Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 

Fostul presedinte Băsescu face declaratii de presă

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
6761 replies to this topic

#6751
ech

ech

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 15,841
  • Înscris: 01.09.2006

View Postr_murphy, on 29 mai 2017 - 12:51, said:

ce-i amuzant este faptul ca daca ar fi spus varanu', bombo, ponta sau mai stiu eu care "demnitar de stinga" ceeace vomita basila acum, sarea toata presa linera si i'dependenta de qour in sus ca "ia uite ce atacuri mirsave la adresa justitiei si anticoruptiei".. acum, asta debiteaza venin la milimetrul patrat si nu se mai crizeaza nimeni.
Aiurea. Presa cu adevarat libera si independenta s-a isterizat si la declaratiile lui Basescu impotriva justitiei.
Daca vrei si exemple, uite hotnews, romania libera, cu Tapalaga, Turturica, etc.

#6752
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,126
  • Înscris: 30.04.2007
imi mentin parerea ca fata de istericalele produse de varan, cele produse de basos sunt infime ... nu spun ca nu exista, scot doar in evidenta disproportionalitatea lor.

#6753
EMotanuIO

EMotanuIO

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,497
  • Înscris: 05.07.2018
Băsescu: „Liderii PNL şi USR ori sunt proşti (politicieni?) ori pur şi simplu simulează opoziţia înşelându-şi fără ruşine electoratul“

Citeste mai mult: http://adev.ro/pjqli4

#6754
avenirv

avenirv

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,554
  • Înscris: 01.05.2009
de ce spune campionul democratiei si luptei anticoruptie asa ceva ?
stie el ceva ? basica nu vorbea degeaba...

View Postr_murphy, on 29 mai 2017 - 13:22, said:

imi mentin parerea ca fata de istericalele produse de varan, cele produse de basos sunt infime ... nu spun ca nu exista, scot doar in evidenta disproportionalitatea lor.
a zis varanul/ii ca opozitia este compusa din prosti ?
ar trebui dat in judecata pt insulte in spatiul public...

#6755
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,126
  • Înscris: 30.04.2007

View Postavenirv, on 15 decembrie 2018 - 21:23, said:

a zis varanul/ii ca opozitia este compusa din prosti ?
ar trebui dat in judecata pt insulte in spatiul public...

mea culpa, citind, imi dau seama ca am omis un cuvint care da peste cap toata ordinea de zi ;)
a se citi: istericalele presei generate de declaratiile varanului si cele ale basosului.
este mai inteligibil asa?

#6756
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,589
  • Înscris: 30.10.2003
Ce tare e Basescu. In fiecare luna zicea: acum e momentul pentru o motiune de cenzura.
Cand se face motiunea: „Am văzut liderii opoziţiei, Orban, Barna şi Tomac la televizor. Erau ţanţoşi şi plini de importanţă pentru că au depus o moţiune de cenzură împotriva guvernului."

#6757
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
Nicolae Popa, "să mă  ierți" că am cerut să fii adus în țară!
Nicolae Popa a ajuns să-și arate fizicul la televiziunea pușcăriașului Dan Voiculescu explicând că Președintele Băsescu este implicat în aducerea sa din Indonezia ca și cum ar fi fost o mare vină. Nicolae Popa, ca să nu ai dubii nici tu și nici susținătorii tăi, îți confirm că în 2009 eu am cerut instituțiilor să fii adus în țară și m-am implicat la cel mai înalt nivel pentru ca acest lucru să se întâmple.
Curentul mediatic susținut de Antena 3 și Abrahami, Chireaci și alte personaje dubioase  vorbitoare pe la toate televiziunile, este să-l jelească pe ticălosul care a înșelat peste 300.000 de români amărâți furându-le banii și, în același timp, să-i acuze mânioși pe cei care l-au adus în țară pentru a-și ispăși pedeapsa și pentru înfăptuirea justiției.
În rest, Domnule Nicolae Popa, s-auzim numai de bine.
PS – Dacă, repet, dacă Laura Codruța Koveși a apelat la finanțare de la Sebastian Ghiță, a greșit.


https://www.facebook...5319682?sfns=mo

#6758
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,111
  • Înscris: 09.01.2007
Kovesi are istoric in a folosi denunturi ale unor indivizi aflati in puscarii pentru a infunda diverse tinte. Nu are cum sa invoce aceasta practica drept una incorecta. Am incredere in ea sa-si dovedeasca nevinovatia. Nu ar trebui grabit cazul cum cere Iohannis. Din contra, femeia ar trebui tarata pe la procuratura vreo 10 ani, sa dea cu subsemnatul odata la 3 luni, de ex.

#6759
Damascus77

Damascus77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,911
  • Înscris: 11.07.2015
Asa cum zice Base, sub mandatul ei si-au facut de cap procurori precum Onea, Portocala, sau cei de la Oradea proaspat maziliti

In loc sa se preocupe de ograda proprie, duamna Kovesi se plimba pe la seri dansante cu alde Coldea si Ghita..

Edited by Damascus77, 18 February 2019 - 14:57.


#6760
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Nu mai bine va apucati de munca decat sa sperati ca veti putea fura iar ca-n codru fara sa va fie frica ?

#6761
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,709
  • Înscris: 13.10.2003

View PostMembruAnonim, on 18 februarie 2019 - 15:44, said:

Nu mai bine va apucati de munca decat sa sperati ca veti putea fura iar ca-n codru fara sa va fie frica ?

La cine te referi? Ce vrei sa spui?

Ai luat doua rapoarte ptr. postul asta, banuiesc ca nu ai fost inteles bine.
Sunt sigur ca majoritatea celor ce scriu pe forum lucreaza ceva. Pe de alta parte  toata lumea are dreptul de a avea propriile convingeri in materie de politica.

Edited by radumiki, 18 February 2019 - 16:51.


#6762
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
https://www.facebook...2844296?sfns=mo

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate