Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La mulți ani @Arader!

La mulți ani @gabiroa!

La mulți ani @gerbil!

La mulți ani @Therockstar!
 Suspect Frauda Informatica

Scari interioare

Parcare gratis Romexpo

Limbaj de programare RUST
 Despre titularizare si definitiva...

date personale angajat

Intelectualii Romaniei

Gaina rasa Brahma bolnavioara
 Recomandare SmartWatch pe care po...

Concediu Vasiliki

Funcție WhatsApp

Zilele reclamelor luminoase cu &#...
 

MICSORARE DE SANI

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
insecte

insecte

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 03.10.2011
Majoritatea oamenilor considera sanii mari atragatori.Sanii mari sunt atragatori atita timp cat nu iti pun in pericol sanatatea,nu iti afecteaza viata intr-un mod nu tocmai pozitiv, nu iti afecteaza somnul(nu poti sa dormi decat pe spate de ex.).Haideti sa ne spunem parerile pe acest subiect,sa impartasim experiantele care pot fi folositoare mai multor persoane.

#2
Puferiu

Puferiu

    Fun du Gaulle

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,624
  • Înscris: 06.07.2011
Ce zice insecte este adevarat. Stiu doua persoane care au probleme din cauza sanilor prea mari. Una este maritata, cu un copil, si nu ii mai arde de etalat nurii. (nu ca ar fi fost ea aia care sa mearga pe strada cu juma' de tate pe-afara). Cealalta persoana este mai mica de inaltime decat prima si, culmea, sanii mai mari, dar nici ei nu ii convine ca o fluiera toti taranii. Amandoua se plang ca dorm mai mult pe spate sau intr-o parte, dar nu pe burta.

#3
insecte

insecte

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 03.10.2011
Dormitul pe burta nu face sanii mai mici,dar ii face sa se lase mai repede.Cat despre "modelul" lui  Jazzu, fata aceea are sani operabili.Are sanii foarte mari si sigur o incomodeaza doar ca se pare ca-i accepta si a facut din asta un atu.
E cineva care cunoaste persoane care sa fi facut operatie de reductie mamara?

#4
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Simona Halep.

#5
adadoi

adadoi

    scorpie bătrână

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,603
  • Înscris: 25.10.2006
Pe aria asta discutati doar aspectele medicale, da? Cei care vin cu "pune poza", "imi plac mari sau mici", "esti nebun sa te gandesti la operatii" etc se invart de cate-un suspend de la 3 zile in sus.

#6
danasic

danasic

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 01.02.2013
Si cu toate astea, n-am gasit nimic interesant aici. Mi-as dori cateva informatii despre d-na dr Ileana Boiangiu. S-a operat cineva la ea? ma intereseaza reductie mamara sau cum i se mai spune, micsorare de sani. Multumesc

#7
Marie123

Marie123

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 14.11.2013
Buna, eu m-am operat la chirurgul esthetician Silvia Stanculescu- Vasalos si suntextrem de multumita de rezultate. Doamna Silvia m-a ajutat cu professionalism si o grija deosebita sa scap de problema care imi ingreuna viata din ce in ce mai mult- sanii prea mari, care déjà imi cauzau dureri de spate si problem cu coloana. V-o recomand si voua ca este foarte priceputa!

#8
Klau735

Klau735

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 05.03.2014
Eu imi fac constant acid hialuronic in buze la dr. Silvia Stanculescu-Vasalos. Inainte imi faceam la alt estetician dar nu am fost multumita deloc!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate