Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...
 Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...
 Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k
 Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...
 

Fitness/incepatori

- - - - -
  • Please log in to reply
67 replies to this topic

#37
mr_alexino

mr_alexino

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,090
  • Înscris: 20.09.2009
BUn loc de agatat ti-ai mai gasit kenya.......

#38
I_love_Summer

I_love_Summer

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 19.03.2012

View Postmr_alexino, on 16th April 2012, 17:23, said:

BUn loc de agatat ti-ai mai gasit kenya.......


exact

#39
I_love_Summer

I_love_Summer

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 19.03.2012
mai dar nimeni nu are contact cu sportul pe aici?????? stati numai pe forum....

#40
mick_dundee

mick_dundee

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 14.04.2012
Ia spune, soro, cu ce te pot ajuta, ce te nemultumeste si ce obiective ai?

#41
I_love_Summer

I_love_Summer

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 19.03.2012

View Postmick_dundee, on 18th April 2012, 21:19, said:

Ia spune, soro, cu ce te pot ajuta, ce te nemultumeste si ce obiective ai?


pai nici nu ai citit macar...

#42
mick_dundee

mick_dundee

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 14.04.2012
Ba am citit, dar imi pari cam nehotarat,-a, adica nu stii ce vrei..

Edited by mick_dundee, 18 April 2012 - 20:32.


#43
I_love_Summer

I_love_Summer

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 19.03.2012

View Postmick_dundee, on 18th April 2012, 21:22, said:

Ba am citit, dar imi pari cam nehotarat,-a, adica nu stii ce vrei..


    Articulat sau nearticulat??? inca ai dubii daca par a fi femeie sau barbat'?
    Ce vreau e simplu de spus, greu de obtinut: sa slabesc la abdomen(partea inferioara) pt. ca s-a depus putina grasime peste patratelele inferioare si arata oarecum inestetic, mai degraba ciudat as zice,,,si sa slabesc la brate(doar in partea superioara).            
Asa ...si vreau sa-mi dezvolt musculatura muschilor fesieri.
     Restul = tonifiere.

#44
bb_-

bb_-

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 14.10.2011
De cand ai facut topicul nu ai gasit solutia ?
Raspunsul e simplu la ce vrei tu... : DIETA + CARDIO..
Gasesti pe net destule informatii....doar sa nu fii lenesa  si sa ai timp de citit si apoi de pus in practica.

#45
I_love_Summer

I_love_Summer

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 19.03.2012

View Postbb_-, on 19th April 2012, 00:46, said:

De cand ai facut topicul nu ai gasit solutia ?
Raspunsul e simplu la ce vrei tu... : DIETA + CARDIO..
Gasesti pe net destule informatii....doar sa nu fii lenesa  si sa ai timp de citit si apoi de pus in practica.


crede-ma ca am citit despre fitness destule, doream ceva din experienta personala, exercitiile cardio in exces nu fac, pentru ca nu vreau sa slabesc decat in anumite zone, sunt slaba...merg la sala de 4 ori/sapt, incerc sa gatesc cat mai sanatos si sa nu fac excese, de ingrasat oricum nu ma pot ingrasa, oricat mananc, doar ca am acumulat putina grasime in zonele mentionate,,,

#46
lawrence38

lawrence38

    GAME......OVER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,009
  • Înscris: 05.02.2008
Si pana la urma poza la funduletul gol de ce ai postat-o pe forum ? iti place sa fii admirata? Imi "place" la nebunie genul de fete care isi posteaza pozele peste tot apoi dau ochii peste cap cand se fac glume la adresa lor... :rolleyes: as zice sa ne faci o favoare si sa-ti schimbi poza de la avatar, funduri goale e plin internetul de ele , nu trebuie sa ne uitam si la al tau aici pe forum....

#47
I_love_Summer

I_love_Summer

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 19.03.2012

View Postlawrence38, on 19th April 2012, 23:43, said:

Si pana la urma poza la funduletul gol de ce ai postat-o pe forum ? iti place sa fii admirata? Imi "place" la nebunie genul de fete care isi posteaza pozele peste tot apoi dau ochii peste cap cand se fac glume la adresa lor... :rolleyes: as zice sa ne faci o favoare si sa-ti schimbi poza de la avatar, funduri goale e plin internetul de ele , nu trebuie sa ne uitam si la al tau aici pe forum....


pot sa postez si un fund cu par..daca asta preferi:)))))))))

#48
lawrence38

lawrence38

    GAME......OVER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,009
  • Înscris: 05.02.2008

View PostI_love_Summer, on 19th April 2012, 23:53, said:

pot sa postez si un fund cu par..daca asta preferi:)))))))))

Da, bineinteles ca poti, nici nu-ti trebuie multa minte sa faci asta...decent insa , nu e...eu prefer avataruri fara poze personale, mai ales de la plaja...dar tu faci ce vrei  :rolleyes:

#49
I_love_Summer

I_love_Summer

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 19.03.2012

View Postlawrence38, on 20th April 2012, 00:06, said:

Da, bineinteles ca poti, nici nu-ti trebuie multa minte sa faci asta...decent insa , nu e...eu prefer avataruri fara poze personale, mai ales de la plaja...dar tu faci ce vrei  :rolleyes:


esti pocait?

#50
bb_-

bb_-

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 14.10.2011
Eu zic sa bagi poza si din fata sa-i faci in ciuda:).
Si acuma sa vorbim serios , posteaza alimentatia ta dintr-o zi sa vedem daca nu acolo e problema..

#51
I_love_Summer

I_love_Summer

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 19.03.2012

View Postbb_-, on 20th April 2012, 01:05, said:

Eu zic sa bagi poza si din fata sa-i faci in ciuda:).
Si acuma sa vorbim serios , posteaza alimentatia ta dintr-o zi sa vedem daca nu acolo e problema..


e plin site-ul de g a  y si frustrati si observ ca moderatorii se fac ca ploua...in fine,
azi de exemplu am mancat la mic dejun luat la ora 10:30 - 2 sandwich-uri calde si un iaurt cu 0,1 %grasimi

si la ora 16: am mancat nsite nuci
             18: mazare cu carnati(din aceia cu verdeata in ei, caci sunt mai usori)
              si am mai mancat o felie de chec:P
            in rest apa cu lamaie si o bere cu lamaie:))

#52
bb_-

bb_-

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 14.10.2011

View PostI_love_Summer, on 20th April 2012, 01:10, said:

e plin site-ul de g a  y si frustrati si observ ca moderatorii se fac ca ploua...in fine,
azi de exemplu am mancat la mic dejun luat la ora 10:30 - 2 sandwich-uri calde si un iaurt cu 0,1 %grasimi

si la ora 16: am mancat nsite nuci
             18: mazare cu carnati(din aceia cu verdeata in ei, caci sunt mai usori)
              si am mai mancat o felie de chec:P
            in rest apa cu lamaie si o bere cu lamaie:))


    Eu zic sa inlocuiesti sandwich-urile alea cu altceva ca nu prea is bune. Ai putea sa mananci niste oua fierte.
Daca poti ar trebui sa mananci mai devreme masa 2 si ceva mai consistent nu niste nuci:D (nucile le poti lua intre mese). De exemplu mazarea aia dar sa fie cu piept de pui/pulpe de pui. Ai putea sa introduci niste fructe ,dar atentie la cantitate. O banana inainte de antrenament pentru energie , un mar intre mese.....sau ce altceva iti place tie si sa corespunda cu necesitatea.

#53
I_love_Summer

I_love_Summer

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 19.03.2012

View Postbb_-, on 20th April 2012, 01:24, said:

Eu zic sa inlocuiesti sandwich-urile alea cu altceva ca nu prea is bune. Ai putea sa mananci niste oua fierte.
Daca poti ar trebui sa mananci mai devreme masa 2 si ceva mai consistent nu niste nuci:D (nucile le poti lua intre mese). De exemplu mazarea aia dar sa fie cu piept de pui/pulpe de pui. Ai putea sa introduci niste fructe ,dar atentie la cantitate. O banana inainte de antrenament pentru energie , un mar intre mese.....sau ce altceva iti place tie si sa corespunda cu necesitatea.


Da, DAR nu pot nici sa mananc prea putin pt. ca sunt prediscpusa la slabire, de felul meu. Trebuie sa mananc mai ordonat, mai consistent, dar si sanatos in acelasi timp.

#54
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011
Arati bine ! Cel putin in poza din avatar. Cand a fost facuta ? Cam batea soarele in obiectiv...

Pari cam stramba in poza de la avatar. Sau e de la poza ?

Nu ma baga in seama si sper ca nu te superi: sunt doar un user ce spune adevarul.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate