAAAAAAAGHA/qLY1HMkCUvI/s1077/29.01.2013.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://lh4.googleusercontent.com/-mH0LvS_DiZw/UQfIeb2I0DI/AAAAAAAAGG0/bS0wrbpprBQ/s1077/29.01.2013.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Editat de vis-a-vis, 29 ianuarie 2013 - 15:21.


#81
simonisq

simonisq

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 216
  • Înscris: 03.12.2011
Mersi mult Posted Image Am facut contract aditional la RDS pt net mobil da chiar nu stiam cum sa-l fac sa mearga pe tel ce setari sa fac Posted Image

#82
vis-a-vis

vis-a-vis

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 343
  • Înscris: 09.05.2005
Merge si cu SIM-ul din stickul de net de la RDS, doar ca ai doar date, nu si voce :)

#83
tzipirel

tzipirel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 168
  • Înscris: 13.10.2006
morogan: system update avaible = JB ?

multumesc

#84
morogan

morogan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.479
  • Înscris: 14.04.2002
Not yet. Dar sunt cu ochii pe Z asa ca incerc sa il vand. Ieftin ca braga :)

#85
tzipirel

tzipirel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 168
  • Înscris: 13.10.2006
vinzi acro s`ul  ca sa iei Z`ul ?
de cand il ai si cam ce bani :D ?

#86
morogan

morogan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.479
  • Înscris: 14.04.2002
Din septembrie 2012 si cu tot cu stand si casti si cutie si garantie pe la 1300lei

#87
tzipirel

tzipirel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 168
  • Înscris: 13.10.2006
conform cu ce scrie aici: http://www.shopmania...-s-35025755#all
nou cu 2 ani garantie,
ar trebui sa mai lasi la pret
si daca mai are si urme de uzura pe ecran ...

mai caut, iti doresc multa bafta, este un telefon bun


*am vrut sa pun o poza ca era mai simplu, doar ca nu gasesc modalitatea de a o uploada FARA sa fie in prealabil pusa pe un www ..=iax!

#88
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 19.875
  • Înscris: 06.01.2008
Magazinele ce-l vand cu 1300RON dau garantie in service-ul Gigi-GSM deschis intr-un garaj de 2x2m. Deci nu faci nicio afacere daca-l iei de la astfel de magazine.
Cat despre poza, poti sa-i faci upload pe forum, si atunci nu trebuie urcata pe imageshack sau alt site.

#89
morogan

morogan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.479
  • Înscris: 14.04.2002
La mine e garantie quickmobile, deci nu un Gigi
Putem discuta pe PM daca esti interesat, si asupra pretului

#90
mbogdanandrei

mbogdanandrei

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 328
  • Înscris: 31.08.2009
As putea sa pun softul de pe s3 pe acro s ?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 2

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate