Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Inlocuire Tranzistor 4410 BA622T ...

CASS pe veniturile din DOBANZI

Masina de spalat rufe Bosch

Aici sunt banii Dvs: tarife pentr...
 Spatiu prea mare inainte de titlu

Recomandare banca pentru firma

Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...
 Cum pot reda niște inregistr...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 

masina de spalat Beko WMB51232 PT

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
electro_man

electro_man

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 03.12.2011
salutare!

am vazut in oferta la Cora masina de spalat Beko wmb51232 pt la pretul de 841.42 lei.
pretul mi se pare superbun (1200rpm, 5kg, clasa A++, funtie pet) dar as vrea sa aflu opinii despre acest model.

#2
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011
Daca vrei sa tina, nu lua Arctic sau Beko. Ia macar un Indesit sau Ardo. Sa aiba 1000 de rotatii pe minut la stoarcere si clasa energetica A sau A+.

#3
electro_man

electro_man

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 03.12.2011

View PostPuferiu, on 14th December 2011, 18:45, said:

Daca vrei sa tina, nu lua Arctic sau Beko. Ia macar un Indesit sau Ardo. Sa aiba 1000 de rotatii pe minut la stoarcere si clasa energetica A sau A+.

Indesit e foarte scump si nu se merita; are un vecin si a chemat service-ul de 2 ori pana acum in mai putin de un an. Cu Whirlpool a patit-o cineva mai rau: dupa ce a montat-o a vrut sa o puna in functiune si i s-a aprins direct becul de service; tehnicianul de la service i-a recomandat Beko.

#4
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011
Ce stii tu despre Indesit si Whirlpool, stiu eu de Beko si Arctic (vorbim despre produsele de la Arctic de cand i-a cumparat Beko). Daca tii neaparat sa iei Beko, ia Beko. :)

#5
electro_man

electro_man

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 03.12.2011

View PostPuferiu, on 14th December 2011, 18:59, said:

Ce stii tu despre Indesit si Whirlpool, stiu eu de Beko si Arctic (vorbim despre produsele de la Arctic de cand i-a cumparat Beko). Daca tii neaparat sa iei Beko, ia Beko. :)

apreciez sfatul si iti multumesc pentru el!
dar astept si alte opinii pentru ca ma atrage pretul :)

#6
De-LuX

De-LuX

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 770
  • Înscris: 23.03.2011

View PostPuferiu, on 14th December 2011, 18:59, said:

Ce stii tu despre Indesit si Whirlpool, stiu eu de Beko si Arctic (vorbim despre produsele de la Arctic de cand i-a cumparat Beko). Daca tii neaparat sa iei Beko, ia Beko. :)


Baga-te la "MASINI DE SPALAT RUFE" si vezi cati se plang de defecte la Indesit si Whirpool, si cati de Arctic si Beko!

View Postelectro_man, on 14th December 2011, 18:40, said:

salutare!

am vazut in oferta la Cora masina de spalat Beko wmb51232 pt la pretul de 841.42 lei.
pretul mi se pare superbun (1200rpm, 5kg, clasa A++, funtie pet) dar as vrea sa aflu opinii despre acest model.

Merita toti banii! :coolspeak:

#7
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011
Si ? Ce ti-ai luat pana la urma ?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate